Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Krawczyk Junior stanowczy wobec Ewy. Nawet w święta nie ma mowy o rozejmie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.12.2022 10:04

Krzysztof Krawczyk Junior stanowczy wobec Ewy. Nawet w święta nie ma mowy o rozejmie

Krzysztof Krawczyk Junior
fot. KAPiF i kadr z programu „TVN UWAGA”

Pomimo faktu, że święta Bożego Narodzenia to czas wybaczania i miłości, Krzysztof Krawczyk Junior nie zamierza pogodzić się ze swoją macochą. Spór między bliskimi zmarłego muzyka trwa.

To już drugie święta, które Ewa Krawczyk spędzi bez ukochanego męża. Wybitny wokalista odszedł 5 kwietnia 2021 roku. Z tej okazji wiele osób zastanawia się, czy duch Bożego Narodzenia wpłynie na bliskich piosenkarza i doprowadzi do końca ich trwającego od dawna sporu.

Ewa Krawczyk jest otwarta na zgodę z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem

Wielu fanów zmarłego w zeszłym roku muzyka wciąż żyje konfliktem, jaki od czasu jego śmierci trwa między jego ukochaną żoną oraz jedynym synem. Macocha i pasierb nie są w stanie porozumieć się ze sobą w kwestii spadku po znanym wokaliście.

Co ciekawe, Ewa Krawczyk już rok temu deklarowała chęć pogodzenia się z synem męża. Kobieta zdradziła, że spotkała się z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem przy grobie piosenkarza i wydawało jej się, że spotkanie to utrzymane było w miłej atmosferze. Powiedziała również, że pasierb nie powinien słuchać swoich doradców, którzy niekoniecznie chcą jego dobra.

 Kilka dni temu przypadkowo spotkaliśmy się przy grobie Krzysztofa. Rozmawialiśmy życzliwie. Mam nadzieję, że ta rozmowa przerodzi się w coś dobrego. Tego chciałby mój mąż. Teraz czekam na gest i telefon ze strony Krzysztofa juniora. Nie powinien słuchać złych doradców – powiedziała Ewa Krawczyk w programie „Alarm!”.

Krzysztof Krawczyk Junior nie zamierza godzić się z macochą

Głos w sprawie sporu syna wokalisty i jego macochy zabrał również Marian Lichtman. Perkusista był bliskim przyjacielem zmarłego w 2021 roku Krzysztofa Krawczyka, a teraz przejął opiekę nad jego synem. Co więcej, muzyk pomaga mu w walce o spadek po ukochanym tacie.

75-letni gwiazdor wyznał, że nie wierzy w szczere intencje Ewy Krawczyk i uważa, że kobieta chce po prostu lepiej wypaść medialnie.

– To niemożliwe, żeby Junior chciał się pogodzić z Ewą na święta. Może ona tak mówi, ale nikt jej nie wierzy. Chyba chce sobie poprawić PR. Krzyś nie ma chęci widzieć się z Ewą ani siadać z nią przy jednym stole, bo nie widzi szczerości w takich gestach. Świąteczny czas niczego nie załatwia, kiedy rachunki są nie rozliczone, a chłopak ledwo ma na skromne życie. Nie zamierza się z nią pogodzić. Junior ma do niej żal za wszystkie krzywdy – wyznał Marian Lichtman.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Robert Karaś to olbrzymi pechowiec. Kolejna jego walka zagrożona?
  2. Raper Quebonafide wygrał w sądzie z byłym reprezentantem Polski. Wyrok nie zostawia złudzeń
  3. Mixer odpowiada na zarzuty o przemoc wobec partnerki. Jak wygląda jego perspektywa?