Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > “Aż któreś z nas umrze”. W tle ogromne pieniądze. Brutalnie szczera Ewa Krawczyk o relacjach z synem męża
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.12.2023 13:37

“Aż któreś z nas umrze”. W tle ogromne pieniądze. Brutalnie szczera Ewa Krawczyk o relacjach z synem męża

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior
Ewa Krawczyk dosadnie wypowiedziała się o pasierbie. Fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News, KAPiF

Śmierć Krzysztofa Krawczyka podzieliła jego najbliższych. Wdowa po artyście oraz jego syn wciąż nie doszli do porozumienia, mimo trwającego dwa lata konfliktu. Ewa Krawczyk zarzuca synowi swojego ukochanego, że niszczy on dobre imię zmarłego ojca. Co więcej, w najnowszym wywiadzie wyznała, że nie może pogodzić się z juniorem przez fakt, że jest od pod wpływem manipulacji postronnej osoby. 

Ewa Krawczyk udzieliła zaskakującego wywiadu

Krzysztof Krawczyk i Ewa spędzili u swojego boku niemal 4 dekady. Ich związek był przykładem silnej, szczęśliwej relacji, której mogłaby pozazdrościć im niejedna para w show-biznesie. Jak każde małżeństwo, zmagali się z problemami, jednak zawsze udawało im się wyjść na prostą. Ich uczucie przerwała nagła śmierć wokalisty 5 kwietnia 2021 roku. Ewa Krawczyk do dziś nie pogodziła się z tym druzgoczącym wydarzeniem.

Okazuje się, że śmierć Krzysztofa Krawczyka była źródłem o wielu więcej problemów, niż mogła spodziewać się jego żona. Tuż po pogrzebie rodzina się podzieliła. Do dziś w sądzie toczy się rozprawa między Krzysztofem Krawczykiem Juniorem a Ewą. Wdowa po legendarnym polskim artyście w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat skomplikowanej relacji z pasierbem. Tego, co o nim wyjawiła, nikt nie mógł się spodziewać.

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku zdobyła się na wstrząsające wyznanie. "Nigdy do końca się z tym nie pogodzę" Krzysztof Krawczyk junior złapał za mikrofon w Opolu i nie owijał w bawełnę. Ujawnił o swojej mamie i tacie nieznane fakty

Krzysztof Krawczyk junior podał macochę do sądu

Syn Krzysztofa Krawczyka wniósł do sądu sprawę o podważenie testamentu ojca. Uważa, że w trakcie spisywania ostatniej woli artysta nie był w pełni świadomy. Co więcej, na rozprawie w 2021 roku junior zeznał, że 18 lat wcześniej artysta miał spisać inny testament. Na jego podstawie mężczyzna miałby częściowo dziedziczyć majątek po ojcu. Synowi Krawczyka mimo to wciąż nie udało się dociec w sądzie sprawiedliwości.

Ewa Krawczyk nie ukrywa, że ma o to do pasierba żal, a przede wszystkim nie zgadza się z jego przypuszczeniami. Kobieta zarzuca pasierbowi, że ten próbuje zszargać nazwisko swojego ojca:

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że próbuje się zszargać nazwisko Krawczyka, na które pracował przez 60 lat – stwierdziła w najnowszym wywiadzie z “Vivą!”.

ZOBACZ TEŻ: Gruchnęła informacja o życiu łóżkowym Krzysztofa Krawczyka. Jego żona do dziś pamięta o „innych kobietach”

Ewa Krawczyk dosadnie skomentowała działania juniora

Ewa Krawczyk nie zgadza się z Krzysztofem Krawczykiem juniorem, który wniósł sprawę do sądu. Co więcej, uważa, że jego działania nie są samodzielne. W wywiadzie z “Vivą!” kobieta zasugerowała, że pasierb pozostaje pod wpływami osoby postronnej. Dodała, że sama robiła wszystko, by wesprzeć juniora po śmierci ojca, na co on zareagował w niezrozumiały dla niej sposób:

Spotkałam się z nim po śmierci Krzysztofa, obiecałam pomoc, co przyrzekłam mężowi. A po naszej miłej rozmowie dostałam SMS, że we wszystkich sprawach mam się kontaktować z jego panią mecenas. I tak możemy się sądzić do śmierci, aż któreś z nas umrze, bo Krawczyk junior jest chory, a ja mam swoje lata. Mój pasierb nie myśli samodzielnie, ktoś nim steruje, bo wniósł sprawę do sądu, że ojciec podpisał testament, będąc nieświadomym – opowiadała w wywiadzie.

Nie da się ukryć, że konflikt Krzysztofa Krawczyka juniora z Ewą nie jest łatwą sytuacją dla żadnej ze stron. Mężczyzna cierpi na ataki padaczki, natomiast ze względu na silne emocje towarzyszące procesowi, objawy choroby nasilają się.

Projekt bez nazwy - 2023-12-09T133128.180.png
Krzysztof Krawczyk Junior. Fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News
Projekt bez nazwy - 2023-12-09T133040.092.png
Ewa Krawczyk dosadnie wypowiedziała się o pasierbie. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-12-09T133107.588.png
Ewa Krawczyk dosadnie wypowiedziała się o pasierbie. Fot. KAPiF

źródło: viva.pl, fakt.pl