Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kolejny cios dla Krzysztofa Krawczyka Juniora. Znowu musi się pakować
Michał Fitz
Michał Fitz 03.03.2023 20:31

Kolejny cios dla Krzysztofa Krawczyka Juniora. Znowu musi się pakować

Krzysztof Krawczyk Junior
fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Choć mogłoby się wydawać, że dzieci gwiazd estrady od maleńkości wiodą błogie życia, Krzysztof Krawczyk Junior na pewno tej tezy nie potwierdza. Nie oszczędza go zdrowie, ma też problemy finansowe. Właśnie doszedł mu kolejny kłopot.

Ten dotyczy jego własności. Okazuje się, że musi nagle znaleźć miejsce dla rzeczy, które wcześniej trzymał u ciotki.

Krzysztof Krawczyk Junior z nowym problemem

Syn wybitnego wokalisty przez lata miał pokój w mieszkaniu swojego wuja. Ten jednak jakiś czas temu zmarł. Choć sam Junior już od dawna nie mieszkał w tym lokalu, wciąż trzymał tam swoje rzeczy. Teraz jego ciotka nakazała mu je zabrać, bo ma na to pomieszczenie inny pomysł.

Dla młodego Krawczyka to nie lada problem, bowiem mieszka w niewielkiej kawalerce i rzeczy zajmujące cały pokój zwyczajnie się w niej już nie zmieszczą. Kłopot dotyczy nie tylko ich przechowania, ale również transportu. Nie mówimy bowiem o kilku szpargałach.

Marta Manowska ma „czas pożegnań”. Kończy piękną egzotyczną wyprawę

Krzysztof Krawczyk Junior otrzyma pomoc

Krzysztof Krawczyk od dawna może liczyć na wsparcie życzliwych mu ludzi. Wiele robią dla niego Krzysztof Cwynar czy Marian Lichtman. Jak się okazuje, pierwszy z wymienionych panów wspomoże go również w tej sprawie.

Tak zapowiada Zbigniew Rabiński w rozmowie z „Faktem”. Przyznał, że młody Krawczyk będzie mógł teraz trzymać swoje rzeczy w jednym z pomieszczeń ich fundacji. Transport też z pewnością zostanie zorganizowany.

Krzysztof Krawczyk Junior żyje z renty

Krzysztof Cwynar pomaga także w zbieraniu pieniędzy na opłacenie mieszkania Juniora. Młody Krawczyk sam nie byłby bowiem w stanie utrzymać się, gdyż nie pracuje, a jedynie dostaje od państwa niewielką rentę.

Wszystko przez jego chorobę. Od dawna walczy z padaczką, a ta uniemożliwia mu normalną pracę. By nieco dorobić, próbował z Marianem Lichtmanem rozkręcić karierę muzyczną, ale póki co o dalszych, artystycznych ruchach panów niewiele wiadomo.

Źródło: Fakt