Lifestyle.Lelum.pl > Krystian Ochman

Krystian Ochman

Krystian Ochman
16.07.2024 16:37 Krystian Ochman obchodzi kolejne urodziny. Tak teraz wygląda.

Krystian Ochman zasłynął, gdy wystąpił ze swoją piosenką “River” w barwach naszego kraju w czasie Konkursu Piosenki Eurowizji 2022. Od tego czasu wokalista coraz rzadziej pojawia się w mediach, nie oznacza to jednak, że przestał zajmować się muzyką. Dzisiaj artysta świętuje swoje urodziny. Jak wygląda?

Krystian Ochman
19.04.2023 22:22 Krystian Ochman się mocno zapędził. Publicznie upokorzył Blankę? Jego słowa zatykają wszystkich

Krystian Ochman udzielił niedawno szczerego wywiadu. W pewnym momencie poruszył temat Blanki i jej występu na Eurowizji. Czy powiedział zbyt wiele?Piosenkarz podczas swoich dwóch ostatnich występów medialnych został zapytany o opinię na temat naszej tegorocznej reprezentantki na Eurowizję. Jego słowa mogą mocno zaskakiwać.

Krystian Ochman
08.12.2022 13:01 Nie żyje Krystyna Ochman. „Wspierająca artystów i życzliwa dla wszystkich”

Rodzina młodego wokalisty ze smutkiem pożegnała członkinię rodziny. 1 grudnia 2022 roku odeszła Krystyna Ochman, babcia Krystiana i żona słynnego Wiesława Ochmana. Nie wszyscy wiedzą, że Krystian Ochman to nie jedyny utalentowany muzycznie członek rodziny. Jego dziadek, Wiesław był słynnym śpiewakiem operowym, zaś u jego boku wiernie trwała ukochana żona, Krystyna. Rodzina z bólem pożegnała ukochaną żonę, matkę i babcię.

Rafał Brzozowski
30.05.2022 14:09 Rafał Brzozowski ma żal. Gwiazdor TVP ocenił występ Ochmana na Eurowizji

Wciąż nie milkną głosy wokół tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji i występu naszego reprezentanta w Turynie. Jedną z osób, która postanowiła wypowiedzieć się na temat piosenki Krystiana Ochmana, był Rafał Brzozowski. Nasz zeszłoroczny przedstawiciel, który na Eurowizji wystąpił z piosenką „The Ride” zabrał głos w sprawie występu Krystiana Ochmana. Piosenkarz poruszył również kwestię braku punktów od ukraińskich jurorów.

Daria Marx
17.05.2022 20:41 Daria Marx przegrała z Ochmanem w preselekcjach. Teraz mocno skomentowała jego występ Eurowizję

Daria Marx przegrała z Krystianem Ochmanem w krajowych preselekcjach do Konkursu Eurowizji. Zajęła wtedy drugie miejsce, choć była uważana za faworytkę. Teraz wyznała, co sądzi o występie swojego rywala. Gwiazda ma za sobą naukę w London College of Music oraz pokaz śpiewu przed szwedzką rodziną królewską. Jej singiel „Paranoia” okazał się hitem, a ona sama – faworytką do zostania reprezentantką Polski na Eurowizji.

Krystian Ochman
17.05.2022 17:52 Szef ukraińskiego jury zdradził, dlaczego Krystian Ochman dostał 0 punktów od Ukrainy na Eurowizji

Eurowizja 2022 nie uniknęła afer i kontrowersji. Krystian Ochman nie otrzymał żadnych punktów od jury Ukrainy – echa tej kwestii cały czas rozbrzmiewają w mediach. Teraz sprawę skomentował przewodniczący jury. Do sytuacji odniosła się już jedna z jurorek ukraińskich, wielu Ukraińców, a nawet zwycięski zespół Kalush Orchestra. Jakie powody podał przewodniczący jury?

Krystian Ochman
16.05.2022 18:13 Krystian Ochman nie wytrzymał. Powiedział, co naprawdę sądzi o zwycięzcach Eurowizji

Zwycięzcą 66. Konkursu Piosenki Eurowizji został reprezentujący Ukrainę zespół Kalush Orchestra. Krystian Ochman z Polski zajął za to 12. miejsce. Wokalista postanowił skomentować swój wynik i wypowiedzieć się na temat zwycięskiej grupy. Okazuje się, że Ochman jest zadowolony ze swojego wyniku i nie czuje się przegranym konkursu. Ponadto ma bardzo pozytywną opinię na temat zespołu z Ukrainy i uważa, że ich muzyka jest wyśmienita.

Krystian Ochman
15.05.2022 23:35 Jacek Kurski zwrócił się do Krystiana Ochmana i Polaków. Posypały się gratulacje

Jacek Kurski przed finałem Konkursu Eurowizji „studził emocje i nie żądał zwycięstwa”. Dzisiaj opublikował specjalne oświadczenie – czy Krystian Ochman będzie dumny ze słów prezesa TVP? Tuż po finale konkursu pojawiły się wątpliwości co do uczciwości polskiego jury. Europejska Unia Nadawców wykryła nieprawidłowości w głosowaniu jurorów z 6 krajów, w tym Polski. Kurski jednak skomentował coś całkiem innego.

Krystian Ochman
15.05.2022 16:25 Niepokojąca wizja jasnowidza ws. Krystiana Ochmana. Przewidział dziwny wypadek, teraz wszystko tłumaczy

Krystian Ochman zakończył wczoraj zmagania w tegorocznej Eurowizji na 12. miejscu. Jest to pewien zawód, bowiem wszyscy w kraju liczyliśmy na wyższą pozycję, ale to i tak lepszy wynik od tego, który przepowiadał wokaliście jasnowidz, Wojciech Glanc. Mężczyzna przed rozpoczęciem zmagań w turyńskiej hali sugerował bowiem, że do występu Polaka może nawet nie dojść.

Krystian Ochman
15.05.2022 09:48 Krystian Ochman w środku nocy zwrócił się do fanów. Wyznał, co teraz ma zamiar zrobić

Krystian Ochman był uznawany przed finałem Eurowizji za jednego z faworytów. Sam przebieg konkursu zweryfikował jednak te oczekiwania – nasz wokalista zajął 12. miejsce. Co miał do powiedzenia po ogłoszeniu wyników? Zwycięzca „The Voice of Poland” zabrał głos za pośrednictwem Instagrama. Wyjawił, co myśli o swoim wykonie i jakie ma plany na przyszłość.

Eurowizja 2022 / Krystian Ochman
15.05.2022 01:02 Eurowizja 2022. Euforia po występie Krystiana Ochmana. Niewiarygodne, co stało się na scenie

Dobiega końca wielki finał 66. Konkursu Piosenki Eurowizja 2022 w Turynie. Dziś zaśpiewa 25 wykonawców. Właśnie zakończył się występ reprezentanta Polski, Krystiana Ochmana. Ochman wystąpił jako 23. uczestnik. Zaśpiewał utwór „River”. To pierwszy raz od 2017 roku, kiedy Polsce udało się dotrzeć do finału konkursu. Publiczność zareagowała ogromnym entuzjazmem.

krystian ochman
14.05.2022 20:17 Niespodziewanie Egurrola ujawnił prawdę o występie Krystiana Ochmana i tancerkach. Wielka burza w sieci trwa

Krystian Ochman zapewnił Polsce miejsce w finale Konkursie Eurowizji, ale jego występ wzbudza pewne kontrowersje. Chodzi o moment, w którym tancerki zderzyły się z piosenkarzem na scenie. Występ reprezentanta Polski na Eurowizji wzbudził ogromny entuzjazm. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy na scenie doszło do wpadki. Tajemnicę wyjaśnił Agustin Egurrola.

Krystian Ochman
14.05.2022 14:49 Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji

Półfinał Eurowizji był szczególnie emocjonujący dla Polaków. Nasz reprezentant, Krystian Ochman znalazł się wśród faworytów, dając wszystkim wielkie nadzieje i oczekiwania. Artysta awansował do finału, a nieliczni zauważyli jeden szczegół na scenie. Było o włos od wpadki? Kadry z występu obiegły media. Już dziś wieczorem dowiemy się, kto zwycięży w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji. Konkurencja jest na wysokim poziomie, a bukmacherzy prześcigają się w zakładach. W tym roku oczy wszystkich zwróciły się na reprezentanta Polski, który okazał się nie lada odkryciem na scenie. Mało kto jest w stanie wyobrazić sobie presję, jakiej został poddany Krystian Ochman przed swoim półfinałowym występem. Sposób, w jaki młody artysta był oceniany i komentowany sprawił, że w sercach rodaków pojawiły się wielkie nadzieje, ale też wielkie oczekiwania.

Rodzeństwo Krystiana Ochmana
14.05.2022 00:25 Przykre, część Polaków oburzonych po występie Krystiana Ochmana. Wiemy, co mu zarzucają

Krystian Ochman zapewnił Polsce miejsce w finale Konkursu Eurowizji. Wiele osób jest zachwyconych piosenką, jednak część internautów wypowiada się bardzo krytycznie o samym występie. Ostatnim razem Polska znalazła się w finale konkursu Eurowizji w 2017 roku. Wtedy udało się to Kasi Moś z piosenką Flashlight, która zajęła 22. miejsce. Największy sukces odniosła Edyta Górniak w 1994 roku, która znalazła się na 2. miejscu.

Rafał Brzozowski
13.05.2022 21:16 Rafał Brzozowski nie wytrzymał. Powiedział, co naprawdę sądzi o Krystianie Ochmanie

Kiedy w 2021 roku Rafał Brzozowski wystąpił na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji, zajął dopiero 14. miejsce w półfinałach i nie dostał się do finału. Teraz powiedział szczerze, co myśli o występie Krystiana Ochmana. Występ Brzozowskiego zapewnił Polsce jedynie 33. miejsce w ogólnym rankingu. Sama kandydatura wzbudziła wiele kontrowersji ze względu na niejasne okoliczności wyboru oraz poziom piosenki „Ride”.

Manuela Gretkowska
13.05.2022 20:28 Manuela Gretkowska skrytykowała występ Krystiana Ochmana na Eurowizji. Nie zostawiła suchej nitki na muzyku

Wczorajszy sukces Krystiana Ochmana cieszy wiele osób, ale nie brakuje też tych, którym występ reprezentanta Polski nie przypadł do gustu. Bardzo krytycznie wypowiedziała się Manuela Gretkowska – pisarka i felietonistka. Artystka była dyrektorką literacką pisma „Elle”. Publikowała w takich magazynach, jak „Wprost”, „Newsweek” czy „Polityka”. O jej twórczości pozytywnie wypowiadał się Czesław Miłosz, a jedna z jej książek była nominowana do Nagrody Literackiej Nike.

Krystian Ochman
13.05.2022 18:07 Przykry komunikat Krzysztofa Jackowskiego. Twierdzi, że wie co spotka Krystiana Ochmana w finale Eurowizji

Czy Krystian Ochman ma powody do niepokoju? Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi odczuciami względem szans reprezentanta Polski na Eurowizji. Jasnowidz nie miał dobrych wiadomości. Bardzo wiele wróżb jasnowidza z Człuchowa ma charakter ponury i budzący lęk. Także i teraz przekazał przykre wieści.

Rodzeństwo Krystiana Ochmana
13.05.2022 12:08 Trudno uwierzyć, kim jest rodzeństwo Krystiana Ochmana. Dotarliśmy do rodzinnych zdjęć

Polski reprezentant na Eurowizji nie schodzi z ust Polaków, zwłaszcza po wczorajszym triumfie podczas półfinału. Tymczasem ogromne zainteresowanie wzbudzać może także jego najbliższa rodzina. Wiemy, kim jest rodzeństwo Krystiana Ochmana. W ciągu ostatnich dwóch lat urodzony w Melrose w stanie Massachusetts Krystian Ochman zadziwił, a następnie podbił polski rynek muzyczny. Zwyciężył w 11. edycji „The Voice of Poland” i niemal natychmiast wydał debiutancki singiel, a następnie pierwszy album, który został „Odkryciem Empiku” w kategorii „muzyka”. W międzyczasie wygrał w konkursie „Premier” na 58. festiwalu w Opolu. Wiemy, że miał 18 lat, kiedy powrócił do Polski i za namową dziadka — słynnego tenora — podjął studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. Wiemy jednak, że w USA mieszkali z nim nie tylko rodzice (Dorota i Maciej), ale także brat i siostra. Kim jest rodzeństwo Krystiana Ochmana?

Michał Szpak
13.05.2022 10:56 Michał Szpak pilnie zabrał głos ws. Ochmana i jego występu. Przykre, co przekazał światu

Cała Polska żyje obecnie Eurowizją i wczorajszym wstępem Krystiana Ochmana. Tymczasem głos w sprawie reprezentanta zabrał Michał Szpak. Wokalista udzielił wywiadu, w którym skomentował umiejętności oraz poczynania 23-latka na scenie. Emocje jeszcze nie opadły po drugim półfinale Eurowizji, który przyniósł Krystianowi Ochmanowi zwycięstwo. Reprezentant naszego kraju zakwalifikował się do ostatecznej rozgrywki, a Polacy puchli z dumy, kiedy ogłaszano werdykt. Wykonanie piosenki „River” na wielu osobach zrobiło wielkie wrażenie. A co na temat kandydata sądzi Michał Szpak? Gwiazdor udzielił wywiadu dla redakcji „Pudelka”, w którym jednoznacznie wypowiedział się na temat młodego artysty. W końcu, jako jego trener w programie „The Voice of Poland”, zapewne poznał możliwości polskiego kandydata od podszewki.

Krystian Ochman
13.05.2022 09:52 Tuż po występie Krystian Ochman stanął przed telefonem i zabrał głos. Przekazał ważny komunikat

Za nami niezwykle emocjonujący wieczór. Tysiące widzów zasiadły wczoraj przed ekranami, aby obejrzeć półfinał do 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Tuż po swoim występie Krystian Ochman zwrócił się do wszystkich. Miał do przekazania ważny komunikat. Krystian Ochman od wielu tygodni przygotowywał się na ten ważny dzień, aż wreszcie mógł pokazać, na co go stać. Wczoraj w Turynie odbył się drugi półfinał do 66. Konkursu Piosenki Eurowizji, który rozstrzygnął, które kraje staną do rywalizacji w wielkim finale. Reprezentant Polski miał na sobie olbrzymią presję. Stał się jednym z faworytów, a zarówno rodacy w kraju, jak i za granicą pokładali w nim wielkie nadzieje.

13.05.2022 00:15 Występ Krystiana Ochmana zachwycił widzów. Było słychać krzyki i brawa

Krystian Ochman wystąpił dziś w drugim półfinale Eurowizji. Jeszcze przed konkursem był nawet przez zagraniczne media typowany do łatwego awansu do finału. Czy faktycznie sprostał oczekiwaniom? Gdy tylko Polak zakończył swój występ, w turyńskiej hali rozległy się brawa i okrzyki. Nie ma wątpliwości, że były zasłużone.

Krystian Ochman
12.05.2022 20:58 Krystian Ochman opowiedział, jak wyglądają przygotowania do Eurowizji 2022, fani zdziwieni?

Krystian Ochman dziś wyjdzie na scenę, by zawojować tegoroczną edycję Eurowizji. Jest typowany do łatwego awansu do finału, a przez zagraniczne media określany jako jeden z faworytów do ostatecznego tryumfu. Jak nasz wokalista przygotowuje się do tak ważnego występu? Okazuje się, że do sprawy podchodzi niezwykle profesjonalnie. Wytłumaczył w rozmowie z „Faktem” co może jeść, a czego nie.

Manuela Gretkowska
12.05.2022 16:04 Eurowizja 2022: Bardzo niepokojące doniesienia o Ochmanie. Czy na scenie może dojść do wypadku?

Wielkimi krokami zbliża się Eurowizja 2022. Dzisiejszy występ przesądzi o dostaniu się reprezentanta Polski do wielkiego finału. Tymczasem pojawiły się niepokojące doniesienia a temat Krystiana Ochmana. Wojciech Glanc przewiduje, że na scenie może dojść do wypadku. Już w najbliższą sobotę oczy wszystkich skierowane będą na Turyn, gdzie rozegra się wielki finał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Polskę reprezentować będzie zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland”, Krystian Ochman, który wykona utwór „River”. To właśnie występ w programie otworzył wokaliście drzwi do wielkiej sławy, a wszystko dzięki przyjacielowi, który namówił go do wzięcia udziału w kastingu. Krystian podbił serca widzów, którzy już od kilku dni gorąco kibicują polskiemu kandydatowi i aż do tej pory z wielkim optymizmem wyczekiwali konkursu.

Krystian Ochman
12.05.2022 11:12 W środku nocy Krystian Ochman przekazał wiadomość. Fani aż wstrzymali oddechy

Był środek nocy, kiedy Krystian Ochman nieoczekiwanie skierował do swoich fanów komunikat. Zamieścił enigmatyczną relację na Instastory, która sprawiła, że wielu internautów natychmiast kliknęło w podany link. Kiedy w drugiej połowie lutego Krystian Ochman został wybrany na reprezentanta kraju w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji, wielu rodaków nie posiadało się z radości. Kandydat wykonał piosenkę „River”, a wszyscy dobrze wiedzieli, że to, co pokazane na polskiej scenie, w wielkim finale otrzyma jeszcze wspanialszą oprawę i zostanie spotęgowane, aby wyzwolić maksimum emocji. Radość podsyciły dodatkowo komentarze zagranicznych dziennikarzy, którzy bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat 23-letniego wokalisty, a korespondent z Francji wskazał nawet, że po ostatnich próbach polski pretendent stał się tematem numer jeden w centrum prasowym.

Krystian Ochman
11.05.2022 19:47 Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce

Już jutro wieczorem będziemy świadkami występu reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji w Turynie. Zwycięzca „The Voice of Poland” zaprezentuje na scenie piosenkę „River”. Skąd pochodzi Krystian Ochman? Gwiazdor urodził się poza granicami Polski. Wokalista zyskał niesamowitą popularność już w chwili zwycięstwa w „The Voice of Poland”, gdzie należał do drużyny Michała Szpaka. Teraz podobnie jak jego trener będzie reprezentował nasz kraj na eurowizyjnej scenie. Znamy pochodzenie naszego tegorocznego przedstawiciela.

Krystian Ochman
11.05.2022 14:32 Zagraniczni dziennikarze nie wytrzymali. Powiedzieli, co naprawdę sądzą o Krystianie Ochmanie

Wielkimi krokami zbliża się Konkurs Piosenki Eurowizji 2022. Reprezentant naszego kraju, Krystian Ochman przygotowuje się do występu i uczestniczy w kolejnych próbach. Zagraniczni dziennikarze zostali zapytani, co tak naprawdę sądzą o Polaku. Odpowiedzi są wielkim zaskoczeniem. Odkąd odbyły się preselekcje i wytypowano kandydata, Polacy z jeszcze większą niecierpliwością oczekują na ten wielki dzień. Krystian Ochman już niebawem wystąpi w półfinale 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Komentujący spodziewają się wielkich emocji w tegorocznej rywalizacji, zwłaszcza że poprzedni zwycięzcy — włoska grupa Måneskin — postawili poprzeczkę naprawdę wysoko. Zgodnie z zakładami awans do sobotniego finału mają m.in. Szwajcaria, Ukraina, Norwegia i Holandia, zaś zdecydowanym faworytem była do tej pory Szwecja.

Krystian Ochman
06.05.2022 23:25 Eurowizja 2022: Nieprawdopodobne wieści o naszym reprezentancie. Krystian Ochman odpalił petardę

Krystian Ochman jakiś czas temu zachwycił wszystkich swoją piosenką „River” w krajowych eliminacjach do Eurowizji, dzięki czemu już za kilka dni będzie reprezentował nasz kraj w tym konkursie, który ma miejsce w Turynie. Obecnie trwają przygotowania do występu. Polak, podobnie jak i artyści z innych krajów, mają w ostatnich dniach próby. Ostatni z treningów Krystiana wywarł na wszystkich duże wrażenie.

Krystian Ochman
04.05.2022 13:50 Czym zajmował się wcześniej Krystian Ochman? Można się zdziwić, z pewnością zwracał uwagę kobiet

Krystian Ochman przygotowuje się do swojego występu na nadchodzącej Eurowizji. W celach promocyjnych udziela też wywiadów. W jednej z takich rozmów wyjawił, czym zajmował się przed karierą wokalną. Można przypuszczać, że mało kto spodziewał się po nim takiej pracy. Już wtedy pewnie przyciągał spojrzenia płci pięknej.

  • 1
  • 2