Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tuż po występie Krystian Ochman stanął przed telefonem i zabrał głos. Przekazał ważny komunikat
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 13.05.2022 09:52

Tuż po występie Krystian Ochman stanął przed telefonem i zabrał głos. Przekazał ważny komunikat

Krystian Ochman
fot. instagram.com/krystianochman

Za nami niezwykle emocjonujący wieczór. Tysiące widzów zasiadły wczoraj przed ekranami, aby obejrzeć półfinał do 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Tuż po swoim występie Krystian Ochman zwrócił się do wszystkich. Miał do przekazania ważny komunikat.

Krystian Ochman od wielu tygodni przygotowywał się na ten ważny dzień, aż wreszcie mógł pokazać, na co go stać. Wczoraj w Turynie odbył się drugi półfinał do 66. Konkursu Piosenki Eurowizji, który rozstrzygnął, które kraje staną do rywalizacji w wielkim finale.

Reprezentant Polski miał na sobie olbrzymią presję. Stał się jednym z faworytów, a zarówno rodacy w kraju, jak i za granicą pokładali w nim wielkie nadzieje.

Krystian Ochman w półfinale Eurowizji. Po występie zwrócił się z ważnym komunikatem

Wczoraj Krystian Ochman znów stanął na scenie i wykonał utwór „River”, a przed telewizorami zasiadły tysiące Polaków, którzy mogli zagłosować na swojego faworyta. Emocje podsycał fakt, że na temat kandydata w samych superlatywach wypowiadali się eksperci i zagraniczni dziennikarze.

Wielkie marzenie spełniło się. Polski reprezentant przeszedł eliminacje i wywalczył sobie miejsce w finale Eurowizji 2022, gdzie stanie do rywalizacji z najlepszymi głosami Belgii, Czech, Azerbejdżanu, Finlandii, Estonii, Australii, Szwecji, Rumunii, Serbii, Ukrainy, Szwajcarii, Portugalii, Norwegii, Holandii, Mołdawii, Litwy, Islandii, Grecji i Armenii.

Tuż po wspaniałym występie Krystian Ochman stanął przed mikrofonem i przekazał ważny komunikat. Nagranie pojawiło się na jego Instastory. Gwiazdor wypowiadał się w języku angielskim, jednak swoje słowa skierował do wszystkich.

Bardzo dziękuję za wsparcie, którego naprawdę się nie spodziewałem. Jesteście niesamowici. Mam nadzieję, że po raz kolejny będziecie mogli być ze mnie dumni — w finale. Pijcie dużo wody, wyśpijcie się. Zobaczymy się za kilka dni, więc jak zwykle — przesyłam wam wiele miłości – przekazał, a na jego twarzy malowała się wdzięczność, jak i radość oraz wielka ekscytacja.

Finał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji już w najbliższą sobotę.

Krystian Ochman
Krystian Ochman
Krystian Ochman
Krystian Ochman
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić