Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zagraniczni dziennikarze nie wytrzymali. Powiedzieli, co naprawdę sądzą o Krystianie Ochmanie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 11.05.2022 14:32

Zagraniczni dziennikarze nie wytrzymali. Powiedzieli, co naprawdę sądzą o Krystianie Ochmanie

Krystian Ochman
fot. facebook.com/Eurowizja TVP

Wielkimi krokami zbliża się Konkurs Piosenki Eurowizji 2022. Reprezentant naszego kraju, Krystian Ochman przygotowuje się do występu i uczestniczy w kolejnych próbach. Zagraniczni dziennikarze zostali zapytani, co tak naprawdę sądzą o Polaku. Odpowiedzi są wielkim zaskoczeniem.

Odkąd odbyły się preselekcje i wytypowano kandydata, Polacy z jeszcze większą niecierpliwością oczekują na ten wielki dzień. Krystian Ochman już niebawem wystąpi w półfinale 66. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Komentujący spodziewają się wielkich emocji w tegorocznej rywalizacji, zwłaszcza że poprzedni zwycięzcy — włoska grupa Måneskin — postawili poprzeczkę naprawdę wysoko. Zgodnie z zakładami awans do sobotniego finału mają m.in. Szwajcaria, Ukraina, Norwegia i Holandia, zaś zdecydowanym faworytem była do tej pory Szwecja.

Krystian Ochman na Eurowizji. Zagraniczni dziennikarze wyrazili swoje opinie o Polaku

Już jutro, 12 maja nareszcie zobaczymy na scenie Eurowizji reprezentanta Polski. Krystian Ochman jest już po drugiej próbie i nadal prężnie przygotowuje się do występu, który będzie miał miejsce w drugiej połowie drugiego półfinału. Wokalista zaśpiewa piosenkę „Rain”, którą zachwycił rodaków, a która teraz będzie miała szansę podbić serca Europy.

Na miejscu jest prezenter, Aleksander Sikora. Gwiazdor TVP zapytał kilku dziennikarzy, co tak naprawdę sądzą o polskim pretendencie. Wśród odpowiadających było wielu zagranicznych delegatów.

– Myślę, że to będzie najlepszy wynik dla Polski od bardzo długiego czasu. Ten występ pozwoli z łatwością awansować do wielkiego finału – mówił brytyjski respondent, William Lee Adams. – Głos Krystiana jest jednym z najsilniejszych w tej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji. W jego przypadku wiele zależy od kolejności występów, ale wydaje mi się, że utwór znajdzie się w czołówce.

Dziennikarze z Azerbejdżanu, Bułgarii, a także inni polscy przedstawiciele zdradzali, że są pod ogromnym wrażeniem widowiska, jakie będzie towarzyszyło Krystianowi Ochmanowi i jego piosence. Z kolei słowa korespondenta z Francji były naprawdę zaskakujące.

W centrum prasowym mówi się dzisiaj o Polsce, a nie, jak dotąd, o faworyzowanej Szwecji – mówił Farouk Valette.

Będziecie oglądać?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub