Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Występ Krystiana Ochmana zachwycił widzów. Było słychać krzyki i brawa
Michał Fitz
Michał Fitz 13.05.2022 00:15

Występ Krystiana Ochmana zachwycił widzów. Było słychać krzyki i brawa

fot. kadr z transmisji TVP

Krystian Ochman wystąpił dziś w drugim półfinale Eurowizji. Jeszcze przed konkursem był nawet przez zagraniczne media typowany do łatwego awansu do finału. Czy faktycznie sprostał oczekiwaniom?

Gdy tylko Polak zakończył swój występ, w turyńskiej hali rozległy się brawa i okrzyki. Nie ma wątpliwości, że były zasłużone.

Eurowizja 2022: Krystian Ochman zachwyca

O to, czy Krystian Ochman będzie mógł w ogóle dziś wystąpić w pełni zdrowia, były spore obawy. Dochodziły nas bowiem słuchy, że w poprzednich dniach artysta miał problemy z gardłem. Sam ustosunkował się do tych plotek w trakcie transmisji na żywo na TikToku. Przyznał, że takie niedogodności faktycznie wystąpiły, bo męczyła go alergia, ale udało się je już zwalczyć.

Warto podkreślić, że dzisiejszy, wybitny występ Krystiana nie jest dziełem przypadku czy tylko kwestią wrodzonego talentu, choć tego na pewno mu nie brakuje. W jednej z rozmów przed półfinałem wokalista przyznał, że bardzo profesjonalnie podchodzi do zawodu wokalisty, dlatego już teraz dba o głos niczym zawodowiec. Stara się wypijać dziennie około 3-4 litrów wody, a przed występem je głównie owoce, by mieć pewność, że jego gardło jest odpowiednio nawilżone.

Występ Krystiana okazał się sukcesem nie tylko ze względu na niego. Zagraniczni dziennikarze jeszcze przed półfinałem podkreślali, że całe show przygotowane przez Polskę, włączywszy w to tancerzy i grę świateł oraz efekt spadającego deszczu, jest na naprawdę wysokim poziomie. W najważniejszym momencie nic nie zawiodło, dlatego udało się zrobić tak duże wrażenie.

W pewnym momencie siedzący na trybunach widzowie tak wczuli się w klimat, który stworzył polski wokalista, że swoimi latarkami w telefonach stworzyli niezwykły efekt na trybunach. Wyglądało to zupełnie jak na koncertach największych, światowych gwiazd.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić

Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił