Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 14.05.2022 14:49

Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji

Krystian Ochman
fot. youtube.com/ Eurovision Song Contest

Półfinał Eurowizji był szczególnie emocjonujący dla Polaków. Nasz reprezentant, Krystian Ochman znalazł się wśród faworytów, dając wszystkim wielkie nadzieje i oczekiwania. Artysta awansował do finału, a nieliczni zauważyli jeden szczegół na scenie. Było o włos od wpadki? Kadry z występu obiegły media.

Już dziś wieczorem dowiemy się, kto zwycięży w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji. Konkurencja jest na wysokim poziomie, a bukmacherzy prześcigają się w zakładach. W tym roku oczy wszystkich zwróciły się na reprezentanta Polski, który okazał się nie lada odkryciem na scenie.

Mało kto jest w stanie wyobrazić sobie presję, jakiej został poddany Krystian Ochman przed swoim półfinałowym występem. Sposób, w jaki młody artysta był oceniany i komentowany sprawił, że w sercach rodaków pojawiły się wielkie nadzieje, ale też wielkie oczekiwania.

Krystian Ochman był o krok od wpadki? Media obiegły zaskakujące kadry z występu

Trzeba jednak przyznać, że półfinałowe wykonanie piosenki „River” mogło do siebie przekonać nawet tych, którzy do tej pory nie byli przekonani co do repertuaru. Krystian Ochman popisał się wokalem, a całości dopełniał pokaz audiowizualny i choreografia tancerek, które — przebrane w topielice — wprowadziły do całości nieco słowiańskiej, mistycznej aury.

Występ zrobił wspaniałe wrażenie. Tymczasem kilka osób zwróciło uwagę na drobny szczegół, który wywołał ich zdumienie. Wskazywano na jeden moment podczas show, kiedy emocje wybuchły, a piosenka weszła w euforyczną fazę.

Krystian Ochman śpiewał, a tancerki zawirowały wokół niego. W tej chwili czujne oko mogło wypatrzeć, że dwie z nich omal nie stratowały piosenkarza. Wyglądało to, jakby źle oceniły odległość i kolejno wpadły na wokalistę, jednak ten zachował niezachwianą postawę i dalej wykonywał refren.

Do głowy przychodzi pytanie, czy ten incydent był wynikiem wielkich emocji na scenie, które przełożyły się na drobną wpadkę, czy też celowym zabiegiem choreograficznym, na który reprezentant Polski był doskonale przygotowany.

Zauważyliście?

Krystian Ochman
Krystian Ochman
Krystian Ochman

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić

Źródło: Pomponik