Lifestyle.Lelum.pl > Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Krzysztof Ibisz, Kasia Cichopek
26.05.2024 07:00 Krzysztof Ibisz skomentował powrót Cichopek do Polsatu. Zdobył się na dwa słowa

Wiadomość o powrocie Kasi Cichopek do Polsatu rozgrzała do czerwoności media w całej Polsce. Odkąd aktorka straciła posadę w “Pytaniu na Śniadanie”, fani nie mogli się doczekać, aż zobaczą ją w innym formacie. Dziś potwierdziło się, że artystka będzie miała swój wkład w Polsat Hit Festiwal 2024. Jak Krzysztof Ibisz skomentował jej powrót na łono stacji?

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
16.05.2024 09:49 Smaszcz znowu zwraca się do Kurzajewskiego. Ma konkretny plan na jego ślub z Cichopek

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek tworzą jeden z najpopularniejszych związków w show-biznesie. Wcześniej dziennikarz przez 23 lata był mężem Pauliny Smaszcz, z którą małżeństwo zakończył w 2020 roku. Od tamtego czasu wiąże swoje plany na przyszłość z aktorką, która miała przyjąć jego oświadczyny już jakiś czas temu. Smaszcz właśnie postanowiła zabrać głos na ten temat. Miała dla swojego byłego męża zaskakującą propozycję.

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
14.05.2024 18:17 Cichopek w kreacji jak z pokazu mody. Ten szczegół od razu rzuca się w oczy

Kasia Cichopek zaskoczyła nas swoją stylizacją, w jakiej zaprezentowała się na weselu Rafała Mroczka. Najbardziej wnikliwi fani natychmiast zauważyli pewien szczegół, który bardzo rzuca się w oczy, a niektórym nawet zniszczył całą kreację gwiazdy. Trudno oderwać wzrok od jej stóp!

Marcin Hakiel, Dominika Serowska
19.04.2024 16:04 Na live padło niezręczne pytanie. Hakiel nagle ucichł

W czwartek gruchnęła zaskakująca wiadomość, że Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel rezygnują z dalszego udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”. Tego samego dnia transmisję na żywo poprowadził choreograf, który uchylił rąbka tajemnicy między innymi na temat swojej tanecznej partnerki, a także udziału w show Polsatu. W pewnej chwili zrobiło się jednak niezręcznie, ponieważ jedno z pytań niejako dotyczyło Katarzyny Cichopek.

Kasia Cichopek
06.04.2024 17:40 Prezenterka nie zostawiła suchej nitki na Cichopek. “Nie lubię takich ludzi”

Monika Goździalska nie boi się otwarcie mówić tego, co myśli. To właśnie m.in. dzięki temu zyskała posadę prowadzącej w Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego. W ostatnim wywiadzie celebrytka wyraziła swoją opinię o gospodarzach programów śniadaniowych. I choć Kasia Cichopek nie zalicza się do tego grona już od jakiegoś czasu, jej praca na ekranie została surowo oceniona. Monika Goździalska w mocnych słowach powiedziała, co o niej myśli.

Marcin Hakiel
28.03.2024 18:32 Hakiel nie będzie mógł liczyć na bezpośrednie wsparcie dzieci w TzG

Marcin Hakiel po długiej przerwie powrócił do “Tańca z Gwiazdami”. Tancerz partneruje w programie Dagmarze Kaźmierskiej, która co prawda nie jest czarnym koniem zmagań o Kryształową Kulę, jednak cieszy się ogromną sympatią i wsparciem publiczności. Każdy odcinek z udziałem pary budzi wiele emocji, ponieważ nie zdobywają oni zbyt wysokiej liczby punktów od jury, a ich dalsza obecność w show jest uzależniona od głosów widzów. W tym bez wątpienia stresującym okresie Marcina Hakiela wspierają z trybun jego najbliżsi, dzieci oraz partnerka. Czy podczas nadchodzącego odcinka tancerz będzie musiał poradzić sobie sam?

Kasia Cichopek, pokład samolotu
21.03.2024 20:07 Leciał samolotem obok Cichopek. Teraz wyjawił, jak się zachowywała

Ścieżki Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączą się nie tylko na polu prywatnym, ale również zawodowym. Para niemal przez 4 lata prowadziła wspólnie “Pytania na Śniadanie”, jednak na skutek rewolucji w TVP, musieli pożegnać się z programem na początku stycznia. Niedawno ogłosili, że ruszają wspólnie z zupełnie nowym projektem. Do jego realizacji nie potrzebują jednak biura, dlatego postanowili popracować na urokliwej wyspie. Teraz jedna z osób, która wspólnie z nimi przyleciała na wyspę, ujawniła, jak Kasia Cichopek zachowywała się w samolocie.

Kurzajewski z wózkiem dziecięcym
04.03.2024 16:18 Kurzajewski z wózkiem dziecięcym, a Cichopek? Nie ma wątpliwości

Maciej Kurzajewski zaskoczył wszystkich najnowszym zdjęciem z wakacji. Prezenter wybrał się do swojej rodziny do Włoch, gdzie miał okazję spędzić nieco więcej czasu z synem i jego malutką córką. Zdjęcie z wózkiem rozczuliło wszystkich, a internauci zastanawiają się, gdzie się podziała Kasia Cichopek? 

Z tego żyje Kasia Cichopek po zwolnieniu z “PnŚ”
25.02.2024 09:11 Z tego żyje Kasia Cichopek po zwolnieniu z “PnŚ”

Jakiś czas temu było niesamowicie głośno o zaskakujących zwolnieniach za kulisami Telewizji Polskiej. Z pracą na planie “Pytania na śniadanie” pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący show, w tym Kasia Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. Teraz ulubiona para telewidzów zdradziła, z czego utrzymuje się po utracie pracy.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
20.02.2024 20:14 To ma być nowa fucha Cichopek. Przeszkodą będzie były mąż?

Kilka dni temu gruchnęły informacje dotyczące nowej pracy Kasi Cichopek. W styczniu aktorka straciła zatrudnienie w “Pytaniu na Śniadanie”, więc każde nowe wyzwanie zawodowe jest dla niej ogromną szansą na ratowanie kariery. Wiele jednak wskazuje na to, że były mąż może być dla niej przeszkodą w drodze do osiągnięcia sukcesu w potencjalnej nowej pracy. Dlaczego?

Maciej Kurzajewski wskoczył do łóżka na planie programu „Pytanie na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
11.01.2024 14:25 Kurzajewski się wysypał: „Robiłem to w pracy”. W "Pytaniu na śniadanie" poruszono tematy łóżkowe

W ostatnim czasie o programie „Pytanie na śniadanie” zrobiło się głośno po jednym z odcinków prowadzonych przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para tworzy udany związek nie tylko na ekranie, ale również w życiu prywatnym. Tym razem dziennikarz pokusił się na nietypowe wyznanie.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie tak chcieli spędzić te święta, fot. TVP, Instagram/katarzynacichopek
22.12.2023 07:39 Nie o takiej Wigilii marzyli. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie będą mogli świętować w spokoju

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od pewnego czasu są uznawani za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Odkąd ujawnili swój związek w październiku ubiegłego roku, stale trafiają na nagłówki. Jak para spędzi swoje drugie wspólne święta? 

Cichopek i Kurzajewski
14.11.2023 19:22 Media podają, że Katarzyna Cichopek odwołała ślub z Maciejem Kurzajewskim. Wyszły na jaw powody

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jawią się jako wyjątkowo szczęśliwa para od samego początku ich relacji. Ich radość i miłość widać gołym okiem w trakcie kolejnych wydań “Pytania na śniadanie”, które wspólnie prowadzą. Kiedy sformalizują swoją relację? Okazuje się, że nie zrobią tego według pierwotnego planu.

Wyszło na jaw, jak wyglądał rozwód Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, fot Instagram/katarzynacichopek, marcinhakiel
25.10.2023 12:25 Szokujące szczegóły rozprawy Cichopek i Hakiela. Przed sądem potwierdzono bardzo przykre wieści

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez lata tworzyli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Gdy po siedemnastu latach ogłosili swoje rozstanie, wiele osób było tym niezmiernie zaskoczonych. Mimo tego, że od ich rozwodu minął już ponad rok, nadal nie milkną jego echa. 

Marcin Hakiel zawalczyłby z Maciejem Kurzajewskim?, fot. Instagram/marcinhakiel, maciejkurzajewski/Adrian Maraś
17.10.2023 19:19 Marcin Hakiel znowu nie wytrzymał. Maciejowi Kurzajewskiemu będzie przykro

Marcin Hakiel ostatnio dość mocno otworzył się na temat swojego zakończonego małżeństwa z Katarzyną Cichopek. Tancerz, który był związany z aktorką przez 14 lat, w swoich wypowiedziach nie oszczędza także jej obecnego partnera, Macieja Kurzajewskiego.

Maciej Kurzajewski w ten sposób poderwał Kasię Cichopek?, fot. kadr z programu „Szymon Majewski Show”
28.09.2023 12:11 Tak Maciej Kurzajewski poderwał Kasię Cichopek? Wyszło na jaw, jakie ma patenty i jak szalał z kobietami

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek od kilku miesięcy stanowią jedna z gorętszych par polskiego show-biznesu. Para ujawniła swój związek w listopadzie ubiegłego roku podczas wspólnej podróży do Izraela z okazji urodzin aktorki, której sławę przyniosła rola w serialu „M jak miłość”. 

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
25.09.2023 16:08 "Przepadł". Nikt nie dziwi się Kurzajewskiemu po publikacji Katarzyny Cichopek, trwa ogromne poruszenie

Katarzyna Cichopek bardzo chętnie dzieli się z fanami zdjęciami w różnych modowych stylizacjach. Jednak najnowszy opublikowany przez nią kadr wywołał szczególne poruszenie. Aktorka ma na sobie wzorzystą, krótką sukienkę mini. Obok takiej fotografii ciężko przejść obojętnie. W komentarzach fanki już spekulują na temat reakcji Macieja Kurzajewskiego. 

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
21.09.2023 08:02 Kasia Cichopek jednak nie chciała ślubu! “NALEGAŁ”, kulisy związku z Hakielem odbierają mowę

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli małżeństwem przez niecałe 14 lat. Przez długi czas sprawiali wrażenie szczęśliwych i zakochanych w sobie, a związek małżeński zawarty 20 września 2008 roku miał tylko przypieczętować ich uczucie. Okazuje się jednak, że Kasia Cichopek tak naprawdę nie chciała brać ślubu! Uległa namowom ukochanego?

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
09.09.2023 14:07 Kurzajewski trzyma Cichopek za brzuch i oznajmia światu! "Marzenia się spełniają", widok rozkłada na łopatki

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski niemal rok temu ogłosili, że są parą. Od tamtego czasu zdążyli się też zaręczyć. Duetowi właśnie udało się spełnić kolejne marzenie w tej wspólnej podróży. O wszystkim opowiedzieli na Instagramie, promieniejąc szczęściem.

Hakiel i Cichopek
08.09.2023 19:17 Hakiel rozpętał burzę a Cichopek... uciekła. To NIE żart, właśnie dodała wymowne zdjęcie

We wtorek wyemitowany został kolejny odcinek show Kuby Wojewódzkiego, w którym zagościł Marcin Hakiel. Tancerz nie tylko nie uciął tematu swojego rozstania, ale także postawił pewne zarzuty pod adresem swojej byłej partnerki i jej nowego ukochanego. Jak zareagowała Kasia Cichopek?

Katarzyna Cichopek na pogrzebie Artura Pregcisa
05.09.2023 13:21 Cichopek przyniosła to na pogrzeb Andrzeja Precigsa. Łzy płyną nam z oczu. Wyraziła więcej niż słowa

Dzisiaj o godzinie 12:00 w Warszawie rozpoczął się pogrzeb Andrzeja Precigsa. Wybitnego aktora pożegnała najbliższa rodzina oraz grono kolegów i koleżanek z branży. Na ostatnim pożegnaniu gwiazdora nie mogło zabraknąć jego serialowej córki - Katarzyny Cichopek. Gwiazda pojawiła się ze wzruszającym podarunkiem.

Cichopek i Hakiel
02.09.2023 10:15 I Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z córką na zdjęciu. Oboje zrobili dokładnie to samo, to nie przypadek

Od rozstania Marcina Hakiela i Kasi Cichopek minął już grubo ponad rok. Napięcie między byłymi małżonkami zdecydowanie opadło. Jak się jednak okazuje, byli partnerzy, choć prawie się ze sobą nie widują, dalej są ze sobą wyjątkowo zgodni. Pokazały to ich zdjęcia z córką.

Ida Nowakowska i Kasia Cichopek straciły posadę
15.08.2023 14:00 Ida Nowakowska i Kasia Cichopek tracą posadę! Prezes zdradził powody. To brzmi KIEPSKO

Ida Nowakowska i Kasia Cichopek straciły posadę w TVP. To nie jedyne gwiazdy stacji, które pożegnały się ze swoja pracą. Telewizja Polska podjęła decyzję, że nie będzie już kontynuować formatu, który cieszył się dużą popularnością.

Cała w skowronkach Kasia Cichopek przekazała radosną wieść
15.08.2023 11:59 Cała w skowronkach Kasia Cichopek przekazała radosną wieść. "Nie mogę się doczekać!"

Katarzyna Cichopek jest jedną z twarzy Telewizji Polskiej. Prowadzącą można oglądać na co dzień w programie „Pytanie na śniadanie”, który tworzy duet ze swoim poza ekranowym partnerem, Maciejem Kurzajewskim. Poza tym od 23 lat odgrywa rolę Kingi w serialu „M jak miłość”. Praca w telewizji to jednak nie jej jedyne zajęcie. 

Marcin Hakiel zdradził, jak dowiedział się o zdradzie Kasi Cichopek
10.08.2023 16:16 TAK Marcin Hakiel dowiedział się o zdradzie. Szokujące, jaką musiał podjąć decyzję, co za posunięcie…

Związek Marcina Hakiela i Kasi Cichopek przez wiele lat był uznawany przez fanów za jeden z najbardziej zgodnych w polskich show-biznesie. Niespodziewana informacja o rozwodzie wstrząsnęła absolutnie wszystkimi. Teraz tancerz wyjawił, w jaki sposób dowiedział się o zdradzie ukochanej.

Czy Marcin Hakiel zamierza wrócić do Kasi Cichopek?
09.08.2023 21:09 Rozstanie z Dominiką, a teraz powrót do Kasi Cichopek?! Marcin Hakiel oficjalnie zabrał głos

Marcin Hakiel miał niedawno rozstać się ze swoją ukochaną Dominiką. I choć tancerz nie zabrał głosu w tej sprawie, jego fani są przekonani, że związek z tajemniczą partnerką przeszedł już do historii. Teraz choreograf wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu do Kasi Cichopek. Czy jest na to jeszcze szansa?

Kasia Cichopek
22.07.2023 08:18 Z palca Kasi Cichopek zniknął pierścionek zaręczynowy. Od razu padł komentarz, gdy zauważono, co się stało

Fani Kasi Cichopek często wchodzą z nią w interakcje pod opublikowanymi przez nią postami. Pod ostatnim zdjęciem aktorki jedna z takich osób zwróciła uwagę na dłonie aktorki. Według niej brakuje na nich czegoś naprawdę istotnego.

Cichopek i Hakiel
18.07.2023 18:14 Niepojęte sceny pod restauracją. W środku była Katarzyna Cichopek, gdy podjechał Hakiel. Szok, co stało się potem

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela było szczególnie ciężkie dla drugiej z zainteresowanych osób, co było widać po aktywności tancerza w mediach społecznościowych. Choć relacje małżonków od tego czasu na pewno nie są już tak napięte, wciąż wydają się być dosyć chłodne.