Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Z tego żyje Kasia Cichopek po zwolnieniu z “PnŚ”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.02.2024 09:11

Z tego żyje Kasia Cichopek po zwolnieniu z “PnŚ”

Z tego żyje Kasia Cichopek po zwolnieniu z “PnŚ”
Z tego żyje Kasia Cichopek po zwolnieniu z “PnŚ”, fot. KAPIF

Jakiś czas temu było niesamowicie głośno o zaskakujących zwolnieniach za kulisami Telewizji Polskiej. Z pracą na planie “Pytania na śniadanie” pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący show, w tym Kasia Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. Teraz ulubiona para telewidzów zdradziła, z czego utrzymuje się po utracie pracy.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie"

Zmiany, jakie miały miejsce za kulisami Telewizji Polskiej, wywołały niemałe poruszenie wśród internautów. Po zwolnieniach w dziale informacyjnym przyszedł czas na przemianę sektora rozrywkowego. Najwięcej uwagi poświęcono kultowemu porannemu show “Pytanie na śniadanie”, z którym niespodziewanie pożegnali się wszyscy jego dotychczasowi prowadzący.

Wśród zwolnionych były takie gwiazdy formatu, jak Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Aleksander Sikora, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, czy ciężarna wówczas Małgorzata Tomaszewska. To właśnie utrata pracy ostatniej z prezenterek wywołała najwięcej oburzenia fanów i specjalistów. Teraz wiele osób zastanawia się, co słychać u dawnych gospodarzy śniadaniówki.

Sikora w gotowości po narodzinach Laury. Tomaszewska ma szczęście Zobaczyli, co Tadla robi na wizji w "PnŚ" i zmieszali ją z błotem

Kasia Cichopek przebywa na romantycznych wakacjach w Rzymie

Od czasu zwolnienia z programu “Pytanie na śniadanie” Kasia Cichopek nie zamierza znikać z social mediów. Prezenterka jest bardzo aktywna w sieci, gdzie nieustannie pokazuje, jak spędza swój wolny czas. Teraz aktorka wybrała się wraz ze swoim ukochanym Maciejem Kurzajewskim na romantyczne wakacje do stolicy Włoch.

Przy okazji para postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań internautów. Większość z nich dotyczyła tego, jak obecnie wygląda ich sytuacja finansowa i czym zajmują się po zwolnieniu ze śniadaniówki Telewizji Polskiej. Katarzyna Cichopek wyjaśniła, że wszystko u nich w porządku, a ona wbrew powszechnym plotkom wcale nie jest na bezrobociu.

ZOBACZ TEŻ: Niesamowite, co powtarzają widzowie po nowym odcinku “The Voice Kids”. Tego nikt się nie spodziewał.

Kasia Cichopek zdradza, jak wygląda jej sytuacja finansowa po zwolnieniu

Aktorka zapewniła, że pomimo zwolnienia z porannego show TVP, wciąż ma pełne ręce roboty przy innych swoich projektach. Gwiazda wspomniała między innymi serialu “M jak miłość”, w którym wciąż występuje.

Media donoszą, że jesteśmy na bezrobociu, nie jest tak do końca, słuchajcie, każdy z nas ma swoje projekty, które tworzymy już od wielu, wielu, lat. Ja chociażby serial 'M jak miłość'. Jestem cały czas aktywna - wyznała na Instagramie.

Później Kasia Cichopek postanowiła wyznać nieco więcej szczegółów i wspomniała o tym, że może utrzymać się również dzięki swojej działalności internetowej i licznym współpracom, jakie możemy zobaczyć na jej social mediach.

Jestem cały czas aktywna oczywiście dla was na Instagramie, mam też dużo zleceń tutaj komercyjnych i dziękuję wam, że tak je dobrze przyjmujecie i kochani dużo się dzieje w przestrzeni - powiedziała zadowolona prezenterka.

Zakochani poświęcili również uwagę obecnej aktywności zawodowej Macieja Kurzajewskiego. Okazało się, że dziennikarz wciąż aktywnie działa w TVP Sport, gdzie czeka na niego mnóstwo nowych wyzwań i projektów.

Zwłaszcza ten rok, pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki z TVP sport. Tam też nadal działam. Duże projekty przed nami, bo i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, oby z polską reprezentacją, Igrzyska Olimpijskie oczywiście, Tour de Pologne chociażby i sporo tego się będzie działo w wakacje i czas przedwakacyjny też będzie bardzo, bardzo bogaty w wydarzenia - powiedział Maciej Kurzajewski podczas transmisji na Instagramie.