Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na live padło niezręczne pytanie. Hakiel nagle ucichł
Sara Karmańska
Sara Karmańska 19.04.2024 16:04

Na live padło niezręczne pytanie. Hakiel nagle ucichł

Marcin Hakiel, Dominika Serowska
Fot. Instagram/marcinhakiel

W czwartek gruchnęła zaskakująca wiadomość, że Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel rezygnują z dalszego udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”. Tego samego dnia transmisję na żywo poprowadził choreograf, który uchylił rąbka tajemnicy między innymi na temat swojej tanecznej partnerki, a także udziału w show Polsatu. W pewnej chwili zrobiło się jednak niezręcznie, ponieważ jedno z pytań niejako dotyczyło Katarzyny Cichopek.

Marcin Hakiel nie jest zasmucony odpadnięciem z "Tańca z Gwiwazdami"

O swojej rezygnacji poinformowała Dagmara Kaźmierska za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda znana z programu “Królowe życia” zdradziła, że główną przyczyną jest złamane żebro, które dawało jej się we znaki na tyle mocno, że nie była w stanie kontynuować treningów.

Marcin Hakiel nie jest jednak zawiedziony takim obrotem spraw. Jak sam przyznał, każda z par liczy się z tym, że na jakimś etapie odpadnie. I choć przyznał, że równie dobrze mogli odpaść znaczenie wcześniej, nie wykluczał możliwości, że popularność jego partnerki i zaangażowane jej fanów pozwoliłoby im dotrzeć do finału.

Marcin Hakiel, Dominika Serowska, Fot. Instagrammarcinhakiel 4.jpg
Marcin Hakiel, Fot. Instagram/marcinhakiel
Cezary Olszewski nie doczekał "Tańca z Gwiazdami". Łamiące kulisy śmierci Taniec z Gwiazdami: jeszcze zobaczymy Dagmarę Kaźmierską

Marcin Hakiel podziękował swojej tanecznej partnerce

Tancerz wykorzystał chwilę, by wspomnieć, że była do dla niego pierwsza edycja programu, w jakiej wystąpił od dawna. Choreograf nie krył jednak, że świetnie czuje się na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”, a także wykorzystał chwilę, by podziękować swojej partnerce, a także jej fanom. To właśnie oni swoimi głosami zapewniali im awans do kolejnych odcinków mimo słabych not otrzymywanych od jurorów. 

Dla mnie Dagmara jest zwyciężczynią, bo pomimo wszystkich swoich ograniczeń, których naprawdę było dużo – po prostu na pierwszych treningach to było ciężko nam jakiekolwiek kroki stawiać – udało nam się kilka choreografii zrobić. Oczywiście dzięki państwu, dzięki widzom przechodziliśmy z odcinka na odcinek. Świetna przygoda i naprawdę, Dagmaro, dla mnie to był super czas i jesteś jak najbardziej tutaj zwyciężczynią tego programu dla mnie.

Marcin Hakiel, Fot. Instagrammarcinhakiel.jpg
Marcin Hakiel, Fot. Instagram/marcinhakiel

ZOBACZ TEŻ: Tak pożegnali kontuzjowaną Kaźmierską po rezygnacji z TzG

Czy Marcin Hakiel wybrnął z trudnego pytania?

Na późniejszym etapie transmisji Marcin Hakiel przeszedł do odpowiadania na pojawiające się pytania, w czym pomagała mu ukochana Dominika. Kobietę wyraźnie zainteresowało jedno z pytań. Jak sama przyznała, bardzo jej się podoba i dało się słyszeć, że sama jest ciekawa, jakiej odpowiedzi udzieli tancerz.

Którą partnerkę ocenia pan najlepiej ze wszystkich edycji? – przeczytała pytanie. 

Na to Marcin Hakiel nieco się zmieszał. Prawdopodobnie nie trzeba nikomu przypominać, że tancerz zdobył sławę i popularność w drugiej edycji show, w którym partnerował Katarzynie Cichopek. Zanim wspólnie sięgnęli po Kryształową Kulę, między parą nawiązał się płomienny romans, który ostatecznie zakończył się na ślubnym kobiercu. Para doczekała się dwójki dzieci, ale ostatecznie ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Choreograf starał się wybrnąć jakoś z tego pytania, aby nie powiedzieć czegoś głupiego, czego mógłby później żałować:

Kochana, "Taniec z Gwiazdami" to świetny program – powiedział krótko i zaśmiał się.

Marcin Hakiel, Dominika Serowska, Fot. Instagrammarcinhakiel 1.jpg
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, Fot. Instagram/marcinhakiel
Marcin Hakiel, Dominika Serowska, Fot. Instagrammarcinhakiel 2.jpg
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, Fot. Instagram/marcinhakiel