Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To ma być nowa fucha Cichopek. Przeszkodą będzie były mąż?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.02.2024 20:14

To ma być nowa fucha Cichopek. Przeszkodą będzie były mąż?

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Kasia Cichopek będzie miała problem w nowej pracy? Fot. KAPiF

Kilka dni temu gruchnęły informacje dotyczące nowej pracy Kasi Cichopek. W styczniu aktorka straciła zatrudnienie w “Pytaniu na Śniadanie”, więc każde nowe wyzwanie zawodowe jest dla niej ogromną szansą na ratowanie kariery. Wiele jednak wskazuje na to, że były mąż może być dla niej przeszkodą w drodze do osiągnięcia sukcesu w potencjalnej nowej pracy. Dlaczego?

Jak Kasia Cichopek radzi sobie po zwolnieniu z "Pytania na Śniadanie"?

Kasia Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewski zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Jeszcze do niedawna para regularnie prowadziła razem “Pytanie na Śniadanie”, jednak na początku stycznia została zwolniona wraz z resztą ekipy śniadaniówki. To wydarzenie było ogromnym ciosem zarówno dla widzów, jak i ich ulubienicy, Kasi Cichopek. Jak aktorka radzi sobie po tym nagłym zwolnieniu?

Kasia Cichopek jest od lat związana z TVP, jednak nie tylko ze względu na swój udział w “Pytaniu na Śniadanie”. Aktorka od 24 lat gra w “M jak Miłość” postać Kingi Zduńskiej. Wbrew plotkom, jakoby miała zostać zwolniona i stamtąd, jej posada w kultowym serialu jest bezpieczna. Stabilne zarobki z pracy na planie to jednak niejedyne źródło utrzymania artystki. Cichopek prężnie działa w przestrzeni mediów społecznościowych, gdzie regularnie czerpie zyski ze współprac reklamowych oraz sprzedaży swoich ubrań. Teraz gruchnęły także wieści o nowej ofercie pracy, którą miała otrzymać wraz z Maciejem Kurzajewskim. 

Hakiel się nie patyczkował. Ostre słowa o zwolnieniu Cichopek Zarząd Polsatu pękł. Wiemy, co z angażem Kasi Cichopek

Trudna relacja Katarzyny Cichopek z byłym mężem

Kasia Cichopek przez 14 lat była żoną Marcina Hakiela. Para rozstała się w sierpniu w 2022 roku w atmosferze skandalu, który ciągnie się za nimi do dziś. Tancerz nie ukrywa, że żywi do swojej byłej ukochanej olbrzymi żal za to, w jaki sposób zakończyło się ich małżeństwo. O swoich zarzutach w stosunku do Cichopek niejednokrotnie wypowiadał się publicznie, szokując internautów. Wiele emocji wywołał również jego występ w programie Kuby Wojewódzkiego, którym dopiekł swojej byłej żonie.

Jakiś czas temu Marcin Hakiel wyznał w wywiadzie, że rozważa unieważnienie swojego małżeństwa z aktorką. Taki zabieg raz na zawsze odciąłby go od byłej żony, a Kasi Cichopek ułatwił podjęcie nowej pracy. Nie wiadomo jednak, czy którekolwiek z nich ostatecznie zdecyduje się na ten krok. Czy więc skomplikowana relacja z byłym mężem będzie dla Cichopek przeszkodą w nowej pracy? 

Projekt bez nazwy (31).png
Kasia Cichopek będzie miała problem w nowej pracy? Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (32).png
Kasia Cichopek będzie miała problem w nowej pracy? Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Wyciekł tajny plan na Cichopek i Kurzajewskiego? No ładnie

Były mąż będzie dla Kasi Cichopek przeszkodą w nowej pracy

Kilka dni temu w sieci zawrzało od plotek, jakoby Kasia Cichopek i jej obecny partner Maciej Kurzajewski mieli otrzymać propozycję zatrudnienia. Magazyn “Na Żywo” przekazał, że Małgorzata Kurzajewska, siostra dziennikarza, prowadzi w sieci kanał popularny kanał o nazwie “Hope, nadzieja tu i tam”. Kobieta miała zaprosić do współpracy nad projektem brata oraz przyszłą bratową:

Zależy jej, żeby na tym kanale prowadzone były rozmowy i wie, że w tej roli nikt nie sprawdzi się tak dobrze, jak Maciej i Kasia – przekazało źródło magazynu "Na Żywo".

Warto zaznaczyć, że na kanale prowadzonym przez Małgorzatę Kurzajewską pojawiają się treści o charakterze religijnym. Jeżeli więc Kasia Cichopek rzeczywiście miałaby otrzymać propozycję współpracy z siostrą Macieja Kurzajewskiego, jej występ mógłby zostać źle odebrany przez środowisko katolickie z uwagi na to, że aktorka jest rozwódką.

Projekt bez nazwy (30).png
Kasia Cichopek będzie miała problem w nowej pracy? Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (29).png
Kasia Cichopek będzie miała problem w nowej pracy? Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (28).png
Kasia Cichopek będzie miała problem w nowej pracy? Fot. KAPiF