Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kurzajewski z wózkiem dziecięcym, a Cichopek? Nie ma wątpliwości
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.03.2024 16:18

Kurzajewski z wózkiem dziecięcym, a Cichopek? Nie ma wątpliwości

Kurzajewski z wózkiem dziecięcym
Kurzajewski z wózkiem dziecięcym, fot. KAPIF; Instagram/@maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski zaskoczył wszystkich najnowszym zdjęciem z wakacji. Prezenter wybrał się do swojej rodziny do Włoch, gdzie miał okazję spędzić nieco więcej czasu z synem i jego malutką córką. Zdjęcie z wózkiem rozczuliło wszystkich, a internauci zastanawiają się, gdzie się podziała Kasia Cichopek?

 

Co robi Maciej Kurzajewski krótko po utracie pracy?

Ostatnie kilka tygodni nie było szczególnie łaskawe dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jedna z ulubionych par internautów niespodziewanie pożegnała się z programem "Pytanie na śniadanie", gdzie pracowali jako jeden z duetów prowadzących. Razem z nimi pracę straciła również reszta prezenterów, a ich miejsce zastąpiły nowe twarze oraz powracający po latach dziennikarze.

Zakochani zapewnili jednak swoich fanów, że nie mają oni powodów do zmartwień, ponieważ gwiazdy nie narzekają na problemy finansowe — aktorka wciąż realizuje się na planie “M jak miłość”, a jej partner dalej jest dziennikarzem programów sportowych. Teraz przyszedł czas na kolejne szczęśliwe wieści z ich życia.

Maciej Kurzajewski.jpg
Co robi Maciej Kurzajewski krótko po utracie pracy?, fot. KAPIF
Nie znalazł miłości w "Chłopakach do wzięcia". Dziś jest już kobietą Niesławny Miś z Krupówek za nic ma prawo

Maciej Kurzajewski pochwalił się zdjęciami z Włoch

Wszystko wskazuje na to, że ostatnie kilka dni Maciej Kurzajewski postanowił przeznaczyć na pielęgnację relacji z najbliższymi. Dziennikarz wybrał się na wycieczkę do Włoch. Jakiś czas temu na profilu prezentera mogliśmy zobaczyć, jak wspólnie z Kasią Cichopek spaceruje uliczkami Rzymu i pozuje na tle Koloseum.

Internauci nie kryli zachwytu na widok zdjęć zakochanych. Teraz jednak w sieci pojawiła się kolejna fotografia, która bez reszty poruszyła fanów. Maciej Kurzajewski pokazał, jak spaceruje ulicą z dziecięcym wózkiem. Gdzie dokładnie przebywa obecnie gwiazdor?

ZOBACZ TEŻ: Konflikt Maseraka z Kaczorowską. Wyciągnęła brudy z przeszłości.

Maciej Kurzajewski pozuje z dziecięcym wózkiem

Tym razem dziennikarz sportowy zapozował do fotografii z dużym wózkiem dziecięcym, czym niemal natychmiast rozczulił wszystkich internautów. Maciej Kurzajewski w opisie zdjęcia zaznaczył, że dziewczynka w wózku świętuje obecnie swoje pierwsze urodziny!

Wszystko wskazuje więc na to, że prezenter Telewizji Polskiej przy okazji wycieczki do Włoch wybrał się w odwiedziny do swojego syna i jego rodziny, a wtedy załapał się na świętowanie urodzin ukochanej wnuczki. Urocza fotografia dumnego dziadka natychmiast spotkała się z komplementami ze strony fanów.

Ale zleciało, sto latek dla królewny i wszystkiego dobrego dla państwa

Spełnienia wszystkich marzeń

Co ciekawe, na zdjęciu nie widać Katarzyny Cichopek. Fani zaczęli więc zastanawiać się, czy ukochana towarzyszyła Maciejowi Kurzajewski w wycieczce do rodziny, czy może jednak powróciła już do Polski? Sytuację podkręca fakt, że na jej profilu na Instagramie zaczęły już pojawiać się posty z pracy nad projektami zawodowymi. Na razie jednak żadne z zakochanych nie skomentowało tego, czy spędzają czas razem, czy jednak musieli się rozdzielić z powodu swoich obowiązków.

Maciej Kurzajewski 3.jpg
Maciej Kurzajewski pozuje z dziecięcym wózkiem, fot. Instagram/@maciejkurzajewski