Lifestyle.Lelum.pl > Dziadek

Dziadek

Sebastian Sebi Zys
15.06.2024 22:32 Piosenkarz został dziadkiem przed 40. Chwilę temu powitał na świecie córkę

Gwiazdor disco-polo osiem miesięcy temu po raz piąty został ojcem. To jednak nie jest ostatnia radość, której doczekał się w ostatnim czasie. Sebastian Zys został dziadkiem, mając mniej niż 40 lat.

Dziadek Józek
05.05.2023 12:27 Nagrali to przed śmiercią. Córka Dziadka Józka z TikToka wstawiła wyciskające łzy nagranie z tatą

Kilka dni temu zmarł Dziadek Józek. Mężczyzna wraz ze swoją córką od kilku lat podbijał Tik Toka. Razem publikowali tańce do różnych stylów muzycznych. Internauci uwielbiali ich twórczość. Szczególnie jedno nagranie chwyta za serce.Smutne informacje przekazała córka mężczyzny. We wzruszającym nagraniu przekazała, że jej taty już nie boli i odszedł. Wcześniej relacjonowała także jego walkę o powrót do sprawności.

Dziadek Józek
03.05.2023 20:03 Nie żyje uwielbiany tiktoker. Dziadek Józek spełnił ostatnie marzenie, nagranie wywołuje łzy

Nie żyje Dziadek Józek. Prowadził on razem z córką konto na Tik Toku. Ich nagrania były uwielbiane przez fanów. Na krótkich filmikach łączyli oni humor i żywiołowe tańce. Mężczyzna miał 77 lat.Informację o śmierci swojego taty przekazała na Tik Toku Monika. Opublikowała wzruszające nagranie, na którym nie kryła łez.

Pożar
05.06.2021 00:02 Staruszek załamał się po śmierci żony. Wtedy wnuczka położyła mu na ręce prezent, który odmienił jego życie

85-letni staruszek stracił miłość swojego życia. Jego ukochana Jeanne odeszła po ciężkiej chorobie, na co nie był przygotowany. Mężczyzna kompletnie się załamał i stracił sens życia. Prawnuczka postanowiła odmienić jego los i wręczyła mu najpiękniejszy prezent. Strata ukochanej osoby zawsze wiąże się z ogromnym bólem i smutkiem. Ciężko zapełnić pustkę po kimś, kto był dla nas bardzo ważny. Mimo to prawnuczka 85-latka postanowiła spróbować.

mama upajała córki
22.04.2021 13:03 Matka upajała córki. Dziadek i konkubent wykorzystywali je, posępne doniesienia

Mama upajała córki alkoholem, po czym dziewczynki były wykorzystywane przez dziadka i konkubenta kobiety. Cała trójka stanęła przed sądem. Tłumaczenia mamy dziewczynek nie mieszczą się w głowie. Mama powinna chronić swoje dzieci, jednak w tym wypadku nie może być mowy o żadnej opiece. Ta tragiczna historia ma swój początek w 2016 roku, kiedy to do domu 37-letniej Katarzyny K. wprowadził się jej konkubent. Do tej pory kobieta mieszkała wraz ze swoimi córkami oraz rodzicami w Krapkowicach w województwie opolskim. Kiedy do ich domu wprowadził się partner kobiety, rozpoczął się prawdziwy koszmar dla jej córek. Mężczyzna wykorzystywał dziewczynki seksualnie, nie zważając na fakt, że najstarsza z nich miała zaledwie 8 lat. Z czasem do gwałtów dołączył również dziadek dziewczynek.

dziadek
09.01.2021 22:35 Odziedziczył po dziadku zamurowany garaż. Kiedy zajrzał do środka, przeżył wstrząs, nie miał o niczym pojęcia

Dziadek zostawił wnukowi w spadku zamurowany garaż. Kiedy mężczyzna zajrzał do środka, okazało się, że wewnątrz znajdowała się Toyota Mark 2, którą nieżyjący mężczyzna niegdyś sprowadził z Dalekiego Wschodu. Wtedy auto w Związku Radzieckim było synonimem prawdziwego luksusu, ale mężczyzna nie miał czasu nim jeździć, ponieważ specyfika jego pracy mu na to nie pozwalała. Pojazd stał zamurowany przez 23 lata. Historia mężczyzny z Doniecka może dla wielu okazać się niezwykła i nietypowa. Dziadek przepisał mu w spadku zamurowany garaż, w którym przez 23 lata stało niemal bezcenne auto.

niemowle
06.01.2021 23:20 Przyjechał do szpitala zobaczyć nowo narodzoną wnuczkę. Kiedy ujrzał niemowlę, przeżył totalny wstrząs, zalał się łzami

Niemowlę, kiedy spotyka się pierwszy raz ze swoimi bliskimi, zawsze budzi wielkie emocje. Jednak James Keleman przeżył naprawdę ogromne wzruszenie. Mężczyzna został bardzo szczęśliwym dziadkiem. Już nie po raz pierwszy, ale ta chwila była dla niego naprawdę wyjątkowa. W jego rodzinie wciąż rodziły się dziewczynki, dlatego też widok chłopca tak go uradował. James aż popłakał się na widok noworodka, nie mógł uwierzyć w ten prawdziwy jak dla niego cud. Dzieci potrafią dać zastrzyk pozytywnej energii. Przykładem tego może być James Keleman. Mężczyzna otrzymał od swej córki wiadomość, że już po raz trzeci już został dziadkiem. Szczęśliwy James natychmiast ruszył do szpitala gdy zobaczył niemowlę, uronił łzy. Wszystko dlatego, że wreszcie doczekał się wreszcie męskiego członka rodziny.

edward kruk
19.09.2020 11:04 Dramat uwielbianego aktora TVP, najbliższa osoba zmarła na jego rękach. ”30 minut go reanimowałem”

TVP: jeden z aktorów popularnej stacji telewizyjnej przeżywa prawdziwy dramat. Najbliższa dla niego osoba dosłownie zmarła mu na rękach. Mężczyzna nie zapomni tego do końca życia, to dla niego poważny cios. 30 minut go reanimowałem — napisał. Najszczersze wyrazy współczucia.Uwielbiany aktor TVP jeszcze nie może otrząsnąć się po całej tej sytuacji. Właśnie dotknęła go wielka tragedia, niestety doszło do najgorszego. Przez pół godziny reanimował swojego krewnego, niestety ten pomimo pomocy, zmarł.

dziadek
11.03.2020 11:09 Dziadek wytatuował sobie aparat słuchowy. Wszystko dla chorego wnuczka

Dziadek postanowił zrobić sobie tatuaż. Wybór grafiki, którą umieści na swoim ciele, był oczywisty. Choć wielu zszokowało jego posunięcie, bo w końcu ma już swoje lata, staruszek nie miał zamiaru się tym przejmować.Dziadek wytatuował sobie aparat słuchowy. Dość odważne posunięcie w podeszłym wieku? Ma to jednak dla starszego pana bardzo symboliczne znaczenie, ten gest miał uszczęśliwić jego wnuczka, tak też się stało.

dziadek
02.03.2020 10:38 Dziadek przyszedł do szpitala poznać wnuczkę. Gdy ją zobaczył, odkrył kłamstwo córki

Dziadek chciał powitać swoją nowo narodzoną wnuczkę w szpitalu, zaraz po tym, jak jego córka urodziła. Mężczyzna już nie mógł się doczekać na poznanie maleńkiej. Jednak kiedy dotarł już do szpitala, przeżył prawdziwy szok. Zupełnie się tego nie spodziewał, w dodatku okazało się, że inni członkowie rodziny doskonale wiedzieli, co się święci. Wiadomo, jak entuzjastycznie dziadkowie podchodzą zawsze do wizji posiadania wnuków. Kiedy tylko dowiedzą się o ciąży w rodzinie, już wyobrażają sobie, jak będą je rozpieszczać, spędzać z nimi czas. Ten dziadek był niesamowicie podekscytowany na wizję posiadania wnuczki. Nie mógł domyślać się, że przez cały ten czas, córka go oszukiwała.

Mężczyzna
20.02.2020 10:57 Zaatakował staruszka na ulicy. Nie mógł przewidzieć co się wydarzy, wszystko nagrały kamery

Mężczyzna zaatakował na ulicy 77-letniego staruszka. Tego, co wydarzyło się po chwili, z pewnością nie mógł się spodziewać. Gdyby nie nagranie z kamer, które uchwyciły całe zajście, naprawdę trudno byłoby w to uwierzyć. Do czego zdolny jest człowiek? Patrząc na zachowanie pana w podeszłym wieku, odpowiedź nasuwa się sama! Dziadek postanowił wypłacić sobie pieniądze z bankomatu znajdującego się na jednej z ulic. Niespodziewanie napadł go rabuś, który ze wszystkich sił pragnął pozbawić go gotówki. Co ciekawe, tym razem to złodziej niemal natychmiast pożałował swojej decyzji. Sprawa nabrała bardzo nietypowego obrotu. To zupełnie zrozumiałe, że poczynania staruszka w sieci odbiły się tak szerokim echem!

Dziadek
03.02.2020 15:09 Dziadek miał zabrać wnuczka na spacer. Sąsiedzi zobaczyli, co robi z dzieckiem, natychmiast powiadomili policję

Dziadek postanowił zabrać swojego wnuczka na pieszą wycieczkę. Gdy sąsiedzi zobaczyli, co 60-latek robi z chłopcem, natychmiast zawiadomili policję. Mężczyzna wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością, a takie zachowanie nigdy nie powinno mieć miejsca. Dziecko przekazane zostało mamie, a staruszek na ten moment przebywa w areszcie. Śląscy policjanci zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który zabrał swojego wnuczka na spacer. Kiedy mieszkańcy osiedla dostrzegli jego podejrzane zachowanie, natychmiast powiadomili o tym fakcie miejscową policję. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, nie mieli już żadnych wątpliwości, a obawy sąsiadów okazały się prawdą. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dziadek
30.01.2020 15:00 Dziadek molestował wnuczki. Wraz z matką i jej partnerem, dramat w opolskim

Dziadek do spółki z matką i jej partnerem dopuścili się niewyobrażalnej zbrodni – skrzywdzili niewinne dzieci, którymi powinni się opiekować. Przerażające doniesienia z województwa opolskiego. Do makabrycznych wydarzeń doszło w opolskich Krapkowicach, gdzie rozegrał się dramat trzech małych dziewczynek, które były molestowane przez osoby, którym w teorii powinny móc ufać najbardziej – to dziadek i matka. W ohydnym procederze brał też udział partner kobiety, który był prowodyrem traumatyzujących zdarzeń.

trzynastka
22.01.2020 10:15 „Dziadek to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce”

Dziadek rozpieszcza, uczy, wychowuje. Jest jak drugi tata, który od małego próbuje przekazać nam jak najwięcej życiowych prawd, zabawiając nas swoimi opowieściami. Pamiętajmy, aby podziękować mu za to wszystko, w tym wyjątkowym dniu. 22 stycznia obchodzimy Dzień dziadka. Ta wyjątkowa data to idealna okazja, by na chwilę zwolnić tempo i poświęcić czas osobie, która nigdy nie odmówiła nam przeczytania kolejnej bajki, opowiedzenia zaskakującej historii i noszenia nas na rękach. Dziś każdy dziadek ma swoje święto. Nie zapomnijmy, aby okazać mu swoją wdzięczność za wszystkie wspólnie spędzone lata. Wszystkiego najlepszego!

Dziadek
28.12.2019 20:17 90-letni dziadek wypił pół litra białej farby, myśląc, że to jogurt. Zareagował w jedyny możliwy sposób

Dziadek dokonał czegoś zupełnie niemożliwego. Naprawdę trudno w uwierzyć, ale 90-letni mężczyzna wypił pół litra białej farby, ponieważ był święcie przekonany, że to jego ukochany… jogurt. Jego reakcja jest wprost niewiarygodna. Poczynaniami staruszka w sieci podzieliła się jego wnuczka. Historia z jego udziałem wywołuje łzy, tym razem spowodowane niekontrolowanym atakiem śmiechu. Okazuje się, że słodkie, owocowe jogurty to przysmak uwielbiany nie tylko przez najmłodszych członków rodziny. 90-letni mężczyzna pokochał je do tego stopnia, że każdego dnia mógł żywić się tylko i wyłącznie nimi. Pewnego dnia po wypiciu jednego z nich doznał prawdziwego szoku. Podobnej zawartości najprawdopodobniej nigdy nie mógłby się spodziewać.

dziadek
23.12.2019 17:49 Dziadek chciał zrobić prezent wnuczce. Zareagowała w okropny sposób, staruszek zalał się łzami

Dziadek postanowił zaskoczyć swoją wnuczkę. W związku z tym przygotował dla niej wyjątkowy prezent, który zapamiętać miała do końca życia. Reakcja młodej dziewczyny przeszła jego najśmielsze oczekiwania. Staruszek w jednej chwili zalał się łzami, a rodzinne spotkanie okazało się dla niego piekłem. Dziadkowie to jedne z tych osób, które dla swoich ukochanych wnucząt są w stanie zrobić naprawdę wiele. Biorąc fakt, iż młodzi ludzie żyją pełnią życia, są zabiegani i na wszystko brakuje im czasu, spotkania ze staruszkami powinny być dla nich formą relaksu i uspokojenia. Właśnie dlatego dziadkowie tak bardzo cieszą się na wieść o zbliżających się odwiedzinach wnuków.

dziadek
22.12.2019 10:46 Kogo najpierw zobaczyłeś na obrazku, dziadka, jeźdźca czy kobietę? Odpowiedź ujawni całą prawdę o twoim charakterze

Dziadek, koń, czy może kobieta nad rzeką? W zależności od tego, co zobaczyliście jako pierwsi, wywnioskujemy, co tak naprawdę kryje się w głębi waszych serc. Prawda o niektórych charakterach może być wprost szokująca. Czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby stwierdzić, co tak naprawdę skrywa się w naszym sercu. Jedni z nas są niesamowicie romantyczni, drudzy zaś nie dają się do siebie zbliżyć nawet na centymetr. Ten test ujawni, jaki mamy stosunek do miłości.

20.12.2019 16:08 Dziadkowie wybrali się do restauracji. Po kilku dniach odczytali rachunek z okropnym dopiskiem

Babcia i dziadek postanowili zjeść romantyczny obiad w jednej z restauracji. Kiedy po kilku dniach staruszka znalazła rachunek, uważnie się mu przypatrzyła. Było na nim napisane coś, czego kobieta nie zapomni do końca życia. Chociaż od obiadu w restauracji minęło już sporo czasu, to kobieta wciąż trzymała rachunek z pamiętnego obiadu w kieszeni. Nie sądziła, że mężczyzna, który obsługiwał ich tego dnia, mógł pokusić się o takie słowa.

mąż
17.12.2019 15:02 Odkryła prawdę o swoim mężu po 39 latach. Znalazła maleńką paczkę w łazience

Babcia odkryła coś, co na początku ją przeraziło, kiedy zaczęła porządki w swoim domu. Nie spodziewała się, że miejsce, w którym żyje od czterdziestu lat, może mieć przed nią tajemnice, ale tak właśnie się okazało. Sekrety miał również jej mąż. Tego dnia dowiedziała się o nim czegoś, czego nikomu nie życzy.Nie lubimy, kiedy bliscy mają przed nami tajemnice. Większość osób przeszkadzałoby, nawet gdyby dowiedzieli się o ukochanej osobie czegoś, co ta ukrywała przez kilka lat. Ta babcia po niemalże 40 latach dowiedziała się, że jej mąż nigdy nie zdradził jej bardzo ważnej informacji dotyczącej jego przeszłości.

Dziadek
16.12.2019 12:02 Dziadek nie śpi od 59 lat. Mężczyzna nie zmrużył oka nawet na minutę, jego wygląd zadziwia lekarzy

Dziadek zmaga się z rzadką przypadłością, na którą nie wynaleziono jeszcze lekarstwa. Przy jego dolegliwości medycyna w dalszym ciągu wydaje się bezsilna. Być może zabrzmi to absurdalnie, ale mężczyzna od 59 lat nie zmrużył oka nawet na minutę. Pomimo braku snu i regeneracji, jego wygląd zadziwia. Sen teoretycznie powinien być jedną z podstawowych potrzeb biologicznych człowieka, bez której nie może on prawidłowo funkcjonować. Przyjęło się, że organizm ludzki potrzebuje go tak samo, jak tlenu, jedzenia czy picia. Mężczyzna, który nie spał od 59 lat, jest całkowitym odstępstwem od przyjętej reguły. Cierpi na zaburzenia snu, których przyczyna dla wszystkich jest wielką tajemnicą.

trzynastka
10.12.2019 22:08 Wnuczka odwiedziła umierającego dziadka w domu opieki. Doświadczyła czegoś niezwykłego

Wnuczka postanowiła odwiedzić umierającego dziadka w domu opieki. Jego choroba sprawiała jej wielki ból i ostatnie dni chciała spędzić u jego boku. Nie była jednak sama, a dzięki temu doświadczyła czegoś niezwykłego. Na własne oczy zobaczyła, że to, czego całe życie uczył ją staruszek, jest prawdziwą wartością. Z dziadkiem łączyła ją niezwykła więź. Od dziecka spędzała z nim mnóstwo czasu i wolała słuchać jego opowieści niż bawić się z rówieśnikami. Wnuczka była wdzięczna za każdą chwilę, a najbardziej doceniała czas spędzany w… domu opieki. Staruszek odwiedzał tam swoich znajomych i chętnie zabierał ją ze sobą.

staruszek
09.12.2019 09:14 92-letni pediatra leczy dzieci całkowicie za darmo. „Dzisiaj zarabiam tylko satysfakcję”

Staruszek pragnie do końca swoich dni leczyć dzieci całkowicie za darmo. Jest dowodem na to, że praca to nie tylko pieniądze, ale także pasja i poświęcenie. Ivan ma 92 lata i nadal robi to, co kocha najbardziej! Ivan Fontura w 1951 r. ukończył Uniwersytet Medyczny w Brazylii. Kształcił się w Argentynie, Stanach Zjednoczonych, a nawet Francji. Kiedy skończył 68 lat postanowił przejść na emeryturę, jednak zrezygnował z niej po pół roku. Postanowił, że wróci do swojego zawodu, aby robić to, co naprawdę kocha. Dziś ma 92 lata i nadal świetnie wypełnia swoje obowiązki, tym razem za darmo!

dziadek
08.12.2019 10:58 Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Oczyścił go i jego oczom ukazał się niezwykły napis

Dziadek uwielbiał spacerować po lesie z aparatem i robił to tak często, jak tylko mógł. Pewnego dnia, podczas wędrówki zauważył dziwnie wyglądający kamień, który okazał się 130-letnim nagrobkiem. Gdy go oczyścił, nie mógł uwierzyć w to, kto jest pod nim pochowany. Stary, omszały nagrobek, który znalazł pewien dziadek w angielskim lesie wzbudził niemałe zainteresowanie mediów na całym świecie. Nic dziwnego – 130-letni kamień nagrobny skrywał uroczy napis. Kto jest pod nim pochowany?

Dziadek
06.12.2019 09:00 Dziadek przez 16 lat przygotowywał prezent dla swojej wnuczki. Gdy w końcu go dostała, nie mogła przestać płakać

Dziadek przez 16 lat przygotowywał prezent dla swojej ukochanej wnuczki. Kiedy nastolatka go otworzyła, nie potrafiła powstrzymać lawiny łez. To, co zrobił dla niej staruszek, jest wprost niewiarygodne. Wbrew wszystkim pomówieniom prawdziwa, bezgraniczna i bezinteresowna miłość naprawdę istnieje. Relacje wnuków i dziadków to bardzo ważny aspekt życia rodzinnego. Pomimo różnicy pokoleń znalezienie wspólnego języka zwykle nie stanowi dla nich większego problemu. Na ich wsparcie, pomoc czy dobre słowo możemy liczyć zawsze, bez względu na sytuację. Stosunki z dziadkami należy pielęgnować i dbać o nie każdego dnia. To, co są w stanie zrobić dla pociech swoich dzieci, jest naprawdę wyjątkowe.

emerytura
04.12.2019 18:18 Dziadek, który może być inspiracją dla wielu młodych. Ma 86 lata i jest zapalonym maratończykiem

Dziadek, który z pewnością jest w dużo lepszej formie niż większość młodych — to idealny opis pana Jana. Mężczyzna pomimo zaawansowanego wieku, nie czuje, że mógłby kiedykolwiek zrezygnować ze swojej pasji. Został już mistrzem świata w biegach maratońskich. Jakie są jego plany na przyszłość? Pana Jana Morawca cieszy to, że teraz bieganie jest takie modne. Dzięki temu bez problemu może uprawiać ukochany sport. Kiedyś to nie było takie oczywiste, wręcz przeciwnie, na biegającego wokół bloków mężczyznę ludzie reagowali zaniepokojeniem. Teraz dziadek świeci przykładem. Tylko czasami zdarzają się krytycy.

Obiad
29.11.2019 15:58 86-latek każdego dnia je obiad w szkolnej stołówce. Dyrektor nie mógł mu odmówić, gdy usłyszał powód

Dziadek miał swój wyjątkowy rytuał, który sumiennie powtarzał aż 4 razy w tygodniu – w ciągu tych kilku dni przychodził do szkolnej stołówki i jadł obiad. Dyrektor szkoły początkowo nie potrafił zrozumieć tak częstych wizyt mężczyzny w podeszłym wieku. Obawiał się o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Gdy usłyszał powód, nie mógł mu odmówić. Staruszkowie zwykle posiadają szereg przyzwyczajeń i fanaberii, których mimo szczerych chęci nikt nie będzie w stanie zmienić czy naruszyć. Dyrektor szkoły, którą systematycznie odwiedzał pewien dziadek, nie mógł pozwolić by ten, notorycznie powracał właśnie do ich stołówki. Z założenia ma być to miejsce przeznaczone tylko i wyłącznie dla uczniów oraz kadry nauczycielskiej. Kiedy poznał prawdziwy powód, do jego oczu napłynęły łzy.

Dziadek
27.11.2019 13:39 Dziadek znalazł dziwny sznurek wystający z desek na strychu. Gdy go pociągnął, zamarł

Dziadek na strychu domu, w którym mieszkał w dzieciństwie, znalazł podejrzany sznurek wystający z desek. Kiedy za niego pociągnął, dosłownie nie mógł uwierzyć własnym oczom. Wszystkie wspomnienia w mgnieniu oka powróciły do niego niczym boomerang. Czegoś podobnego nigdy nie mógłby przewidzieć. Poddasze domu rodzinnego skrywa niejedną tajemnicę. Zapomniane i zakurzone przedmioty, które znajdują się w jego zakamarkach, niekiedy posiadają nie tylko wartość sentymentalną, ale również historyczną. Oprócz tego dzięki licznym bibelotom możemy poznać najskrytsze sekrety i tajemnice naszych przodków. Odkrycie, którego dokonał mężczyzna w podeszłym wieku, zupełnie odmieniło jego życie.

wnuczka
25.11.2019 16:18 Wnuczka odwiedziła dziadka w szpitalu. Nie miała pojęcia, czego zaraz stanie się świadkiem

Wnuczka musiała odwiedzić swojego kochanego dziadka w szpitalu. Zawsze był dla niej najlepszym przyjacielem i drogim członkiem rodziny, a jego choroba była dla niej ogromnym ciosem. To, czego była świadkiem w szpitalu, zapamiętała na całe życie. Wnuczka rzadko rozstawała się ze swoim dziadkiem. Spędzali każdy dzień w bardzo ważnym dla niego miejscu. Pewnego dnia jednak senior rodziny trafił do szpitala. To, co wnuczka zobaczyła podczas odwiedzin, dało jej ważną naukę. Nigdy nie zapomni tego, co widziała przy chorym dziadku.

  • 1
  • 2