Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziadek molestował wnuczki. Wraz z matką i jej partnerem, dramat w opolskim
Michał Włoch
Michał Włoch 30.01.2020 15:00

Dziadek molestował wnuczki. Wraz z matką i jej partnerem, dramat w opolskim

Dziadek
twitter.com @renblankk

Dziadek do spółki z matką i jej partnerem dopuścili się niewyobrażalnej zbrodni – skrzywdzili niewinne dzieci, którymi powinni się opiekować. Przerażające doniesienia z województwa opolskiego.

Do makabrycznych wydarzeń doszło w opolskich Krapkowicach, gdzie rozegrał się dramat trzech małych dziewczynek, które były molestowane przez osoby, którym w teorii powinny móc ufać najbardziej – to dziadek i matka. W ohydnym procederze brał też udział partner kobiety, który był prowodyrem traumatyzujących zdarzeń.

Pedofilia w centrum Krapkowic

Trzy małe dziewczynki w wieku od dziewięciu do dwunastu lat zostały odebrane matce w roku 2018, ponieważ kobieta zaniedbywała je ze względu na swoje postępujące uzależnienie od alkoholu. Dzieci trafiły do rodziny zastępczej, której opowiedziały o piekle, które zgotowali im najbliżsi.

Każda z dziewczynek miała innego ojca, lecz żaden z mężczyzn nie miał z dziećmi kontaktu. Problemy dzieci pogłębiły się, gdy do mieszkania, w którym mieszkał dziadek, babcia i matka dziewczynek wprowadził się nowy partner Katarzyny K. – Janusz Cz.

Mężczyzna okazał się być pedofilem, który niedługo po wprowadzeniu się do domu Katarzyny K., zaczął je molestować. Uzależniona od alkoholu matka dzieci, gdy spostrzegła, co się dzieje, nie zrobiła nic. Co więcej, wspólnie ze swoim partnerem podczas alkoholowych libacji brała udział w gwałtach na swoich własnych dzieci.

Dziadek dziewczynek niewinny?

Początkowo Artur M., 66-letni dziadek dziewczynek twierdził, że nic nie widział o przerażających wydarzeniach, które rozgrywały się w mieszkaniu w centrum Krapkowic – prawda okazała się jednak zupełnie inna.

-Grałem z wnuczkami w szachy, chodziłem na spacery. Nigdy mi żadna nic nie powiedziała – Fakt przytacza wypowiedź dziadka dziewczynek.

Okazało się, że dziadek-zwyrodnialec również molestował trójkę dzieci swojej córki. Sąd wymierzył trójce oprawców dzieci surową karę – matka i dziadek zostali skazani na 18 lat więzienia, natomiast konkubent kobiety na 17 lat i osiem miesięcy pozbawienia wolności. Każdy z pedofilów będzie musiał zapłacić również po sto tysięcy złotych każdej ze swoich ofiar – podaje Wprost.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziadek

Dziadek dziewczynek okazał się nie tylko pedofilem, ale też kłamcą.

dziadek

Matka dziewczynek została skazana na 18 lat więzienia.

ojciec

Policjantów o tym, co się stało, poinformowała rodzina zastępcza.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Banany mają wpływ nie tylko na zdrowie fizyczne. Warto włączyć je do codziennej diety
  2. Dostaniesz nawet 10 tysięcy złotych. Masz starą kartkę na żywność, książeczkę mieszkaniową i inne?
  3. Dodała do szamponu jedną rzecz, teraz jej włosy są nieziemsko piękne. Spektakularny efekt w kilka minut
  4. Nie żyje ceniona polska artystka. Miała 67 lat, była żoną znanego filmowca
  5. Gwiazda „Przyjaciółek” jest w ciąży. Pokazała ukochanego i duży brzuszek
  6. Zapadła decyzja o losach Pawła Królikowskiego. Polsat wydał specjalny komunikat

Źródło: Fakt, Wprost

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego