Lifestyle.Lelum.pl > Choroba Nowotworowa

Choroba Nowotworowa

Księżna Kate
14.06.2024 21:12 Kate osobiście zdradziła, jak przebiega jej leczenie. “Są złe i dobre dni”

Księżna Kate otrzymała diagnozę nowotworu. Żona księcia Williama od tej pory była nieobecna w życiu publicznym brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziś, po kilku miesiącach milczenia, ponownie zabrała głos. W sieci pojawiło się jej zdjęcie z tego roku.

Księżna Kate
30.05.2024 16:04 Przełom w sprawie księżnej Kate. Głos zabrał przyjaciel rodziny królewskiej

Choroba księżnej Kate wstrząsnęła opinią publiczną. Wiemy o niej już od dwóch miesięcy, a wciąż próżno szukać kolejnych oficjalnych komunikatów o postępach w leczeniu. Rąbka tajemnicy uchylił przyjaciel rodziny królewskiej. Czy żona księcia Williama wróci do obowiązków?

Adam Konkol, Angelina Konkol
14.04.2024 17:36 Żona chorego na raka muzyka zespołu "Łzy" zabrała głos. Jest załamana

Adam Konkol kilka dni temu poinformował, że otrzymał diagnozę raka płuc. Nie ma możliwości przeprowadzenia operacji. Założyciel zespołu “Łzy” od lat boryka się z pulmonologicznymi problemami zdrowotnymi. W tych zmaganiach wspiera go żona Angelina. Teraz zabrała głos w sprawie ostatniej diagnozy.

Katarzyna Zielińska, czteroletni Wiktor
12.04.2024 19:57 Katarzyna Zielińska w żałobie. Pożegnała 4-letniego Wiktorka

Znana aktorka od lat aktywnie uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych oraz promuje zbiórki na rzecz potrzebujących dzieci. Jedną z osób, której zrzutkę promowała, był czteroletni Wiktor chorujący na raka wątroby. Katarzyna Zielińska nawiązała z chłopcem intensywną relację. Dziś rano poinformowała o tragedii.

księżna Kate, książę William, dzieci
11.04.2024 19:17 Zdumiewające konsekwencje choroby Kate. Są też powody do radości

Księżna Kate kilka tygodni temu poinformowała, że choruje na nowotwór. W wyniku poruszenia tą wieścią dziesiątki osób wysłały do Pałacu Kensington listy z życzeniami do zdrowia, które doczekały się odpowiedzi. Okazało się to jednak dopiero zwiastunek tego, co wykazały ostatnie sondaże. Kate Middleton ma powody do radości.

16.02.2021 20:43 Nie żyje 47-letni muzyk. Artysta chorował na białaczkę

14 lutego zmarła gwiazda muzyki klubowej, Ari Gold. Muzyka żegnali nie tylko fani, ale również inni artyści oraz organizacje, z którymi współpracował. Zmarł Ari Gold, 47-letni muzyk, ikona muzyki klubowej. Od dłuższego czasu chorował na białaczkę. Ari Gold był zaangażowany nie tylko w tworzenie, ale również działalność społeczną – wspierał młodzież LGBT i starał się przeciwdziałać szkodom wyrządzonym przez HIV i AIDS.

Irena Jarocka
21.01.2020 22:42 Dziś 8. rocznica śmierci Ireny Jarockiej. ”Ona chyba wszystkich kochała”

Irena Jarocka zmarła 8 lat temu, wyróżniała ją delikatność i piękny głos. Fani i koledzy z pracy bardzo szanowali piosenkarkę za wrażliwość do świata. Zawsze sprawiała wrażenie osoby radosnej i pełnej życia, obdarzała wszystkich miłością. Ona chyba wszystkich kochała – mówił jej przyjaciel, czytamy na styl.pl. Artystka od wczesnego dzieciństwa interesowała się muzyką i brała udział w różnych konkursach. Jej kariera szybko nabrała tępa, ale zawsze pamiętała o swoich bliskich. Irena Jarocka otaczała wszystkich miłością, nikt nie dostrzegł, że sama miała jakieś problemy.

rak
13.08.2019 19:02 5-letni chłopiec zmarł na złośliwy nowotwór. Sam napisał swoją mowę pogrzebową, w której zawarł niecodzienną prośbę

Rak odebrał życie 5-letniemu chłopcu. Ostatni rok swojego życia spędził w szpitalu, a lekarze robili, co mogli, aby go uratować. Pomimo tego, że medycyna rozwija się w zastraszającym tempie, to w wielu przypadkach w dalszym ciągu pozostaje bezradna. Pewnie ciężko będzie wam w to uwierzyć, ale chłopiec przed śmiercią napisał swoją mowę pogrzebową, w której umieścił bardzo zaskakującą prośbę. U chłopca zdiagnozowana niezwykle rzadki rodzaj nowotworu. Pomimo wielu prób i ciągłych zmian metod leczenia, życia chłopca nie dało się uratować. Rodzice chłopca o tym fakcie dowiedzieli się półtora miesiąca przed jego śmiercią. Zaczęli więc przygotowywać go do odejścia… Chłopiec pomimo młodego wieku wykazał się niebywałą inteligencją i dojrzałością!

Ania Wyszkoni miała złośliwy nowotwór. "Nikomu nie mówiłam o chorobie"
14.03.2019 12:43 Ania Wyszkoni miała złośliwy nowotwór. „Nikomu nie mówiłam o chorobie”

Ania Wyszkoni zmagała się z bardzo poważnym schorzeniem. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że artystka miała złośliwy nowotwór. „Nikomu nie mówiłam o chorobie”, powiedziała wokalistka w DDTVN. Ta historia może zdarzyć się każdej z nas! Co roku tysiące osób dowiaduje się, że choruje na nowotwór. Wśród nich była też Ania Wyszkoni. Kiedy wokalistka dowiedziała się o dolegliwości, ogarnęło ją przerażenie. Jak dziś się czuje? Zdobyła się na wyznanie dopiero po długim czasie. Ta opowieść chwyta za serce i stanowi przestrogę dla innych.

polsat
13.02.2019 15:03 Kiedy dziennikarka telewizji Polsat wygrała z rakiem, Polska oszalała. Tysiące kobiet nie mają tego szczęścia

Dziennikarka telewizji Polsat Joanna Górska walczy ze złośliwym nowotworem piersi. Prezenterka Polsat News ma za sobą ciężkie chwile. Rak to choroba trudna do pokonania, ale jak się okazuje, wszystko jest na dobrej drodze, aby Górka wyzdrowiała. Tysiące kobiet nie mają tego szczęścia. Nowotwór złośliwy to diagnoza, której boimy się najbardziej. Późne wykrycie raka często kończy się śmiercią. Prezenterka telewizji Polsat – Joanna Górska jest na dobrej drodze, aby pokonać nowotwór. Poznajmy jej historię.

Kamil Sipowicz o Korze: „Przeszła piekło, a ja z nią”. Wstrząsające słowa
11.02.2019 15:13 Kamil Sipowicz o Korze: „Przeszła piekło, a ja z nią”. Wstrząsające słowa

Kamil Sipowicz o Korze: „Przeszła piekło, a ja z nią”. Te poruszające i wstrząsające słowa dotyczą okresu, gdy artystka przechodziła ostatni etap choroby nowotworowej. Mężczyzna opowiedział o przerażającym cierpieniu, jakiego doświadczyła uwielbiana przez Polaków artystka. Jego historia chwyta za serce… Charakterystyczny głos, niebanalna osobowość i cięty język – Kora nie bez przyczyny przeszła do historii polskiej muzyki. Autorka hitów Kocham Cię kochanie moje i Krakowski spleen zmarła w ubiegłym roku. Nie miała łatwej śmierci: ciężka choroba nowotworowa przysporzyła cierpień zarówno artystce, jak i bliskim. Kamil Sipowicz o Korze, swojej żonie, do tej pory nie opowiadał zbyt wiele. Jednak niedawno zdobył się na wstrząsające wyznanie. Jak wyglądał ostatni jej okres życia?