Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szczere wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak. Wróciła do chwil po śmierci męża
Karol Osiński
Karol Osiński 28.09.2021 16:18

Szczere wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak. Wróciła do chwil po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak
instgaram.com@Gala

Agnieszka Woźniak-Starak gościła w audycji Newonce Radio, w której opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Niedługo po traumie związanej ze śmiercią jej męża bóle zaczęły ustępować, i jak przyznaje jej ciało się zresetowało.

Przypomnijmy, że ponad rok temu małżonek dziennikarki, Piotr Woźniak-Starak zginął podczas przejażdżki motorówką w jeziorze Kisajno. Gwiazda przeżyła tę stratę do tego stopnia, że na długi czas usunęła się z życia publicznego.

Agnieszka Woźniak-Starak o swoich problemach zdrowotnych

Śmierć małżonka Agnieszki Woźniak-Starak sprawiła, że zdecydowała się odejść z pracy i odpocząć po tak dramatycznych dla niej chwilach. Dopiero po roku powróciła na antenę Newonce Radio, a następnie dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVN.

Niedawno na antenie wspomnianego radia zdecydowała się opowiedzieć o swoich problemach zdrowotnych, jakie spotykały ją w przeszłości. Bóle, które jej towarzyszyły, dotyczyły niemal każdej części ciała.

Sama na sobie poczułam, jak wiele zależy od tego, co siedzi w naszej głowie. Kiedyś miałam dużo dolegliwości bólowych. Kręgosłup, różne rzeczy. Miałam złamaną rękę, która bolała mnie po operacji. Różne rzeczy się działy – wspomniała dziennikarka.

Tym, co szczególnie może dziwić jest fakt, że bóle te ustąpiły zaraz po przeżyciu rodzinnej traumy, związanej ze śmiertelnym wypadkiem Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno.

Pod wpływem bardzo silnych przeżyć emocjonalnych, bardzo silnego wydarzenia w moim życiu, moje ciało się zresetowało. Nagle przestałam mieć te dolegliwości, wszystko przestało mnie boleć. Jestem przekonana, że wychodziło to gdzieś z głowy. Głowa ma ogromny wpływ na nasze ciało – dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Dzisiaj razem z Ewą Drzyzgą tworzą udany duet w śniadaniówce TVN-u.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Straż pożarna wydała komunikat dot. wypadku Tomasza Stockingera

Źródło: gwiazdy.wp.pl