Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała o zmianach w „Dzień Dobry TVN”. „Przerażające, nieakceptowalne”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.02.2022 22:20

Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała o zmianach w „Dzień Dobry TVN”. „Przerażające, nieakceptowalne”

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com/aga_wozniak_starak

Śniadaniowy program „Dzień dobry TVN” zazwyczaj jest pełen optymizmu i interesujących ciekawostek. Dzisiejsze spotkanie przebiegało w zupełnie innej atmosferze. O wszystkim opowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Czwartkowe wydanie śniadaniówki TVN prowadziły Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Dziennikarki zupełnie znienacka stanęły w obliczu poważnego, smutnego wyzwania. Atak Rosji na Ukrainę zmienił wszystko.

Agnieszka Woźniak-Starak o wydaniu „DDTVN” kilka godzin po ataku Rosji

Woźniak-Starak, tuż przed wejściem na antenę, nagrała krótki film, który opublikowała w relacji na Instagramie. Wyznała w nim, że cała formuła dzisiejszego wydania musiała zostać zmieniona.

Dziennikarka tłumaczyła wstrząśnięta:

Za chwilę zaczynamy program. Musieliśmy go oczywiście nieco zmienić, bo nikt się nie spodziewał, że będziemy go zaczynać w takich okolicznościach, że spełni się największy horror i scenariusz – mówiła Woźniak-Starak.

Dzisiaj wszyscy myślami jesteśmy z Ukrainą. Jest to szokujące, przerażające, nieakceptowalne, chyba wszyscy się dzisiaj z tym zderzymy, bardzo mocno – dodała na koniec drżącym głosem.

W „Dzień dobry TVN” pojawił się ukraiński zespół Vellow. Jego członkinie wykonały poruszającą piosenkę „Dom”.

Woźniak-Starak jeszcze kilka godzin po programie opublikowała na Instagramie plakat z wizerunkiem Putina, połączonym z twarzą Stalina. Znalazł się na nim napis „Putin, ręce precz od Ukrainy!”

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przejmująca wiadomość o malutkiej wnuczce Witolda Paszta. Łzy napływają do oczu
  2. Emocje sięgnęły zenitu w „Pytaniu na śniadanie”. Dziennikarka na wizji nie mogła opanować łez
  3. Kurdej-Szatan, Woźniak-Starak, Drzyzga publikują ten sam komunikat. Gwiazdy wstrząśnięte sytuacją w Ukrainie