Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak teraz spędza czas. Fanka: „No i kto robi te zdjęcia?”
Michał Fitz
Michał Fitz 15.04.2022 00:29

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak teraz spędza czas. Fanka: „No i kto robi te zdjęcia?”

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com@aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak jest dosyć aktywna w swoich mediach społecznościowych. Nie tylko dzieli się z obserwującymi swoimi przemyśleniami i bolączkami, ale także pokazuje, w jaki sposób spędza wolny czas.

Dziś wrzuciła na Instagrama kolejną fotografię, która udowadnia, że prezenterka nie lubi się nudzić poza pracą. W komentarzach zadano jej bardzo zasadne pytanie.

Agnieszka Woźniak-Starak w górach

Na wspomnianej wyżej fotce widać prezenterkę, która znajduje się w Tatrzańskim Parku Narodowym. Wybrała się tam na tak zwane skitury, które są niczym innym, jak po prostu pieszymi wycieczkami na nartach, często także z elementami zjazdowymi. Wydaje się jednak, że Woźniak-Starak skupiała się na spacerowaniu w naprawdę pięknych okolicznościach przyrody. Sama zresztą była nimi zachwycona, bo w opisie zdjęcia zaznaczyła, że wybrała najlepszy możliwy moment na taki wypad.

W sekcji komentarzy jej obserwujący także zachwycają się głównie wspaniałą pogodą i pięknym krajobrazem. Niektórzy nie dowierzają nawet, że w naszym kraju o tej porze roku wciąż może być tyle śniegu. Jedna z internautek skupiła się jednak na jeszcze innej kwestii. Zainteresowało ją bowiem to, czy prezenterka była na takim wypadzie sama.

No i kto robi te zdjęcia? – dopytuje fanka.

To słuszna uwaga, bo Agnieszka Woźniak-Starak nie oznaczyła w poście nikogo. Wydaje się, że gdyby był to jej znajomy, nadmieniłaby to. Można więc przypuszczać, że była wraz ze swoim rzekomym, nowym partnerem. Na jego temat nie wiadomo bowiem wiele. Prezenterka została kilka razy dostrzeżona na mieście z mężczyzną, który ma podobno na imię Remigiusz i prowadzi kilka restauracji w stolicy. Sama jednak nigdy oficjalnie go nie zaprezentowała, stąd domysły jej obserwujących, którzy chcą dowiedzieć się, czy ich ulubienica już ułożyła sobie życie u boku nowego partnera po tragicznej śmierci jej męża.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca

Źródło: Plotek.pl/ Pudelek.pl