Lifestyle.Lelum.pl > Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant
29.05.2024 09:07 Były mąż Agnieszki Dygant kiedyś był wielką gwiazdą, a teraz?

Agnieszka Dygant od ponad 17 lat tworzy szczęśliwy duet z Patrickiem Yoką. Są jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par w świecie show-biznesu. Mało kto wie jednak, że aktorka była przed laty żoną znanego artysty, Marcina Władyniaka. Co obecnie dzieje się w życiu byłego ukochanego Dygant?

Agnieszka Dygant
22.05.2024 16:29 Syn Dygant wygląda jak Adonis. Chłopak ma wzięcie wśród rówieśniczek

O życiu Agnieszki Dygant, która jest bardzo popularną aktorką, nie wiemy zbyt wiele. Gwiazda chroni swoją prywatność i niechętnie wypowiada się w temacie rodziny czy bliskich relacji. Aktorka jest w związku z reżyserem Patrickiem Yoką. Para doczekała się syna, który ma już 14 lat i przerósł swoją matkę! 

Agnieszka Dygant
08.04.2024 15:11 Dygant pierwszego męża poznała na studiach. Grał w "Na Wspólnej"!

Agnieszka Dygant jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Choć od lat związana jest ze znanym reżyserem, to niewiele osób wie, że wcześniej miała męża... którego doskonale znamy z kultowego serialu TVN "Na Wspólnej". Ich drogi lata temu się rozeszły i mało kto o tym pamięta.

Gwiazda „Niani” porzuciła karierę. Wszystko przez nieakceptowaną miłość, fot. KAPiF
29.02.2024 14:06 Gwiazda „Niani” porzuciła karierę. Wszystko przez nieakceptowaną miłość

Serial „Niania” pojawił się na ekranach i z miejsca podbił serca telewidzów. Ogromną popularność zyskali nie tylko znani już wcześniej aktorzy, ale także dzieci wcielające się w bohaterów, którymi miała opiekować się tytułowa niania, jak również przyjaciółka głównej bohaterki, Jolka. W postać wcielała się Iwona Wszołkówna, która szybko zdobyła renomę jako świetna aktorka komediowa. Niedługo po zakończeniu serialu całkiem zniknęła jednak z ekranów. 

Sława Przybylska
11.02.2024 20:03 Sława Przybylska wyglądała za młodu jak polska gwiazda kina

Ta słynna polska wokalistka rozwijała swoją karierę od lat 60. ubiegłego wieku. Ma za sobą olbrzymie sukcesy i wiele uzyskanych nagród. Przeżyła kilka uniesień miłosnych, a jej wieloletnie małżeństwo trwało prawie 60 lat. Nic dziwnego, że miała powodzenie wśród mężczyzn, wyróżniała się wyjątkową urodą. Ale wiedzieliście, do kogo była podobna w młodości? Po prostu szok!

 Agnieszka Dygant wyznała zaskakującą prawdę na temat Szymona Hołowni, fot. KAPiF, YouTube/Sejm RP
12.12.2023 17:14 Co łączy Agnieszkę Dygant i Szymona Hołownię? Gorący wywiad obnaża szokującą prawdę

Od 11 grudnia polska polityka jest jednym z najważniejszych tematów w kraju. Znaczny wzrost zainteresowania obywateli tym tematem można było zobaczyć jednak już wcześniej. Polityczna gorączka nie ominęła także najpopularniejszych nazwisk. 

Milionerzy Agnieszka Dygant Tomasz Karolak 3
02.12.2022 21:10 Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak wygrali 0 zł w „Milionerach”. Jedno pytanie ich przerosło

Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak byli uczestnikami ostatniego odcinka programu „Milionerzy”. Niestety, aktorzy zaliczyli niemałą wpadkę i nie potrafili poprawnie odpowiedzieć na drugie pytanie teleturnieju. Gwiazdy filmu „Listy do M”, który już teraz bije rekordy popularności, pojawiły się w świątecznym wydaniu programu TVN. Odtwórcy ról Kariny i Melchiora wzięli udział w walce o milion złotych, który zostałby przeznaczony na cele charytatywne. Niestety, goście Huberta Urbańskiego nie pokazali się z najlepszej strony. Co więcej, pokonało ich już drugie pytanie programu. Czego dotyczyło?

Agnieszka Dygant
15.09.2022 23:16 Co się stało z jej zębami? Agnieszka Dygant po roku znowu z aparatem ortodontycznym

Zaledwie rok temu Agnieszka Dygant zdjęła aparat ortodontyczny i zaprezentowała wszystkim piękny uśmiech. Teraz na jej zębach znów zauważyliśmy charakterystyczne druciki. Agnieszka Dygant powalała nas uśmiechem już w 2005 roku, kiedy wyemitowano serial „Niania”. To była jej wizytówka i nic dziwnego, że fani zareagowali zdziwieniem, kiedy w 2019 roku na zębach aktorki pojawił się aparat. Ortodontyczne ustrojstwo stało się też zaskakującym źródłem plotek i problemów gwiazdy. Jeszcze na początku 2021 roku media obiegły doniesienia, że serialowa Frania Maj powiększyła sobie usta – podczas, gdy był to jedynie efekt uboczny obecnych na szkliwie drucików i klamer.

Roger Karwiński
27.03.2022 20:05 Niania zbliża się do pięćdziesiątki, a wygląda młodziej niż w serialu. Jak zmieniła się Agnieszka Dygant?

Agnieszka Dygant, gwiazda serialu „Niania”, obchodzi dziś 49 urodziny. Aktorka, której szczególną sławę przyniosła rola Frani Maj, wygląda dziś jeszcze bardziej młodzieńczo, niż w okresie kręcenia serialu. Serial TVN emitowany był w latach 2005-2009. Opaty na amerykańskim pierwowzorze „The Nanny”, miał oglądalność rzędu 4 milionów widzów. Dwukrotnie otrzymał Telekamerę za najlepszy serial komediowy.

Agnieszka Dygant
30.09.2021 21:15 Agnieszka Dygant zdjęła aparat ortodontyczny. Pokazała zdjęcie

Agnieszka Dygant opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie różniące się od tych, którymi raczyła swoich obserwatorów przez ostatnie miesiące. Aktorka pochwaliła się olśniewającym uśmiechem, już bez aparatu ortodontycznego. Fani zasypali ją komplementami. Agnieszka Dygant przez ostatnie miesiące walczyła o piękny uśmiech, regularnie odwiedzając ortodontkę. Piękna aktorka zakończyła jednak już swoją przygodę z aparatem i pochwaliła się efektami swojej metamorfozy.

Agnieszka Dygant
29.05.2021 18:54 Agnieszka Dygant pierwszy raz pokazała syna. Fani osłupieli: „Jak Wodecki”

Na profilu Agnieszki Dygant zazwyczaj nie uraczymy zdjęć jej synka. Ostatnio jednak gwiazda zrobiła wyjątek i opublikowała kadr, na którym mamy okazję zobaczyć Xawerego. Fani na widok jego burzy włosów nie kryli zdziwienia, jedna z internautek dostrzegła nawet podobieństwo do Zbigniewa Wodeckiego. Agnieszka Dygnat jest mamą 11-letniego Xawerego. Aktorka stara się chronić prywatność zarówno swoją, jak i swojego syna, dlatego też rzadko kiedy mamy okazję zobaczyć dziecko gwiazdy. Tym razem jednak jest inaczej, zdjęcie z 11-latkiem narobiło szumu w sieci.

Agnieszka Dygant
08.04.2021 21:41 Agnieszka Dygant przekazała wiadomość o śmierci Marii Skąpskiej. „Nasza przyjaciółka, człowiek filmu”

Agnieszka Dygant poinformowała o śmierci polskiej artystki. Tym razem chodzi o Marię Skąpską, z którą pracowała na niejednym planie filmowym. Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Agnieszka Dygant przekazała smutne informacje. Chodzi o jej przyjaciółkę Marię Skąpską, która niestety zmarła. Wiele osób nie otrząsnęło się jeszcze po śmierci Krzysztofa Krawczyka, a już w internecie pojawiła się informacja o śmierci artystki, która tym razem związana jest z branżą filmową.

Agnieszka Dygant
20.03.2021 00:10 Dygant pokazała zdjęcie sprzed 16 lat. Dopiero teraz widać różnicę w jej wyglądzie, co za widok

Nie od dziś wiadomo, że Agnieszka Dygant to jedna z najpiękniejszych aktorek w Polsce. Jej talent idealnie komponuje się z kobiecym wdziękiem, którym oczarowała niejednego mężczyznę. Wczoraj na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie sprzed 16 lat. Niesamowite, jak się zmieniła przez ten czas. Agnieszka Dygant bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe i niejednokrotnie robi swoim fanom niespodzianki. Gwiazda postanowiła zaserwować jedną z nich publikując zdjęcie sprzed 16 lat. Co za widok!

Agnieszka Dygant
11.03.2021 11:20 Agnieszka Dygant pokazała się z zaokrąglonym brzuszkiem. Gwiazda świętuje

Agnieszka Dygant opublikowała zdjęcie z czasów, kiedy była jeszcze w ciąży ze swoim synkiem Xawerym. Aktorka świętuje dziś 11 urodziny swojego dziecka, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda serialu Niania na zdjęciu sprzed 11 lat wygląda niemalże tak samo, jak obecnie. Agnieszka Dygant postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić urodziny swojego syna. Z tej okazji opublikowała na swoim oficjalnym profilu zdjęcie z czasów ciąży. Z okrągłym brzuszkiem było jej do twarzy.

Agnieszka Dygant
05.03.2021 16:45 Lekarz medycyny estetycznej skomentował wygląd Agnieszki Dygant

Agnieszka Dygant w przeciągu ostatnich kilku tygodni stała się tematem do rozmów na łamach wielu mediów społecznościowych. Fani komentują nowy wygląd aktorki i bardzo często można spotkać się z krytycznymi opiniami na jej temat. Tymczasem Fakt poprosił o komentarz w tej sprawie lekarza medycyny estetycznej Krzysztofa Gojdzia. Jego opinia, jest jak najbardziej pozytywna. Ilość uśmiechu, jaki dostarcza fanom kina Agnieszka Dygant jest niezliczona, a ona sama słynie z jednego z najszerszych uśmiechów w polskim show-biznesie. Tymczasem tematem do rozważań stał się jej wygląd, który w ostatnim czasie uległ delikatnej zmianie.

Agnieszka Dygant
28.02.2021 23:39 Agnieszka Dygant ujawniła, dlaczego wygląda teraz trochę inaczej, niż jeszcze jakiś czas temu

Agnieszka Dygant ostatnio wydaje się wyglądać jakoś inaczej. Niektórzy zauważyli, że jej usta zdają się być o wiele większe niż wcześniej. Fani zarzucali jej poprawianie urody. Tymczasem prawda wydaje się być zupełnie inna. Aktorka postanowiła wyjaśnić wszystko fanom na swoim Instagramie. Powiedziała również, jak dba o urodę.

Krystyna Rutkowska-Ulewicz
24.02.2021 09:03 Tak wygląda grób Krystyny Rutkowskiej-Ulewicz. Skromny, ale ładny

Uroczystości pogrzebowe odbyły się niedawno i były bardzo skromne. Pochowano ją w przepięknym miejscu. Krystyna Rutkowska-Ulewicz nie była wielką gwiazdą polskich ekranów, ale z pewnością aktorką bardzo charakterystyczną. Widzowie mogli ją podziwiać m.in. w Niani, Plebanii, Rancza czy Na dobre i na złe. Artystka zmarła niespodziewanie w styczniu. Jak wygląda jej grób?

Agnieszka Dygant
02.02.2021 19:30 Agnieszka Dygant w piękny sposób pożegnała Krystynę Rutkowską-Ulewicz. Niezwykle wzruszające słowa

W poniedziałek, 1 lutego kraj obiegła bardzo smutna informacja o śmierci Krystyny Rutkowskiej-Ulewicz, aktorki znanej m.in. z kultowego serialu Niania. Wcieliła się tam w postać Apolonii Bąk, babci głównej aktorki, Franciszki Maj, którą grała Agnieszka Dygant. Teraz serialowa Frania postanowiła w pięknych słowach pożegnać starszą koleżankę z planu. Jej słowa chwytają za serce. Agnieszka Dygant nie pozostała obojętna wobec śmierci swojej 87-letniej koleżanki po fachu. Wspólnie spędziły długi czas na planie, przy czym zdążyły się zaprzyjaźnić. Jak widać, przyjaźń ta była bardzo szczera i prawdziwa.

agnieszka dygant
14.01.2021 12:48 Agnieszka Dygant mimo obostrzeń wyjechała na narty. Wybrała popularny kurort, chwali się zdjęciami

Agnieszka Dygant postanowiła wyjechać na narty z bliskimi. Mimo że w całej Polsce panuje szereg obostrzeń, aktorka zdecydowała się na zimowe szaleństwo w Szwajcarii. Gwiazda z przyjemnością relacjonuje zabawę na stoku w mediach społecznościowych. Agnieszka Dygant znalazła inny sposób na zimowe szaleństwa. Gwiazda spakowała całą rodzinę i wyruszyła w szwajcarskie Alpy, gdzie może szusować do woli.

Tomasz Kot
09.12.2020 22:37 Tomasz Kot po latach przyznał się, co zrobił Agnieszce Dygant. „Mam wielkie wyrzuty sumienia”

Tomasz Kot i Agnieszka Dygant stanowili niegdyś jedną z najpopularniejszych polskich serialowych par. Mowa tutaj oczywiście o serialu Niania, który nagrywany był w latach 2005 – 2009 i emitowany na antenie stacji TVN. W rozmowie z portalem Jastrząb Post aktor przyznał się, że jakiś czas temu wyrządził Agnieszce żart, za który musi ją przeprosić – Mam wielkie wyrzuty sumienia – mówił serialowy Maksymilian Skalski. Z tego artykułu dowiesz się: Za co Tomasz Kot chce przeprosić Agnieszkę Dygant Czy aktor chciałby wrócić do roli Maksymiliana Skalskiego Co Agnieszka Dygant sądzi o ewentualnym powrocie serialu Niania Serial Niania zyskał tak ogromną sympatię i popularność, że mimo tego, iż minęło już 11 lat od premiery ostatniego odcinka, to ludzie do dziś wypytują, czy możliwy jest powrót. Co ciekawe, Tomasz Kot przyznał, że jeśli zaistniałaby taka możliwość, chętnie przyjąłby z powrotem rolę w Niani. Agnieszka Dygant ma inne zdanie na ten temat. Zobacz także: Szokujące fakty. Znany sędzia chciał popełnić samobójstwo

beata ścibakówna
15.07.2020 15:52 52-letnia Beata Ścibakówna w bikini. Pokazała boskie ciało i umięśniony brzuch, fani: „Bogini”

Beata Ścibakówna pokazała się w samym bikini. Gwiazda wygląda oszałamiająco. 52-letnia żona Jana Englerta może pochwalić się szczupłym ciałem i umięśnionym, wyćwiczonym brzuchem. Fani nie szczędzili słów zachwytu i pochwały: –Bogini – napisał jeden z internautów. A wszystko za sprawą Agnieszki Dygant, która opublikowała piękny wizerunek koleżanki po fachu. Agnieszka Dygant i Beata Ścibakówna wybrały się wraz z rodzinami na wakacje w polskiej Juracie. Panie oprócz spędzania czasu na plaży postanowiły wspólnie poćwiczyć. To właśnie wtedy Dygant zrobiła zdjęcie żonie Englerta, które zachwyciło fanów.

agnieszka dygant
06.06.2020 20:52 Mało kto wiedział o tragedii w życiu Agnieszki Dygant. Do dziś jedna rzecz przypomina jej trudne czasy

Agnieszka Dygant ma bardzo smutne wspomnienia z młodości. Aktorka rzadko opowiada o tych przeżyciach. Jako dziecko straciła jednego z rodziców. Gdy zaczęła dorastać, odszedł jej ojczym, którego bardzo kochała. Spokój znajdowała tylko u swojej babci.Agnieszka Dygant miała bardzo trudne dzieciństwo. Mało kto wie, że w tym beztroskim czasie spotkało ją kilka rodzinnych tragedii. W rozmowie z magazynem Świat seriali przyznała, że dramatyczne doświadczenia nauczyły ją zaradności. Jest jednak jedna rzecz, która przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, przyznała aktorka w rozmowie z Życiem na gorąco.

Małgorzata Kożuchowska
21.02.2020 12:59 Małgorzata Kożuchowska nie miała grać w „Rodzince.pl”. Chciano inną aktorkę, gwiazdę TVN

Małgorzata Kożuchowska, która przez lata wciela się w postać Natalii Boskiej, wcale nie była pierwszą kandydatką do tej roli. Jak się okazuje, producenci typowali inną aktorkę. W Rodzince.pl pierwsze skrzypce miała grać ówczesna gwiazda TVN. O tym, którzy aktorzy mieli być z początku wcielić się w daną postać, krążą już legendy. I choć odtwórcy kultowych ról nie byli pierwszymi typami, teraz trudno wyobrazić sobie kogoś innego na ich miejscu. Kto miał zagrać zabawną Natalię Boską w serialu Rodzinka.pl? Nie była to z pewnością Małgorzata Kożuchowska. Małgorzata Kożuchowska w Rodzince.pl Małgorzata Kożuchowska w Rodzince.pl, wcieliła się w rolę mamy trójki chłopców i żonę Ludwika Boskiego. Za tę serialową kreację, aktorkę pokochały miliony. Kobiety chciały być jak Małgorzata Kożuchowska. Nosić włosy jak Małgorzata Kożuchowska i ubierać się jak Małgorzata Kożuchowska, a właściwie to jak Natalia Boska, bo tak naprawdę to fikcyjna postać skradła serca widzów. Wyobraźmy sobie, co by było gdyby przy boku Tomasza Karolaka wystąpił ktoś zupełnie inny? Teraz kiedy wszystkich obiegła smutna wieść o nagłym końcu uwielbianego przez Polaków serialu, na fakt zaczynają wychodzić nowe fakty dotyczące produkcji. Choć Małgorzata Kożuchowska dla Rodzinki.pl zupełnie zrezygnowała z gry w M jak Miłość, a na kastingu wypadła po prostu bosko — skąd według producentki serialu, Doroty Kośmickiej-Gacke, wzięło się nazwisko postaci — z początku wymarzoną kandydatką był ktoś zupełnie inny. Małgorzata Kożuchowska, która przez lata wciela się w postać Natalii Boskiej, wcale nie była pierwszą kandydatką do tej roli. Jak się okazuje, producenci typowali inną aktorkę. W Rodzince.pl pierwsze skrzypce miała grać ówczesna gwiazda TVN. O tym, którzy aktorzy mieli być z początku wcielić się w daną postać, krążą już legendy. I choć odtwórcy kultowych ról nie byli pierwszymi typami, teraz trudno wyobrazić sobie kogoś innego na ich miejscu. Kto miał zagrać zabawną Natalię Boską w serialu Rodzinka.pl? Nie była to z pewnością Małgorzata Kożuchowska. Małgorzata Kożuchowska w Rodzince.pl Kobiety chciały być jak Małgorzata Kożuchowska. Nosić włosy jak Małgorzata Kożuchowska i ubierać się jak Małgorzata Kożuchowska, a właściwie to jak Natalia Boska, bo tak naprawdę to fikcyjna postać skradła serca widzów. Wyobraźmy sobie, co by było gdyby przy boku Tomasza Karolaka wystąpił ktoś zupełnie inny? Teraz kiedy wszystkich obiegła smutna wieść o nagłym końcu uwielbianego przez Polaków serialu, na fakt zaczynają wychodzić nowe fakty dotyczące produkcji. Choć Małgorzata Kożuchowska dla Rodzinki.pl zupełnie zrezygnowała z gry w M jak Miłość, a na kastingu wypadła po prostu bosko — skąd według producentki serialu, Doroty Kośmickiej-Gacke, wzięło się nazwisko postaci — z początku wymarzoną kandydatką był ktoś zupełnie inny. Alan Andersz pokazał zdjęcie po wypadku. 8 lat temu lekarze walczyli o jego życie Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę

agnieszka dygant: syn
21.04.2019 13:19 Syn Agnieszki Dygant to jej oczko w głowie. Aktorka opowiedziała, jaką jest matką

Agnieszka Dygant: syn gwiazdy jest jej największą miłością i oczkiem w głowie. Co dzisiaj słychać u chłopca? Aktorka opowiedziała, jaką jest matką. Ma do siebie sporo uwag… Cała Polska pokochała ją za rolę sympatycznej i pełnej uroku Franciszki Maj w serialu Niania. Jednak ostatnio najchętniej wciela się w odważne i bezkompromisowe bohaterki w filmach Patryka Vegi. Stara się oddzielać życie zawodowe i rodzinne. Agnieszka Dygant: syn aktorki jest najważniejszym mężczyzną jej życia. Czy życie u boku sławnej mamy to pasmo przyjemności? My znamy odpowiedź!

agnieszka dygant
07.03.2019 11:36 Agnieszka Dygant wytatuowała piersi? Fani nie mogą w to uwierzyć [ZDJĘCIE]

Agnieszka Dygant wytatuowała piersi? Zdjęcie, które opublikowała aktorka na swoim instagramie wywołało ogromne emocje! Fani nie mogą w to uwierzyć, zobacz tatuaże gwiazdy. Aktorka znana przede wszystkim z Niani ostatnio mocno zmieniła swój wizerunek. Zaczęła grać dużo ostrzejsze role i wygląda jeszcze bardziej seksownie niż kiedyś! Ostatnio udało jej się nieźle zaskoczyć fanów, gdy opublikowała zdjęcie, na którym jest pokryta tatuażami. Agnieszka Dygant wytatuowała dekolt? Zobacz zdjęcia!

14.01.2019 18:46 Agnieszka Dygant to jedna z najważniejszych, polskich aktorek. Poznajmy jej historie

Agnieszka Dygant jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Gwiazda od lat pojawia się regularnie w produkcjach serialowych oraz filmowych, ciężko pracując na swój sukces. Serca polskich telewidzów aktorka podbiła kilka lat temu główną rolą w popularnym sitcomie. Obecnie Dygant nie zwalnia tempa i występuje w ciekawych i wymagających rolach. Nie zawsze mogła sobie na to pozwolić. Jaka jest historia jednej z najczęściej obsadzanych polskich aktorek? Agnieszka Dygant to jedna z najważniejszych postaci w polskim kinie. Okrzyknięta polską Sandrą Bullock aktorka ma w sobie bardzo wiele naturalnego wdzięku połączonego z niebywałym talentem komediowym. Widzom jest znana głównie z licznych seriali, w których występowała w towarzystwie innych wielkich nazwisk. W ostatnich latach Agnieszka Dygant odnalazła się także na nowo na dużym ekranie. Kim jest jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek i w jaki sposób doszła do tak wielkiego sukcesu?

19.10.2018 17:39 Ile zarabia Agnieszka Dygant? Zarobki gwiazdy są kosmiczne

Ile zarabia Agnieszka Dygant? Zarobki gwiazdy TVN i aktorki są po prostu kosmiczne. Jednakże, Agnieszka nie zarabia jedynie z wynagrodzeń za udział w filmach oraz serialach. Skąd gwiazda czerpie tak wysokie przychody?

Agnieszka Dygant
24.05.2018 16:10 Zdjęcie pupy na instagramie Agnieszki Dygant. Mamy jej oficjalny komentarz

Kilka dni temu w Internecie zawrzało. Media donosiły o tym, że Agnieszka Dygant opublikowała na Instagramie zdjęcie pupy. Wielu twierdziło, że pupa należała do popularnej aktorki. Agnieszka Dygant postanowiła wypowiedzieć się na ten temat. Agnieszka Dygant to polska aktorka, znana z takich produkcji jak „Listy do M.”, „Botoks” czy serialu „Niania”. Na Instagramie obserwuje ją blisko 210 tys. fanów.