Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dygant pierwszego męża poznała na studiach. Grał w "Na Wspólnej"!
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 08.04.2024 15:11

Dygant pierwszego męża poznała na studiach. Grał w "Na Wspólnej"!

Agnieszka Dygant
fot. KAPIF

Agnieszka Dygant jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Choć od lat związana jest ze znanym reżyserem, to niewiele osób wie, że wcześniej miała męża... którego doskonale znamy z kultowego serialu TVN "Na Wspólnej". Ich drogi lata temu się rozeszły i mało kto o tym pamięta.

Agnieszka Dygant wzięła ślub jeszcze w trakcie studiów

Przed tym, jak Agnieszka Dygant odnalazła swoje szczęście u boku scenarzysty Patricka Yoki, aktorka miała już na koncie nieudane małżeństwo z kolegą po fachu. Co sprawiło, że jej związek nie przetrwał próby czasu i przeszedł do historii? Okazuje się, że jednym z powodów była zazdrość o sukcesy.

Agnieszka Dygant obecnie jest szczęśliwą partnerką Patricka Yoki, z którym doczekała się syna Ksawerego. Choć para nigdy nie zdecydowała się na małżeństwo, to aktorka ma już pewne doświadczenie w wychodzeniu za mąż. Przed ołtarzem stanęła wraz z kolegą ze studiów, z którym połączyły ją marzenia o aktorskiej karierze.

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka
fot. KAPIF
Co łączy Agnieszkę Dygant i Szymona Hołownię? Gorący wywiad obnaża szokującą prawdę "Milionerzy": Na tych pytaniach poległy polskie gwiazdy. Wielu uważa je za banalne

Małżeństwo Agnieszki Dygant stało się ofiarą jej sukcesu?

Artystka zyskała popularność w drugiej połowie lat 90., ale prawdziwym przełomem w jej karierze był występ jako Franciszka Maj w uwielbianym przez widzów serialu "Niania" - podobny los spotkał zresztą jej ekranowego partnera, Tomasza Kota.

Odkąd cała Polska poznała nazwisko Agnieszki Dygant, aktorka stworzyła wiele znakomitych ról serialowych i filmowych, dzięki czemu obecnie jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. W życiu prywatnym również odniosła sukces, tworząc z reżyserem Patrickiem Yoką wieloletni związek, którego owocem jest syn Ksawery. Niewiele osób jednak wie, że wcześniej była już mężatką, a jej byłym jest aktor, którego doskonale znamy z popularnego serialu.

Agnieszka Dygant ma na koncie nieudane małżeństwo. To on był jej mężem

Agnieszka Dygant po raz pierwszy wyszła za mąż, będąc jeszcze studentką. Marcina Władyniaka poznała na uczelni i niemal natychmiast zakochała się po uszy. Zdaniem aktorki mężczyzna był idealnym kandydatem na męża - był spokojny i skromny, co wyjątkowo zwróciło jej uwagę, gdyż to niezbyt popularne cechy wśród artystów.

Jeszcze przed rozdaniem dyplomów para stanęła przed ołtarzem, a następnie wyjechała do Warszawy, gdzie znalazła zatrudnienie w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Agnieszka Dygant szybko odniosła większy sukces w branży filmowej niż jej mąż, co wywołało liczne napięcia i konflikty, które z czasem pogłębiły się, doprowadzając do rozpadu ich związku.

Maciej Władyniak, widząc brak perspektyw na rozwój w aktorskim zawodzie, postanowił zmienić kierunek i rozpocząć studia operatorskie w Łodzi. Tymczasem Agnieszka Dygant kontynuowała swoją ścieżkę aktorską, przenosząc się do Wrocławia, gdzie pracowała nad serialem "Fala Zbrodni". Brak czasu i odległość sprawiły, że ich małżeństwo rozpadło się - w tym samym czasie aktorka poznała Patricka Yokę, dla którego kompletnie straciła głowę.

W 2006 roku Dygant i Władyniak rozwiedli się, a aktorka oficjalnie związała się z popularnym scenarzystą. Choć para ma syna, to nie planuje ślubu - jak przyznaje aktorka, życie bez formalności małżeńskich sprawia, że czuje się bardziej atrakcyjna. Maciej Władyniak nadal pracuje jako operator filmowy i jest szczęśliwym ojcem trójki dzieci.

Agnieszka Dygant i Maciej Władyniak
fot. KAPIF
Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak wygrali 0 zł w „Milionerach”. Jedno pytanie ich przerosło
Milionerzy Agnieszka Dygant Tomasz Karolak 3
fot. kadr z programu „Milionerzy”
Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak byli uczestnikami ostatniego odcinka programu „Milionerzy”. Niestety, aktorzy zaliczyli niemałą wpadkę i nie potrafili poprawnie odpowiedzieć na drugie pytanie teleturnieju. Gwiazdy filmu „Listy do M”, który już teraz bije rekordy popularności, pojawiły się w świątecznym wydaniu programu TVN. Odtwórcy ról Kariny i Melchiora wzięli udział w walce o milion złotych, który zostałby przeznaczony na cele charytatywne. Niestety, goście Huberta Urbańskiego nie pokazali się z najlepszej strony. Co więcej, pokonało ich już drugie pytanie programu. Czego dotyczyło?
Czytaj dalej
Co się stało z jej zębami? Agnieszka Dygant po roku znowu z aparatem ortodontycznym
Agnieszka Dygant
fot. instagram.com/agnieszka_dygant_official
Zaledwie rok temu Agnieszka Dygant zdjęła aparat ortodontyczny i zaprezentowała wszystkim piękny uśmiech. Teraz na jej zębach znów zauważyliśmy charakterystyczne druciki. Agnieszka Dygant powalała nas uśmiechem już w 2005 roku, kiedy wyemitowano serial „Niania”. To była jej wizytówka i nic dziwnego, że fani zareagowali zdziwieniem, kiedy w 2019 roku na zębach aktorki pojawił się aparat. Ortodontyczne ustrojstwo stało się też zaskakującym źródłem plotek i problemów gwiazdy. Jeszcze na początku 2021 roku media obiegły doniesienia, że serialowa Frania Maj powiększyła sobie usta – podczas, gdy był to jedynie efekt uboczny obecnych na szkliwie drucików i klamer.
Czytaj dalej