Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Dygant wygląda jak Adonis. Chłopak ma wzięcie wśród rówieśniczek
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.05.2024 16:29

Syn Dygant wygląda jak Adonis. Chłopak ma wzięcie wśród rówieśniczek

Agnieszka Dygant
fot. KAPiF

O życiu Agnieszki Dygant, która jest bardzo popularną aktorką, nie wiemy zbyt wiele. Gwiazda chroni swoją prywatność i niechętnie wypowiada się w temacie rodziny czy bliskich relacji. Aktorka jest w związku z reżyserem Patrickiem Yoką. Para doczekała się syna, który ma już 14 lat i przerósł swoją matkę! 

Agnieszki Dygant chyba nikomu przedstawiać nie trzeba

Agnieszkę Dygant zdobyła ogromną sympatię widzów dzięki roli Niani Frani w serialu emitowanym przez TVN pt. “Niania”. Aktorka zagrała tam u boku Tomasza Kota. Skradła wówczas serca widzów, dzięki czemu posypały się propozycje zarówno telewizyjne, jak i filmowe. 

W późniejszym czasie gwiazdę mogliśmy oglądać m.in. w “Listach do M” czy serialu “Prawo Agaty”, gdzie wcielała się w główną postać. Zagrała także w produkcjach Patryka Vegi. 

Roxie Węgiel u międzynarodowej gwiazdy. Jego reakcja? Bezcenna Jednak będzie śniadaniówka w Polsacie. Same wielkie nazwiska

Agnieszka Dygant ma syna ze znanym reżyserem

Agnieszka Dygant od lat związana jest z reżyserem Patrickiem Yoką. Mimo że oboje strzegą swojej prywatności, fotoreporterem udało się w ostatnim czasie przyłapać ich na mieście. Mało kto wie, że Yoka i Dygant doczekali się wspólnie syna, którego nazwali Xawery. Chłopak ma już 14 lat! Kiedy Dygant poznała Yokę, związana była z żoną innego mężczyzny, zauroczenie reżyserem było jednak tak silne, że niebawem zdecydowała się z nim założyć rodzinę. 

Kiedy Dygant w 2010 roku urodziła Xawerego, musiała na chwilę zawiesić swoją karierę. Jednak po odchowaniu syna, ponownie rzuciła się w wir pracy. Wówczas pracowała na planie “Prawa Agaty”. 

Tak obecnie wygląda syn Agnieszki Dygant i znanego reżysera

Fotoreporterzy przyłapali na mieście Agnieszkę Dygant z partnerem i synem. 14-letni Xawery już przerósł swoją mamę. Chłopak ma na głowie burzę loków i z pewnością cieszy się powodzeniem u rówieśniczek. 

Do tej pory nikt nie wiedział, jak wygląda latorośl gwiazdorskiej pary, ani co chłopak robi na co dzień. Biorąc pod uwagę jego wiek, najprawdopodobniej pisał w tym roku egzamin ósmoklasisty. Zatem przed nim wybór szkoły średniej. Nie wiadomo, czy Xawery pójdzie taką drogą, jak jego sławni rodzice. Agnieszka Dygant w wywiadach nie porusza tematu swojego dziecka.

dygant.jpg
Fot. Instagram Agnieszki Dygant - https://www.instagram.com/agnieszka_dygant_official/, Agnieszka Dygant i syn Xawery - zdjęcie z 2020 roku
Agnieszka Dygant
Agnieszka Dygant fot. KAPiF