Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Były mąż Agnieszki Dygant kiedyś był wielką gwiazdą, a teraz?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 29.05.2024 09:07

Były mąż Agnieszki Dygant kiedyś był wielką gwiazdą, a teraz?

Agnieszka Dygant
Fot. KAPiF

Agnieszka Dygant od ponad 17 lat tworzy szczęśliwy duet z Patrickiem Yoką. Są jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par w świecie show-biznesu. Mało kto wie jednak, że aktorka była przed laty żoną znanego artysty, Marcina Władyniaka. Co obecnie dzieje się w życiu byłego ukochanego Dygant?

Agnieszka Dygant jest w szczęśliwym związku

Agnieszka Dygant poznała swojego obecnego partnera, gdy była jeszcze mężatką. W 2003 roku Patrick Yoka był reżyserem serialu “Fala Zbrodni”, w którym wystąpiła aktorka. I choć mężczyzna miał zrobić na niej spore wrażenie, nie było mowy o żadnym uczuciu. 2 lata później artystka ponownie spotkała się z Yoką na planie “Niani”. Wówczas w jej małżeństwie narastało coraz więcej problemów. W mediach na próżno szukać informacji, kiedy dokładnie artystka rozstała się z mężem i zaczęła spotykać z obecnym partnerem. 

Obecnie Agnieszka Dygant i Patrick Yoka są uważani za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Choć para bardzo chroni swoją prywatność, wiadomo, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Na początku ich związku pełno było plotek o burzliwym charakterze ich relacji, wszystko zmieniło się, gdy w 2010 roku przyszedł na świat ich syn Xawer. 

ASgnieszka dygant.jpg
Fot. KAPiF
Agnieszka Dygant (1).jpg
Fot. AKPA
Dygant pierwszego męża poznała na studiach. Grał w "Na Wspólnej"! "Milionerzy": Na tych pytaniach poległy polskie gwiazdy. Wielu uważa je za banalne

Syn Agnieszki Dygant

Związek Agnieszki Dygant i Patricka Yoki scementowały narodziny syna. Przed narodzinami chłopca aktorka była widywana na ściankach z ciążowym brzuszkiem, jednak nie chciała publicznie komentować swojego stanu. Ostatecznie w 2010 roku stało się jasne, że została mamą. Po porodzie zrobiła sobie rok przerwy od pracy, by w całości poświęcić swoją uwagę Xawerowi.

Obecnie syn aktorki ma 14 lat, więc wiadomo, że w tym roku pisał egzamin ósmoklasisty. Chłopca czeka teraz wybór szkoły średniej. Wiadomo, że Dygant nie chce wywierać na nim żadnej presji, więc niewykluczone, że wybierze zupełnie inną ścieżkę zawodową, niż jego popularni rodzice. Trudno jednak powiedzieć, jakie obecnie ma zainteresowania, ponieważ artystka chroni jego prywatność. Na nielicznych zdjęciach wykonanych przez paparazzi można zauważyć, że chłopiec jest kopią swojego taty. Ma śniadą cerę i burzę brązowych loków na głowie.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak wygrali 0 zł w „Milionerach”. Jedno pytanie ich przerosło

Co dzieje się u byłego męża Agnieszki Dygant?

Mało który fan pamięta czasy, gdy Agnieszka Dygant była mężatką. Zanim jej serce skradł Patrick Yoka, gwiazda była w związku z popularnym aktorem, Marcinem Władyniakiem. Para poznała się jeszcze w trakcie studiów na łódzkiej filmówce. Według plotek to mężczyzna miał wpaść w oko artystce, która wykonała w jego kierunku pierwszy krok. Ostatecznie para pobrała się jeszcze przed zakończeniem studiów. Gdy oboje byli dopiero u progu kariery, zaczęły mnożyć się ich problemy. W ich związek miała się podobno wkraść wzajemna rywalizacja.

Marcin Władyniak zasłynął w produkcjach takich jak “Na Wspólnej” czy “Na dobre i na złe”, jednak nie udało mu się wybić na fali popularności. Przez pewien czas słuch o nim zaginął, jednak wiadomo, że obecnie spełnia się jako operator filmowy. 

ASgnieszka dygant (1).jpg
Fot. KAPiF
Agnieszka Dygant (2).jpg
Fot. AKPA
Agnieszka Dygant (3).jpg
Fot. AKPA
Co się stało z jej zębami? Agnieszka Dygant po roku znowu z aparatem ortodontycznym
Agnieszka Dygant
fot. instagram.com/agnieszka_dygant_official
Zaledwie rok temu Agnieszka Dygant zdjęła aparat ortodontyczny i zaprezentowała wszystkim piękny uśmiech. Teraz na jej zębach znów zauważyliśmy charakterystyczne druciki. Agnieszka Dygant powalała nas uśmiechem już w 2005 roku, kiedy wyemitowano serial „Niania”. To była jej wizytówka i nic dziwnego, że fani zareagowali zdziwieniem, kiedy w 2019 roku na zębach aktorki pojawił się aparat. Ortodontyczne ustrojstwo stało się też zaskakującym źródłem plotek i problemów gwiazdy. Jeszcze na początku 2021 roku media obiegły doniesienia, że serialowa Frania Maj powiększyła sobie usta – podczas, gdy był to jedynie efekt uboczny obecnych na szkliwie drucików i klamer.
Czytaj dalej
Adaś z „Niani” ma już 28 lat. Jak dziś wygląda i co robi Roger Karwiński? Można się zdziwić
Niania, Agnieszka Dygant
Kadr z: „Niania”, TVN, 2005
Sławę przyniósł mu sitcom „Niania”, gdzie wcielił się w Adasia Skalskiego. Łobuzerski uśmiech połączony z przezabawnymi tekstami i niepowtarzalną mimiką sprawiły, że Roger Karwiński w mgnieniu oka podbił serca widzów. Dziś aż trudno go poznać. Wiemy, jak potoczyły się losy podopiecznego Frani Maj. Roger Karwiński miał 11 lat, kiedy otrzymał rolę Adasia Skalskiego. Już wcześniej zaczął zdobywać doświadczenie sceniczne, występując m.in. w kultowym „Od przedszkola do Opola”, a sceniczny debiut „zaliczył” w 2005 roku, na deskach Teatru Dzieci Zagłębia, grając główną rolę w spektaklu „Książę i żebrak”. Już rok później otrzymał angaż, a niedługo potem pojawił się w jednym z najpopularniejszych sitcomów, u boku takich sław, jak Adam Ferency, Tamara Arciuch, Tomasz Kot i Agnieszka Dygant.
Czytaj dalej