Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tajemnicze wyznanie Pavlović po odejściu Kaźmierskiej. "Tak jakoś"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.04.2024 13:54

Tajemnicze wyznanie Pavlović po odejściu Kaźmierskiej. "Tak jakoś"

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Fot. KAPiF

Część widzów, która do tej pory wiernie śledziła każdy nowy odcinek 13. edycji “Tańca z Gwiazdami”, nie zasiądzie w tę niedzielę przed telewizorami. Wszystko przez niespodziewane oświadczenie Dagmary Kaźmierskiej, która poinformowała, że ze względów zdrowotnych jest zmuszona zrezygnować z dalszej rywalizacji. Fani celebrytki nie mogą pogodzić się z jej decyzją. A jak na te wieści zareagowała Iwona Pavlović, która do tej pory bez ogródek komentowała każde potknięcie Kaźmierskiej? Wymowny komentarza już obiegł całą sieć.

"Taniec z Gwiazdami": Dagmara Kaźmierska rezygnuje z dalszego udziału w programie

Gdy ogłoszono, że w 13. edycji popularnego tanecznego show pojawi się “Królowa życia”, widzowie przecierali oczy ze zdziwienia. Spora część publiczności była przeciwna udziałowi celebrytki ze względu na jej kryminalną przeszłość. Inni z kolei byli ciekawi, jak Kaźmierska zaprezentuje się na parkiecie z nie do końca sprawnymi nogami. Kilka lat temu doznała ona poważnego wypadku samochodowego, w którym jej stopy zostały doszczętnie zmiażdżone. Dzięki staraniom lekarzy Dagmara chodzi, jednak kończyny bez dwóch zdań dają jej się we znaki. To właśnie dlatego jej partner, Marcin Hakiel, stanął przed ogromnym wyzwaniem, by wymyślić ciekawe, a z drugiej strony bezpieczne dla Królowej choreografie.

Udział Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” był szeroko komentowany w mediach społecznościowych. W sieci z każdym kolejnym odcinkiem show mnożyły się negatywne komentarze pod adresem celebrytki. Kilka z nich zostawiła nawet jej była przyjaciółka, Edzia z “Królowych życia”. To jednak nie było w stanie ugasić ducha walki Kaźmierskiej. Dopiero poważna kontuzja sprawiła, że postanowiła ona wycofać się z programu tuż przed ćwierćfinałem.

Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady […] Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam – mówiła na Instagramie.

Kaźmierska, hakiel.png
Fot. KAPiF
Kaźmierska, hakiel (1).png
Fot. KAPiF
Taniec z Gwiazdami: jeszcze zobaczymy Dagmarę Kaźmierską Janicka i Szczepaniak wracają do TzG. Tancerka zdradziła szalone kulisy

"Taniec z Gwiazdami": Iwona Pavlović surowo oceniała Kaźmierską

Zaraz po tym, jak Dagmara Kaźmierska oświadczyła, że odchodzi z programu, produkcja opublikowała w mediach społecznościowych pilny komunikat. Przekazano w nim, że w niedzielę miejsce Królowej zajmie uczestnik, który odpadł w poprzednim odcinku, czyli Krzysztof Szczepaniak. On i jego partnerka Sara mają jedynie 3 dni na przygotowanie

Tymczasem w sieci rozpętała się ogromna burza. Głos zabrali zwolennicy oraz przeciwnicy Kaźmierskiej. Część widzów deklaruje, że nie zamierza oglądać bez niej “Tańca z Gwiazdami”, natomiast inni cieszą się, że odeszła, ponieważ poziom, który prezentowała na parkiecie, znacznie odbiegał od tego, który prezentowali pozostali uczestnicy. Uważa tak nie tylko wiele osób sposób publiczności, ale nawet samo jury. Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda oraz Iwona Pavlović niejednokrotnie surowo oceniali celebrytkę, wytykając jej każdy, nawet najmniejszy błąd. Szczególnie brutalnych komentarzy nie szczędziła jej Czarna Mamba:

To już nie jest chodzenie z gwiazdami, to jest stanie z gwiazdami. Każda by tak zatańczyła. – To tylko jedna z wielu ripost, jaką Pavlović posłała w kierunku Kaźmierskiej.

Jak jurorka zareagowała na wieść o odejściu “Królowej życia” z tanacznego show?

Iwona Pavlović (1).png
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Tak pożegnali kontuzjowaną Kaźmierską po rezygnacji z TzG

"Taniec z Gwiazdami": Jak Pavlović zareagowała na odejście Kaźmierskiej?

Fakt, iż Dagmara Kaźmierska zdecydowała się zrezygnować z dalszej rywalizacji o Kryształową Kulę, rozpalił świat show-biznesu do czerwoności. Widzom trudno jest pogodzić się z odejściem Królowej, choć część z nich nie ukrywała, że odetchnęła z ulgą. Jaka z kolei była reakcja jury, które tak surowo oceniało wysiłki celebrytki? Ewa Kasprzyk w rozmowie z redakcją Lelum.pl wyjaśniła, jakie ona ma podejście do całej sytuacji. 

Tymczasem na Instagramie Iwony Pavlović ukazał się tajemniczy wpis. Nie odwołuje się on bezpośrednio do odejścia Kaźmierskiej z “Tańca z Gwiazdami”, jednak może stanowić on swojego rodzaju komentarz. Czarna Mamba opublikowała kilka słów Fritza Perlsa, słynnego niemieckiego psychologa i psychoterapeuty:

Bądź tym, kim jesteś i mów to, co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem, nie są ważni, a ci, którzy są ważnie nie mają z tym problemu.

Do tych wymownych słów Pavlović dopisała krótkie “Tak jakoś…”. 

Jak interpretujecie jej słowa? Czy mogą mieć coś wspólnego z odejściem Dagmary Kaźmierskiej? Tego nie wiem, ale na pewno są poruszające.

Iwona Pavlović screen.png
Fot. Instagram.com/iwonapavlovic
Iwona Pavlović.png
Fot. KAPiF