Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Janicka i Szczepaniak wracają do TzG. Tancerka zdradziła szalone kulisy
Sara Karmańska
Sara Karmańska 18.04.2024 19:39

Janicka i Szczepaniak wracają do TzG. Tancerka zdradziła szalone kulisy

Krzysztof Szczepaniak, Sara Janicka
Fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel pożegnali się z programem “Taniec z Gwiazdami” całkiem niespodziewanie. Ich miejsce w zmaganiach o Kryształową Kulę zajęli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy mają niezwykle mało czasu na przygotowanie się do kolejnego odcinka. Tancerka ujawniła kulisy ich powrotu do formatu.

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w programie "Taniec z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska była czarnym koniem obecnej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Mimo otrzymywania najniższych not, co tydzień awansowała do kolejnych odcinków, wyprzedzając przy tym pary zdecydowanie lepiej ocenione przez jurorów. W poprzednich odcinkach z programem pożegnali się między innymi: Krzysztof Szczepaniak, Aleksander Mackiewicz, Kamil Baleja czy Filip Chajzer.

Koniec końców celebrytka podjęła jednak decyzje o odejściu z formatu, ponieważ zdrowie już mocno dawało jej się we znaki. Jakiś czas temu celebrytka złamała żebro, które powodowało u niej duży ból, a nawet problemy z oddychaniem. Do tego gwiazda programu “Królowe życia” w 2019 roku doznała poważnej kontuzji w wyniku wypadku samochodowego. Choć efekt końcowy był dużo lepszy od przewidywań lekarzy, jej nogi nigdy nie wróciły do dawnej sprawności.

Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Miał powód Nikt nie wiedział, co Dagmara ukryła przed jurorami TzG. Co teraz?

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka dostali kolejną szansę

W związku z rezygnacją “królowej życia”, do programu “Taniec z Gwiazdami” wrócili uczestnicy znani już widzom. W najbliższym odcinku ponownie zatańczą Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Para pożegnała się z formatem w poprzednim odcinku. 

W siódmym odcinku aktor i jego taneczna partnerka zaprezentowali dwa tańce – fokstrota i paso doble. Za swoje występy otrzymali odpowiednio 32 i 30 punktów, co uplasowało ich na przedostatnim miejscu tabeli. Znacznie bliżej było im jednak do pary, która znajdowała się w klasyfikacji nad nimi, niż do Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela, którzy zdobyli zaledwie 23 punkty. Mimo to dzięki zaangażowaniu widzów to właśnie oni otrzymali awans do kolejnego odcinka. 

Taniec z Gwiazdami
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPiF
Krzysztof Szczepaniak,fot. KAPiF
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: "Śmieci się same wyniosły". Kaźmierska dosadnie komentuje ataki Edzi

Sara Janicka nie spodziewała się powrotu do "Tańca z Gwiazdami"

Sara Janicka ujawniła za pośrednictwem swojego instagramowego profilu, że informacja o powrocie do programu “Taniec z gwiazdami” również dla niej była dużym zaskoczeniem. Tancerka zdecydowanie nie spodziewała się takiego obrotu sytuacji, ponieważ gdy otrzymała wieści, że wraz z Krzysztofem Szczepaniakiem ponownie wystąpi na parkiecie programu, przebywała w domu rodziców w Poznaniu. 

Jak ujawniła tancerka, powrót do Warszawy był istnym szaleństwem. Na szczęście mogła liczyć na pomoc bardzo ważnej osoby – własnego taty, który nie zastanawiał się zbyt długo, tylko szybko wskoczył do samochodu, by odwieźć córkę do stolicy

Kiedy dostajesz telefon, pakujesz się w 15 minut i lecisz do Warszawy, bo jednak tańczysz w niedzielę. Dziękuję tato za to, że zawsze mogę na Ciebie liczyć – napisała tancerka na tle krótkiego nagrania z trasy. 

Sara Janicka wraca do Tańca z Gwiazdami, fot. Instagram sara_janicka.JPG
Sara Janicka wraca do “Tańca z Gwiazdami”, fot. Instagram/sara_janicka
Krzysztof Szczepaniak,fot. KAPiF
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPiF
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPIF
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPiF