Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasprzyk wprost o odejściu Kaźmierskiej. Tylko nam ujawniła kulisy
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 18.04.2024 16:31

Kasprzyk wprost o odejściu Kaźmierskiej. Tylko nam ujawniła kulisy

Ewa Kasprzyk
Fot. KAPiF

Informacja, która dotarła do fanów programu “Tańca z Gwiazdami” w czwartek, 18 kwietnia 2024 roku, nie była zbyt pozytywna. Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska z powodu kontuzji musi wycofać się z tanecznego show Polsatu. Specjalnie dla naszego portalu decyzję “Królowej życia” skomentowała jurorka Ewa Kasprzyk.

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

W czwartkowe popołudnie gruchnęła informacja, która zmroziła wszystkich wielbicieli Dagmary Kaźmierskiej. Okazuje się, że celebrytka musi odejść z programu “Taniec z Gwiazdami” z powodu zdrowotnych. Dagmara ogłosiła swoją decyzję w mediach społecznościowych. 

“Królowa życia” opuszcza taneczne show, ponieważ w odcinku, który był wyemitowany 14 kwietnia 2024 roku na antenie telewizji Polsat, już tańczyła z poważną kontuzją żebra. 

Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Muszę zrezygnować z programu. Z żebrem jest ogromny problem - powiedziała.

Tak dba o siebie Rodowicz. Przepis na długowieczność wzięła od żony generała

Dagmara Kaźmierska surowo oceniana w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska od początku programu “Taniec z Gwiazdami” nie była oceniana przez jurorów wysoko. W ostatnim odcinku, który Polsat wyemitował w niedzielę, 14 kwietnia 2024 roku zdobyła zaledwie 7 punktów.

Proszę Państwa, witam w programie Stanie z Gwiazdami - skomentowała występ Dagmary Iwona Pavlović

Mimo niskich not z obydwu układów tanecznych, jakie zaprezentowała celebrytka w minionym odcinku, głosami widzów awansowała do półfinału. W związku z tym jej była przyjaciółka Edyta Nowak Nawara skomentowała jej występ na oficjalnym koncie “Taniec z Gwiazdami”. Próbowaliśmy się skontaktować z Edzią z “Królowych życia”, o tym co nam powiedziała, przeczytacie TUTAJ.

Ta
Fot. KAPIF, Dagmara Kaźmierka i Marcin Hakiel

Ewa Kasprzyk skomentowała odejście Kaźmierskiej

W czwartek, 18 kwietnia 2024 roku skontaktowałem się z Ewą Kasprzyk, która jest jurorką w programie “Taniec z Gwiazdami". Aktorka powitała mnie ciepłym “Dzień dobry”, a następnie zapytałem jak skomentuje odejście Kaźmierskiej z programu. Na odpowiedź nie musiałem długo czekać.

Zdrowie Dagmary jest najważniejsze. Jeżeli tak zdecydowała to chwała jej za to i bardzo ją przez to szanuję - skomentowała w trakcie rozmowy Ewa Kasprzyk.

“Taniec z Gwiazdami” emitowany jest w niedziele o godzinie 20:05 na antenie Telewizji Polsat. W najbliższym odcinku pary zmierzą się o wejście do półfinału tanecznego show. Ewa Kasprzyk w jury zasiada od wiosny 2024 roku.

Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPIF, Ewa Kasprzyk
Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPIF, Ewa Kasprzyk