Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Oni zastąpią Kaźmierską w TzG. Produkcja oficjalnie odsłoniła karty
Sara Karmańska
Sara Karmańska 18.04.2024 16:20

Oni zastąpią Kaźmierską w TzG. Produkcja oficjalnie odsłoniła karty

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Po tym jak mediami wstrząsnęła informacja o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”, fani tanecznego show zaczęli się zastanawiać, kto zajmie jej miejsce. Polsat odsłonił karty. Teraz to już pewne, kogo zobaczymy w nadchodzącym odcinku. 

Dagmara Kaźmierska jak dotąd stale awansowała do kolejnych odcinków "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska stała się czarnym koniem programu “Taniec z Gwiazdami”. Celebrytka znana z programu “Królowe życia” wzbudziła wiele kontrowersji swoim dołączeniem po popularnego show za sprawą swojej przeszłości. 

Gwiazda na parkiecie nie radziła sobie najlepiej – regularnie znajdowała się na końcu tabeli, a jej występy były krytykowane przez jurorów. W ostatnim odcinku zdołała nawet pobić rekord programu – uzyskała najniższą notę w historii. W sumie jej występ został oceniony zaledwie na 7 punktów. 

Nie można jednak jej odmówić wielkiej bazy wiernych fanów, którzy chętnie oddawali na nią głosy. To właśnie dzięki nim “królowa życia” awansowała do kolejnych etapów programu, pokonując pary znacznie lepiej oceniane przez jurorów.

Taniec z gwiazdami, Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Nikt nie wiedział, co Dagmara ukryła przed jurorami TzG. Co teraz? "Śmieci się same wyniosły". Kaźmierska dosadnie komentuje ataki Edzi

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w programie "Taniec z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Celebrytka ujawniła w nim, że bardzo mocno nasiliły się jej problemy zdrowotne, co zmusiło ją do rezygnacji. Szczególnie uciążliwe okazało się złamane żebro, z którym występowała już podczas poprzedniego odcinka. To w połączeniu z jej wcześniejszymi problemami z nogami sprawiło, że syn namówił ją, by ustąpiła. Jak zdradziła gwiazda, to ból sprawił, że ma nawet problemy z oddychaniem. Na nagraniu można usłyszeć:

Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Muszę zrezygnować z programu. Z żebrem jest ogromny problem.

ZOBACZ TEŻ: Hakiel nie chce mieć nic wspólnego z aferą Kaźmierskiej. Ma dosyć?

Wiadomo już, kto zastąpi Kaźmierską w "Tańcu z Gwiazdami"

Stacja Polsat potwierdziła wcześniejsze doniesienia. Jak niedawno informowaliśmy, portalowi “Świat Gwiazd” udało się ustalić, że miejsce zwolnione przez Dagmarę Kaźmierską zostanie zajęte przez Krzysztofa Szczepaniaka i Sarę Janicką, którzy pożegnali się z programem w poprzednim odcinku. 

Zgodnie z regulaminem programu do walki o Kryształową Kulę powracają Krzysiek i Sara. Powodzenia i do zobaczenia w niedzielę – czytamy w oficjalnej informacji opublikowanej w mediach społecznościowych formatu. 

Para będzie walczyć o Kryształową Kulę z pozostałymi uczestnikami najnowszej edycji formatu: Roksaną Węgiel i Michałem Kassinem, Julią „Maffashion” Kuczyńską i Michaelem Danilczukiem, Maciejem Musiałem i Darią Sytą oraz Anitą Sokołowską i Jackiem Jeschke.

Krzysztof Szczepaniak,fot. KAPiF
Krzysztof Szczepaniak,fot. KAPiF
Taniec z Gwiazdami
Krzysztof Szczepaniak,fot. KAPiF