Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Za wywiad z Edzią z "Królowych życia" trzeba słono zapłacić. Kwota robi wrażenie
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 18.04.2024 13:02

Za wywiad z Edzią z "Królowych życia" trzeba słono zapłacić. Kwota robi wrażenie

Edyta Nowak Nawara
fot. kadr z programu "Królowe życia" TTV

Edyta Nowak Nawara znana jako Edzia z programu “Królowe życia” jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio głośno zrobiło się o niej, przez komentarze na temat Dagmary Kaźmierskiej na oficjalnym profilu “Tańca z Gwiazdami”. Postanowiłem skontaktować się z celebrytką i zapytać, czy udzieli mi krótkiego wywiadu. Odpowiedź Edzi jednak bardzo mocno mnie zaskoczyła.

Edyta Nowak Nawara: kim jest Edzia z "Królowych życia"

Edyta Nowak Nawara zyskała popularność dzięki programowi Królowe Życia. Trafiła do niego dzięki swojej przyjaciółce Dagmarze Kaźmierskiej. Obie kobiety pochodzą z Kłodzka i były przez jakiś czas sąsiadkami. Edyta, która znana jest jako Edzia, ma 46 lat.

Jej znak zodiaku to bliźnięta, ma 165 centymetrów wzrostu. Edzia również urodziła dwójkę dzieci: Kryspina i Nicolasa. Była w związku z Jackiem Wójcikiem, jednym z bohaterów show TTV. Rozstali się, ale po jakimś czasie postanowiła związać się z tajemniczym Adamem Nawarą.

Zmiany w karierze Maryli Rodowicz. Ogłasza: "Będzie romans"

Edzia komentuje występy Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami"

Edyta Nowak Nawara wielokrotnie komentowała występy Kaźmierskiej w programie “Taniec z Gwiazdami”. Była przyjaciółka Dagmary, oceniała niemalże każdy taniec. Gdy z tanecznego show odpadł Alex, Edzia napisała tak:

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej - napisała na oficjalnym profilu programu celebrytka

Nawara postanowiła skomentować również ostatni odcinek TzG, w którym Kaźmierska przeszła do ćwierć finału:

Dagmara puknij się w głowę i odejdź z honorem. Twoimi umiejętnościami krzywdzisz ludzi jak zawsze - skwitowała Edyta.

Edzia z "Królowych życia" chce pieniądze za wywiad?

W czwartek, 18 kwietnia 2024 roku postanowiłem napisać do Edyty Nowak Nawary, aby zapytać o komentarze, które umieszcza w sieci. Dotyczą one jej byłej przyjaciółki Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka bardzo szybko odpowiedziała na moją wiadomość. 

Nie spodziewałem się jednak, że za udzielenie wywiadu będzie chciała honorarium.

Witam, wszelkiego rodzaju wywiady traktuje jako współpracę. Cena zaczyna się od 5000 zł. Zaliczkowane połową kwoty przed wywiadem i drugą połową po wywiadzie - odpisała mi Edyta Nowak Nawara.

Pobieranie wynagrodzenia przez gwiazdy za udzielenie wywiadu nie jest powszechną praktyką. Stąd zdziwienie moje i całej redakcji, że Edyta Nowak Nawara zaproponowała honorarium.