Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Taniec z Gwiazdami: jeszcze zobaczymy Dagmarę Kaźmierską
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.04.2024 10:31

Taniec z Gwiazdami: jeszcze zobaczymy Dagmarę Kaźmierską

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska, jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek “Tańca z Gwiazdami”, właśnie ogłosiła, że z powodu kontuzji jest zmuszona odejść z show. Do tej pory celebrytka cieszyła się ogromnym poparciem widzów, które zapewniało jej awanse do kolejnych odcinków. Publiczność już zdążyła pogodzić się ze smutną wieścią, że nie zobaczy Kaźmierskiej już więcej na parkiecie, a tu taka niespodzianka! Czy to nie koniec jej przygody z uwielbianym przez Polaków tanecznym programem?

"Taniec z Gwiazdami": Dagmara Kaźmierska pożegnała się z programem

Udział “Królowej życia” w “Tańcu z Gwiazdami” wzbudzał mieszane odczucia wśród publiczności. Część widzów uważała, że ze względu na kryminalną przeszłość celebrytka nie powinna móc występować w show. Inni wprost nie mogli się doczekać, by zobaczyć, jak radzi sobie na parkiecie. Ich zainteresowanie podsycał fakt, iż Kaźmierska kilka lat temu doznała poważnego wypadku, w wyniku którego jej nogi zostały zmiażdżone. Fani byli ciekawi, czy w obliczu komplikacji ze zdrowiem ich idolka da radę pokonać pozostałych rywali w walce o Kryształową Kulę.

Dagmarze udało się awansować aż do 7. odcinka tanecznego show, mimo iż jej występy na parkiecie pozostawiały wiele do życzenia. Ostatni taniec, który wykonała z Marcinem Hakielem, otrzymał od jury najniższą notę w historii programu. Mimo to Kaźmierska przeszła głosami widzów dalej. Po tej sytuacji w mediach społecznościowych zawrzało. Przeciwnicy celebrytki zaczęli pomstować na jej występy, a jej była przyjaciółka Edzia, która również wystąpiła w “Królowych życia”, zasugerowała, iż powinna dobrowolnie odejść z programu, by zachować honor.

Mimo to Dagmara Kaźmierska wydawała się niewzruszona krytyką na swój temat. Widzowie już zastanawiali się, jak wypadnie w specjalnym odcinku show, tańcząc u boku swojego syna Conana, gdy nagle celebrytka ogłosiła swoje odejście z “Tańca z Gwiazdami”! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. “Królowa życia” doznała poważnej kontuzji, która pokrzyżowała jej dalszą walkę o Kryształową Kulę.

Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady […] Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam – oświadczyła ze smutkiem Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami (5).png
Fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami (3).png
Fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami (4).png
Fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami" Tak pożegnali kontuzjowaną Kaźmierską po rezygnacji z TzG

"Taniec z Gwiazdami": Kto zajmie miejsce Kaźmierskiej w programie?

Po tym, jak “Królowa życia” dobrowolnie zrezygnowała z dalszego udziału w tanecznym show Polsatu, internet zalały setki komentarzy. Publiczność jak zwykle podzieliła się na zwolenników oraz przeciwników Kaźmierskiej. Spora część widzów zapowiedziała, że nie zamierza śledzić dalszego rozwoju wydarzeń w “Tańcu z Gwiazdami”, jeśli zabraknie w nim celebrytki. Jej decyzja była jednak niezależna od fanów.

Wieści o odejściu Kaźmierskiej z popularnego programu wprawiły w zdziwienie nie tylko internautów, ale również produkcję Polsatu. Ta jednak musiała działać prędko, ponieważ do 7. odcinka show pozostały jedynie 3 dni. W obliczu tych nieprzewidzianych wydarzeń postanowiono, by do rywalizacji o Szklaną Kulę powrócili Krzysztof Szczepaniak oraz Sara Janicka, którzy odpadli w 6. odcinku. O zmianach od razu poinformowano w mediach społecznościowych:

 Zgodnie z regulaminem programu do walki o Kryształową Kulę powracają Krzysiek i Sara. Powodzenia i do zobaczenia w niedzielę – mogliśmy przeczytać.

Nie oznacza to jednak, że Kaźmierska na dobre pożegnała się z “Tańcem z Gwiazdami”!

Krzysztof i Sara, Taniec z Gwiazdami (1).png
Fot. KAPiF
Krzysztof i Sara, Taniec z Gwiazdami.png
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko żebro. Hakiel wyjawił przykre kulisy treningów z Kaźmierską

Dagmara Kaźmierska powróci do "Tańca z Gwiazdami"?

Na emisję 13. edycji “Tańca z Gwiazdami” Polacy musieli pokazać 2 lata. Wszystko przez wprowadzenie do formuły programu kilku znaczących zmian. Jedną z nich jest awans do ostatniego etapu trzech, a nie dwóch par, jak miało to miejsce w poprzednich odsłonach. Wiele jednak wskazuje na to, że pewna lubiana przez widzów tradycja nie została poddana modyfikacji. Czy to oznacza, że jeszcze raz będziemy mogli zobaczyć Dagmarę Kaźmierską i Marcina Hakiela na parkiecie?

W poprzednich edycjach w finałowym odcinku wszystkie pary, który odpadły, miały jeszcze okazję po raz ostatni zaprezentować się przed publicznością. Ten fakt napawa optymizmem wszystkich fanów “Królowej życia”. Jeśli jej stan zdrowia ulegnie poprawie, niewykluczone, że zatańczy ona ponownie!

Dagmarę Kaźmierską zobaczymy w finałowym odcinku programu, o ile oczywiście pozwoli jej na to zdrowie. Uwielbiana przez widzów uczestniczka wzięła udział w programie mimo poważnej kontuzji obu nóg. Tańczyła mimo bólu, jednak w ostatnim czasie doznała kolejnej bolesnej kontuzji — pęknięcia żebra. Po upadku na środowym treningu podjęła decyzję o odejściu z programu. Produkcja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dziękuje Dagmarze za udział w programie i trzyma kciuki za jej szybki powrót do zdrowia – poinformowała profukcja.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami (1).png
Fot. KAPiF