Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tak pożegnali kontuzjowaną Kaźmierską po rezygnacji z TzG
Sara Karmańska
Sara Karmańska 18.04.2024 18:19

Tak pożegnali kontuzjowaną Kaźmierską po rezygnacji z TzG

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Fot. KAPiF, Instagram/queen_of_life_77
Fot. KAPiF, Instagram/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska wywołała falę poruszenia ogłoszeniem rezygnacji z dalszego udziału w programie “Taniec z Gwiazdami. Celebrytce znanej z programu ”Królowe życia" udało się zajść aż do półfinału, mimo że jej występy nie były pozytywnie oceniane przez jury. Co o jej odejściu mają do powiedzenia internauci? 

Dagmara Kaźmierska wzbudza skrajne emocje

Dagmara Kaźmierska była dość kontrowersyjną postacią w programie “Taniec z Gwiazdami”. Wiele osób od samego początku krytykowało decyzję Polsatu, by zaprosić ją do współpracy, ze względu na jej kryminalną przeszłość. Także już w czasie trwania programu udało jej się wzbudzić zupełnie różne uczucia u odbiorów

Z drugiej strony taneczne show śledziło wielu fanów “królowej życia”, którzy bardzo chętnie na nią głosowali. Tym samym zapewniali jej awans do kolejnych odcinków formatu. Nieraz zdarzyło się, że celebrytka pokonywała dzięki głosom telewidzów pary, które otrzymywały znacząco lepsze oceny od jurorów niż ona sama. 

Taniec z gwiazdami, Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Miał powód Nikt nie wiedział, co Dagmara ukryła przed jurorami TzG. Co teraz?

Dagmara Kaźmierka żegna się z programem "Taniec z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska opublikowała nagranie na swoim instagramowym profilu, w którym poinformowała o swojej rezygnacji z dalszego udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”. Jak zdradziła celebrytka, jej decyzja jest spowodowana kwestiami zdrowotnymi, a w szczególności złamanym żebrem, które doskwierało jej już podczas poprzedniego odcinka. Od tego czasu sytuacja jedynie się pogorszyła, a kontuzja poza ogromnym bólem powoduje również problemy z oddychaniem. To w połączeniu z wcześniejszymi problemami z nogą, która ucierpiała w 2019 roku podczas poważnego wypadku samochodowego, sprawiło, że “królowa życia” podjęła decyzję o wycofaniu się z dalszych zmagań o Kryształową Kulę. 

Jej miejsce zajął Krzysztof Szczepaniak, który tańczy w parze z Sarą Janicką. Aktor pożegnał się z programem w poprzednim odcinku, ale odejście Dagmary Kaźmierskiej dało mu drugą szansę. W kolejnych odcinkach programu będzie walczył o zwycięstwo z pozostałymi uczestnikami, którzy nadal pozostają w grze – Roksaną Węgiel i Michałem Kassinem, Julią „Maffashion” Kuczyńską i Michaelem Danilczukiem, Maciejem Musiałem i Darią Sytą oraz Anitą Sokołowską i Jackiem Jeschke.

Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara, konflikt, krytyka po Tańcu z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara, konflikt, krytyka po Tańcu z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska odchodzi z “Tańca z Gwiazdami”

Internauci pożegnali Dagmarę Kaźmierską

Pod postem opublikowanym przez Dagmarę Kaźmierską posypały się komentarze. Ich wydźwięk jest skrajnie różny – wśród internautów znajdują się zarówno jej fani, jak i osoby, których ucieszyło jej pożegnanie z formatem Polsatu. Wśród internautów nie brakuje osób, które krytykują jej umiejętności taneczne i uważa, że celebrytka już dawno powinna pożegnać się z programem. Wiele osób jest także zdania, że swoimi awansami do kolejnych odcinków odebrała szansę na zwycięstwo bardziej utalentowanym tanecznie uczestnikom. Z drugiej strony gros internatów jest zachwyconych jej podejściem do udziału w programie, nieprzejmowaniem się krytycznymi ocenami jurorów i czystą zabawą płynącą z pląsów na parkiecie. Pojawiają się także głosy widzów, którzy oglądali program jedynie dla występów celebrytki.

  • Dawno powinna odejść z honorem, przez nią tyle dobrych par odpadło.
  • Daga, proszę, nie rezygnuj, dasz radę, szczególnie że tyle osób cię wspiera. Pomyśl ile osób ucieszy twoje odejście, nie możesz.
  • Dla mnie i tak WYGRAŁAŚ.
  • Dagmara miałaś szansę wygrać ten program, dla mnie byłaś najlepsza.
  • Wreszcie, o dwa odcinki za późno.
  • To ja już nie oglądam.
  • Jesteś najlepsza. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym i Ty jesteś niepokonana. Dla mnie to już koniec oglądania tego beznadziejnego programu i słuchania "mądrości" pani Pavlović. Dziękuję za fajną rozrywkę. Dużo zdrówka!
  • Bo nie ma pani już nic do zaoferowania i do pokazania.
  • O 7 tygodni za późno
  • Ale to jest wyreżyserowane wszystko! Brawo dla Polsatu za pomysłowość – czytamy w komentarzach. 
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF