Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie Węgiel pod kroplówką. Co ze zdrowiem faworytki TzG?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.04.2024 10:21

Roxie Węgiel pod kroplówką. Co ze zdrowiem faworytki TzG?

Roxie Węgiel
Fot. KAPiF

Fani Roxie Węgiel są zaniepokojeni stanem zdrowia wokalistki. Trafiła pod kroplówkę, co pokazała w mediach społecznościowych. Artystka jest niekwestionowaną faworytką wielu osób, które oglądają “Taniec z Gwiazdami”. Czy jej niedzielny występ jest zagrożony?

Roxie Węgiel trafiła pod kroplówkę

Znana wokalistka chętnie dzieli się tym, co u niej słychać za pomocą mediów społecznościowych. Szczególnie ostatnio, odkąd zaczęła brać udział w 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”, relacje z treningów są na porządku dziennym. Roxie Węgiel udostępniła w nocy krótki filmik z Michałem Kassinem, na którym proszą widzów formatu o głosy w zbliżającym się odcinku. Jednak to nie to najbardziej zaniepokoiło fanów.

Krótko później na Instagramie pojawiło się zdjęcie przedstawiające wokalistkę z podpiętą kroplówką. Czarno-biała fotografia z płaczącą emotikonką zaniepokoiła fanów. Podpis również nie zdradził zbyt wiele.

Moment na regenerację przed półfinałem “Tańca z Gwiazdami”. Trzymajcie kciuki… - napisała Roxie Węgiel pod zdjęciem.

roxie.png
Fot. roxie_wegiel/Instagram
Roxie Węgiel nie ma kontroli nad swoimi pieniędzmi? Głos zabrał adwokat TzG: Maserak oszalał na punkcie Roxie Węgiel. Dał jej 10: "DAMN". A Kevin?

Roxie Węgiel jest faworytką wielu osób

Występy wokalistki w programie “Taniec z Gwiazdami” zyskują wiele pozytywnych komentarzy, zarówno ze strony jurorów, jak i widzów omawiających je w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że ta wiadomość wprawiła wiele osób w konsternację. Utrata zawodniczki, która uzyskuje jedne z najwyższych wyników w formacie Polsatu, mogłaby mieć fatalne skutki.

Jednak opis pod zdjęciem umieszczonym na Instagramie Roxie Węgiel zdaje się uspokajać fanów. Nic nie wskazuje na to, żeby jej niedzielny występ miał być odwołany. Niemniej jednak istnieje szansa, że ze zdrowiem wokalistki coś się dzieje. Przypomnijmy, że nieco ponad miesiąc temu taka sytuacja miała już miejsce i była związana z chorobą.

Nie zawsze jest kolorowo. Rozłożyło mnie totalnie... w niedzielę kolejny odcinek tańca, więc trzeba szybko działać z kuracją... Jeśli dałam sobie zaaplikować kroplówkę, to domyślcie się sami, jak było. Trzymajcie kciuki, żebym do niedzieli odzyskała siły. Dbajcie o siebie - pisała wtedy Roxie Węgiel.

ZOBACZ TEŻ: “Warto się zastanowić”. Była Kevina Mgleja przerwała milczenie

W ubiegłą niedzielę Roxie Węgiel zatańczyła z Kevinem

Ostatni odcinek programu “Taniec z Gwiazdami” umożliwił uczestnikom i uczestniczkom zatańczenie u boku swoich najbliższych. Tym sposobem u boku Macieja Musiała stanęła jego mama, Maffashion zaprosiła do udziału przyjaciółkę, a Roxie Węgiel wykonała układ w towarzystwie swojego ukochanego Kevina Mgleja. Przypomnijmy, że nie tak dawno temu media obiegła informacja, że istnieje szansa, że para wzięła ślub cywilny. Świadczyć ma o tym rejestr CEIDG, w którym wokalistka ma zapisane podwójne nazwisko.

Roxie Węgiel, Michał Kassin i Kevin Mglej wykonali na scenie programu “Taniec z Gwiazdami” tango. Historia, która rozegrała się na parkiecie, przypominała trójkąt miłosny, w którym dwóch mężczyzn rywalizowało o względy kobiety. Ten wykon zachwycił jurorów, którzy zdecydowali się przyznać trio pełne 40 punktów. Miejmy nadzieję, że wokalistka jeszcze powtórzy ten sukces i w najbliższą niedzielę również da popis swoich umiejętności.

KAPIF_oryginal_K1197310F.jpg
Fot. KAPiF