Lifestyle.Lelum.pl > Programy > TzG: Pavlović o występie Kevina: "Myślałam, że przyłożysz Michałowi"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 21.04.2024 21:20

TzG: Pavlović o występie Kevina: "Myślałam, że przyłożysz Michałowi"

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, taniec z gwiazdami
Fot. KAPiF, kadr z "Tańca z Gwiazdami", sezon 13, odcinek 8

Widzowie przez cały tydzień ze zniecierpliwieniem wyczekiwali 8. odcinka “Tańca z Gwiazdami”. Dziś wieczorem uczestnicy mieli okazję zaprezentować się na parkiecie nie tylko z profesjonalnymi tancerzami u boku, ale również z bliskimi. Roksana Węgiel wraz z narzeczonym, Kevinem Mglejem, oczarowała całą publiczność. 

"Taniec z Gwiazdami": Odcinek rozpoczął się od pożegnania Dagmary Kaźmierskiej

W poprzednim, 7. odcinku “Tańca z Gwiazdami” decyzją widzów z programem pożegnał się Krzysztof Szczepaniak. Po ustanowieniu rekordu w najniższym wyniku Dagmara Kaźmierska przeszła do ćwierćfinału. 17 kwietnia poinformowała jednak, że nie będzie w stanie w nim wystąpić. “Królowa życia” zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Celebrytka przekazała tę przykrą wiadomość w swoich mediach społecznościowych, natomiast na samym początku 8. odcinka produkcja połączyła się z nią przy pomocy transmisji na żywo.

Kaźmierska po raz kolejny przeprosiła fanów i wytłumaczyła, dlaczego nie jest w stanie dalej tańczyć. Następnie poprosiła swoich zwolenników, by wybrali sobie nowego faworyta, na którego będą oddawać głosy. Rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta, więc dodatkowe głosy z pewnością przydadzą się uczestnikom. Ci w tym czasie wyciskają z siebie siódme poty na parkiecie.

Tylko u nas: Kotońska stanęła w obronie Kaźmierskiej. Ma mocne postanowienie Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami

Specjalny odcinek "Tańca z Gwiazdami"

W 8. odcinku “Tańca z Gwiazdami” zmierzyli się ze sobą Anita Sokołowska, Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Julia Kuczyńska “Maffashion” oraz Krzysztof Szczepanik, który powrócił do programu w miejsce Dagmary Kaźmierskiej. Tym razem uczestnicy, prócz zwykłego tańca z profesjonalnymi tancerzami, mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w towarzystwie bliskich osób. Kogo wybrali na swoich partnerów?

Maciej Musiał zatańczył z mamą, Anita Sokołowska pokazała się z bratem, Maffashion wystąpiła na parkiecie z przyjaciółką, natomiast Roksana Węgiel zaprezentowała się u boku narzeczonego, Kevina Mgleja. Para zatańczyła razem tango, podbijając tym serca publiczności! Czy ten występ zagwarantuje piosenkarce miejsce w półfinale?

ZOBACZ TEŻ: Pavlović komentuje odejście Kaźmierskiej z TzG. “Współczuję jej”

"Taniec z Gwiazdami": Roxie zachwyciła tańcem z narzeczonym

W pierwszym tańcu na łamach 8. odcinka “Tańca z Gwiazdami” Roksana Węgiel zatańczyła z Michałem Kassinem namiętną rumbę. Piosenkarka nie pierwszy raz zachwyciła jury swoimi ruchami. Jej występ otrzymał zasłużone 40 punktów. Jak z kolei wokalistce poszło u boku ukochanego? 

Roxie, Kevin oraz Michał Kassin zatańczyli wspólnie emocjonujące tango. Swoim występem para wyraziła siłę swoich uczuć, prezentując zaskakującą historię o miłosnym trójkącie. Ich układ był dopracowany, przez co zrobił na widzach spore wrażenie. Wielkim zaskoczeniem okazał się Kevin, który wykonał nawet salto! 

Myślałam, że przyłożysz Michałowi - skomentowała ze śmiechem Iwona Pavlović.

Swój układ Roxie i Kevin zakończyli namiętnym pocałunkiem! Od jury otrzymali razem 40 punktów. 

Podobał Wam się ich taniec?

Roksana Węgiel Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPiF

Taniec z Gwiazdami.png