Lifestyle.Lelum.pl > Wokalistka

Wokalistka

Kasia Klich
07.07.2024 17:57 22 lata temu wszyscy znali jej wielki hit. Teraz trudno ją poznać. To inna osoba

22 lata temu piosenkarka wylansowała swój wielki przebój. Cała Polska nuciła jej “Lepszy model”. Od tamtego czasu wiele się u niej zmieniło. Nadal zajmuje się muzyką, jednak żadna z jej obecnych piosenek nie powtórzyła już takiego sukcesu. A jak gwiazda wygląda obecnie? Problemy finansowe odcisnęły na niej swoje piętno. Pomimo tego nadal wygląda świetnie. 

Natasza Urbańska, uczestniczka
14.04.2024 08:19 Po tym wykonie już chcą jej wręczać główną nagrodę

“The Voice Kids” już od kilku lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Publiczność jest jednak zdania, że tegoroczna edycja muzycznego show stoi na szczególnie wysokim poziomie. Występy młodych wokalistów i wokalistek dostarczają nie mniejszych emocji niż koncerty profesjonalnych gwiazd. Internauci są szczególnie zachwyceni uczestniczką z drużyny Cleo, której udało się zakwalifikować do finału. Nowa faworytka wspaniale zaprezentowała się na scenie.

Park Bo Ram
12.04.2024 13:34 Nie żyje gwiazda k-pop. Miała tylko 30 lat, policja zaczęła śledztwo

Niestety przychodzimy z bardzo przykrymi informacjami, które mogą zasmucić przede wszystkim melomanów, a w szczególności miłośników ostatnio popularnego gatunku k-pop. Nie żyje bowiem jedna z jego przedstawicielek Park Bo Ram.

Małgorzata Walewska
15.03.2024 20:38 "Ale odwaliłaś!". Walewska nie mogła tego inaczej skomentować

Wystartował kolejny odcinek jubileuszowego sezonu programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Poprzeczka od samego początku została zawieszona wysoko. Maria Tyszkiewicz zrobiła to tak, że nie uwierzyli, że to ona!

Agnieszka Chylińska
10.03.2024 17:14 "Mam Talent!": Agnieszka Chylińska wzruszona, wyszło na jaw, co jest powodem?

Podczas sobotniego odcinka “Mam talent” Agnieszka Chylińska nie była w stanie pohamować emocji. Wstęp 14-letniego Bartka, który zaśpiewał piosenkę zadedykowaną swojej mamie, wzruszył wokalistkę do łez. Tekst utworu rzeczywiście był przejmujący, jednak biorąc pod uwagę fakt, że Chylińska nie miała łatwej relacji z rodzicami, nabiera on kompletnie nowego znaczenia.

Nie żyje polska artystka
07.03.2024 17:11 Nie żyje młodziutka artystka. Polka przegrała walkę z chorobą

Media właśnie obiegła smutna historia na temat śmierci pewnej młodej piosenkarki. 22-letnia Dominika, która od dawna nagrywała swoje piosenki i chwaliła się nimi w social mediach, przegrała po walce z ciężką chorobą.

Nie żyje wybitna, polska wokalistka, fot. Canva/my_beloved, Getty Images Pro
20.01.2024 10:13 Nie żyje wybitna, polska wokalistka. W ostatnich miesiącach życia przeżyła piekło na ziemi

W sobotni poranek 20 stycznia, media obiegła informacja o śmierci światowej sławy śpiewaczki operowej. Polska artystka występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata, wśród których można wymienić między innymi Metropolitan Operę, La Scalę w Mediolanie, Covent Garden w Londynie, Carnegie Hall w Nowym Jorku, Theatre des Champs Elysees w Paryżu i Filharmonię Narodową w Warszawie. 

magda narożna
07.06.2020 11:45 Wokalistka Pięknych i młodych ostro skrytykowana. Na komunię córki założyła bieliznę, która rozzłościła fanów

Komunia to wyjątkowy czas dla niektórych dzieci oraz ich rodziców. Wokalistka zespołu, choć na Instagramie napisała, że jest dumna z córki, postanowiła lekko ją przyćmić. Komunia, choć w nowym reżimie sanitarnym, odbyła się. Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i młodzi, podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem ze swoją córką. Znana mama na tę okazję wybrała dość nietuzinkową stylizację. Kobieta stanęła w ogniu krytyki, a zdania wśród jej obserwujących zostały podzielone.