Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie Węgiel już po ślubie? Internauci dokopali się do rzekomego dowodu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.04.2024 20:38

Roxie Węgiel już po ślubie? Internauci dokopali się do rzekomego dowodu

Roxie Węgiel
fot. KAPIF

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja od samego początku budzi masę kontrowersji. Wierni fani z zapartym tchem wyczekują najnowszych informacji na temat zakochanych, a zwłaszcza tych związanych z ich ślubem. Teraz jednak odnaleziono rzekome dowody, według których para ma mieć już tę uroczystość dawno za sobą.

Roksana Węgiel chroni swojej prywatności z Kevinem

19-letnia wokalistka nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana. Gdy tylko związała się ze swoim ukochanym Kevinem Mglejem postanowiła ujawnić światu swój związek. Niestety, artystka nie mogła przewidzieć tego, z jak wielką krytyką spotka się jej relacja. 

Już od samego początku internauci nie byli zachwyceni ich związkiem, a to wszystko z powodu sporej różnicy wieku, jaka dzieli zakochanych. Piosenkarka jest młodsza od swojego wybranka aż o dziewięć lat, co dla wielu jest dowodem na to, że ich relacja nie będzie miała szans na przetrwanie próby czasu. Kolejnym dowodem jest dla wielu fakt, że Kevin posiada syna z poprzedniego związku, który jest w wieku młodszego brata Roxie Węgiel.

Roksana Węgiel Kevin Mglej.jpg
Roksana Węgiel chroni swojej prywatności z Kevinem, fot. KAPIF
Fani ocenili pierwszy koncert Wersow. Zarzucają jej jedną rzecz Zwolnienie z TVP miało pogrążyć Annę Popek, a tu takie wieści

Roksana Węgiel planuje ślub z Kevinem Mglejem

Doniesienia na temat relacji wokalistki i jej ukochanego ucichły aż do czasu zaskakującego ogłoszenia zakochanych. Roksana Węgiel i jej partner wyznali całej Polsce, że w 2024 roku planują poważne zmiany w swoim życiu, dlatego też powoli przygotują się do swojego wymarzonego ślubu.

Jakiś czas później Roxie Węgiel ujawniła też, że jej marzeniem jest ślub kościelny, lecz nie zamierza zdradzać mediom kiedy i gdzie odbędzie się ta ważna uroczystość. Teraz jednak fani znaleźli dowody, według których zakochani mieli już dawno ślubować sobie miłość i wierność.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel planuje ślub z Kevinem Mglejem, fot. KAPIF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel planuje ślub z Kevinem Mglejem, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Po tym co wczoraj powiedziała, bardzo straciła w oczach sympatyków.

Czy Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli już ślub?

Najwierniejsi fani gwiazdy są zdania, że plan Roksany Węgiel z utrzymaniem ślubu w tajemnicy udał się do tego stopnia, że media dowiedziały się wszystkiego po fakcie. Według internautów wokalistka i Kevin Mglej mają już swój najważniejszy dzień w życiu dawno za sobą.

Jeżeli dokładnie sprawdzimy dane w rejestrze CEIDG, gdzie wpisana jest firma piosenkarki, można znaleźć informacje na temat tego, że 29 marca 2024 roku dokonano edycji danych. Z informacji przekazanych przez fanów wynika, że od tej pory w dokumentach gwiazda figuruje już nie jako Roksana Węgiel, ale Roksana Węgiel-Mglej. Czy to oznacza, że para naprawdę jest już po wymarzonym ślubie?

Do tej pory sama wokalistka nie potwierdziła tych doniesień. Podczas wczorajszego odcinka “Tańca z Gwiazdami” powiedziała nawet, że nie przygotowała jeszcze swojego pierwszego tańca. 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPIF 3.jpg
Czy Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli już ślub?, fot. KAPIF
Roksana Węgiel, rodzina, co wiadomo o jej rodzicach, matka kandyduje w wyborach, z jakiej partii
Czy Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli już ślub?, fot. KAPIF