Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie Węgiel pierwszy raz nazwała tak Kevina publicznie. Już się nie kryją
Julia Bogucka
Julia Bogucka 18.05.2024 12:15

Roxie Węgiel pierwszy raz nazwała tak Kevina publicznie. Już się nie kryją

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Od kilku tygodni w mediach jest głośno od plotek o ślubie Roxie Węgiel i Kevina Mgleja. Wiele wskazówek zdawało się potwierdzać tę teorię, jednak zakochani nie dawali nam żadnych odpowiedzi. Tej nocy padło słowo, na które czekało wielu fanów wokalistki. Po raz pierwszy zwróciła się tak do niego publicznie.

Roxie Węgiel i plotki o ślubie z Kevinem

Od kilku tygodni w mediach roi się od spekulacji, że młoda wokalistka jest już po ślubie ze swoim narzeczonym. Para ogłosiła zaręczyny w maju ubiegłego roku, czego potwierdzeniem było opublikowanie w mediach społecznościowych fotografii przedstawiającej połyskujący pierścionek. Dosyć niedawno dołączyła do niego obrączka. Skąd jednak pewność internautów, że chodzi o ślub, a nie zwykłą nową ozdobę na palcu?

Głównym potwierdzeniem miał być rejestr CEIDG, w którym doszło do pewnej ważnej zmiany. 29 marca tego roku edytowano dane, dopisując do nazwiska Roxie Węgiel drugi człon: Mglej. Wiele osób uznało, że para wzięła ślub cywilny jeszcze przed świętami wielkanocnymi. Plotki mówią, że wokalistka i Kevin Mglej powiedzą sobie “tak” po raz drugi w sierpniu tego roku — tym razem przed obliczem Boga. Oboje nigdy nie ukrywali, że są bardzo wierzący. Nie są to jednak potwierdzone informacje.

Roxie Węgiel o orientacji swojego partnera z TzG. "Jako religijna osoba" Zrobili zbliżenie na Roxie Węgiel. Zdjęcia będą hitem sieci

Roxie Węgiel zwróciła się do Kevina w ten sposób

Ubiegła noc minęła zakochanym pod znakiem imprezy. Wszystko wskazuje na to, że były to piąte urodziny agencji marketingowej “Hoh” prowadzonej przez mężczyznę. Roxie Węgiel opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na którym Kevin Mglej dziękuje wszystkim za przybycie i zapowiada zabawę do białego rana. Przy okazji dziękuje za współpracę swojemu wspólnikowi.

Obserwatorzy zwrócili jednak uwagę na coś jeszcze. W opisie do filmiku Roxie Węgiel zwróciła się do Kevina w sposób, którego nie słyszeliśmy nigdy wcześniej. Czy to ostateczne potwierdzenie tego, że mają za sobą ślub?

Jestem dumna mężu! - napisała wokalistka.

Warto zaznaczyć, że wciąż nie otrzymaliśmy oficjalnej informacji o tym, że ślub rzeczywiście się odbył. Zdaje się jednak, że to naprawdę mocna wskazówka.

1000007841.jpg
Fot. roxie_wegiel/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na konferencji Polsat Hit Festiwal. Węgiel i Doda błysnęły ciałem

Plany weselne Roxie Węgiel i Kevina Mgleja

Jak zostało wspomniane wcześniej, najprawdopodobniej wokalistka i jej partner jeszcze nie przeżyli swojego wesela z prawdziwego zdarzenia. Większość spekulacji pochodzących z sieci mówi o ewentualnym ślubie cywilnym, który ma być przedsmakiem tego, co czeka parę w wakacje. Z tego też powodu Roxie Węgiel wciąż snuje marzenia i plany dotyczące zbliżającej się imprezy. W jednym z ostatnich odcinków programu “Taniec z Gwiazdami” zdradziła, że wciąż nie ma przygotowanego układu na pierwszy taniec.

KAPIF_oryginal_K1197384F.jpg
Fot. KAPiF

Jedną z zasad, którą stara się kierować wokalistka, jeśli chodzi o organizację ślubu, jest skromność. Jak podkreślała w wywiadach, nie zależy jej na wielkim szumie wokół jej ceremonii, a na czasie spędzonym z najbliższymi.

Chcemy to zrobić tylko dla siebie. Jak bierzesz ślub, to jest wasze wspólne święto, więc tylko na tym mi zależy, żebyśmy razem po prostu mogli to celebrować. Oczywiście zależy mi też na najbliższych osobach. Chcemy to po prostu świętować w małym gronie i mieć na zawsze ceremonię w swoich sercach. Zależy nam po prostu na pięknych wspomnieniach - powiedziała w rozmowie z portalem "Fakt.pl" Roksana Węgiel.