Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Taneczny partner Roxie Węgiel zaskoczył wszystkich. W końcu pokazał ukochanego
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 11.05.2024 08:23

Taneczny partner Roxie Węgiel zaskoczył wszystkich. W końcu pokazał ukochanego

Michał Kassin, Roxie Węgiel
Fot. instagram.com/michalkassin, KAPiF

Choć 14. edycja “Tańca z Gwiazdami” dobiegła już końca, internauci dalej pilnie śledzą losy sław oraz ich tanecznych partnerów, którzy wzięli w niej udział. Bardzo duże zainteresowanie wzbudza Michał Kassin, u boku którego Roksanie Węgiel udało się dojść aż do finału tanecznej rywalizacji. Od jakiegoś czasu na temat jego orientacji krążyły w sieci różne plotki. Część z nich w końcu się potwierdziła za sprawą nietypowego filmiku, który tancerz opublikował w swoich mediach społecznościowych.

Michał Kassin stworzył z Roksaną Węgiel taneczny duet

Po 2 latach przerwy na antenę Polsatu powrócił “Taniec z Gwiazdami”. Produkcja postarała się, aby taneczne show stanęło na najwyższym poziomie, zapewniając widzom niezapomniane widowisko. Aby tak się stało, do formatu wprowadzono szereg zmian, zaczynając na liczbie par, którym udało się wejść do finału, a kończąc na obsadzeniu w show zupełnie nowych tancerzy. Faworytka publiczności, Roksana Węgiel, została sparowana z Michałem Kassinem, który zaliczył swój debiut na szklanym ekranie. Już od pierwszych chwil było jasne, że ich współpraca będzie przebiegać znakomicie.

Mimo młodego wieku partner Roxie jest posiadaczem najwyższej tanecznej klasy “S”. Dał popis swoich umiejętności na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”, gdy razem z piosenkarką zaprezentował szereg spektakularnych i dopracowanych choreografii. Starania pary zostały docenione nie tylko przez jury, ale również przez widzów, którzy swoimi głosami zdecydowali, że artystka i jej partner znaleźli się w finale. Niestety rywalizacja o Kryształową Kulę zakończyła się dla nich fiaskiem. Mimo to duet ciepło zapisał się w pamięci widzów, którzy aktywnie śledzą w sieci poczynania swoich ulubieńców.

Michał Kassin, Roxie Węgiel (1).jpg
Fot. KAPiF
Węgiel przegrała przez Kaźmierską? Internautka: "Źle, że popierałaś" Adam Kraśko całym sercem wspierał Węgiel. Tak dziś wygląda rolnik

Plotki dot. tanecznego partnera Roxie Węgiel

Gdy tylko stało się jasne, że Roxie weźmie udział w “Tańcu z Gwiazdami”, w mediach wybuchła prawdziwa burza. Dotyczyła ona nie tyle samej wokalistki, co jej męża, Kevina Mgleja i plotek o jego rzekomej zazdrości. W kuluarach opowiadano, że początkowo artystka została sparowana z tancerzem, który nie spodobał się jej ukochanemu. W związku z tym miał on wymusić na produkcji wybór nowego partnera dla Roksany Węgiel. Wówczas wybór padł na utalentowanego Michała Kassina.

Odkąd tancerz zaprezentował się u boku wokalistki, na jego temat zaczęły krążyć rozmaite plotki. Część widzów uznała, że skoro Kevin “zaakceptował” artystę, to prawdopodobnie nie widział w nim żadnego zagrożenia dla swojej relacji. Po tygodniach niedomówień okazało się to prawdą! Kassin właśnie potwierdził doniesienia, które wiązały się z jego orientacją. W nietypowy sposób wyznał, że jego sympatią jest mężczyzna, kolega po fachu!

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel nie wygrała TzG przez "klątwę"? “Nie nastawialiśmy się na wygraną”

Michał Kassin opublikował zaskakujące wideo. W sieci zawrzało

Kilkanaście godzin temu Michał Kassin opublikował na swoim Instagramie nowy post. Choć jego udział w tanecznej rywalizacji na szklanym ekranie dobiegł już końca, wciąż wiele osób obserwuje poczynania tancerza w sieci. Filmik, którym tancerz potwierdził swój związek z mężczyzną, wywołał wśród nich wiele emocji. Okazuje się, że artysta tworzy relację z bliskim znajomym z planu, Jakubem Prusem. Jest on absolwentem Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej, a co ciekawe, wziął udział w 6. edycji programu "You Can Dance. Po prostu tańcz". W ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami” mężczyzna pomagał parom w przygotowaniach do tańca współczesnego.

Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę, piszę to, żeby nie musieć już nic przed nikim udawać, bo życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze – napisał Michał Kassin w opisie filmu, który zawiera mnóstwo uroczych kadrów z jego ukochanym.

To niecodzienne wyznanie zaskoczyło internautów, jednak znaczna część z nich okazała tancerzowi mnóstwo wsparcia. Pozytywne komentarze na temat jego coming outu zostawiły nawet uczestniczki tanecznego programu, m.in. Anita Sokołowska czy Daria Syta.

Michał Kassin (1).jpg
Fot. instagram.com/michalkassin
Michał Kassin.jpg
Fot. instagram.com/michalkassin