Lifestyle.Lelum.pl > Media Społecznościowe

Media Społecznościowe

Opole 2024
01.06.2024 07:32 Całą noc spływały komentarze o Opolu. Widzowie TVP wściekli

Trwa 61. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Tegoroczna odsłona imprezy doświadczyła wielu zmian. Artyści, których od lat oglądaliśmy na słynnej scenie, nie dostali szansy na występ tej wiosny. Modyfikacje i nowe twarze spotkały się z mieszanym odbiorem widzów.

Bartek Wasilewski
19.05.2024 09:12 “Nie kontaktuje jeszcze”. Pierwsze słowa zwycięzcy Mam Talent tuż po transmisji

Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję programu “Mam Talent!”. To właśnie głosy telewidzów zadecydowały, że otrzymał główną nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych. Krótko po finale w jego mediach społecznościowych pojawił się komunikat. Takie były jego pierwsze słowa po zwycięstwie.

Edyta Górniak
16.05.2024 16:43 Niepokojący wpis Edyty Górniak. Typuje, “ile nam zostało”

Edyta Górniak po raz kolejny zabrała głos w sprawie Wszechświata. Swoimi refleksjami o przemijaniu podzieliła się tradycyjnie w mediach społecznościowych. Artystka zdradza między innymi, ile według niej pozostało nam życia w spokoju.

Dagmara Kaźmierska
10.05.2024 21:07 Kaźmierska opublikowała dwa wymowne zdjęcia. „Dar od Boga”

Dagmara Kaźmierska wyjechała do Egiptu. Tam przebywa od dwóch tygodni w towarzystwie swojego syna. Dziś ponownie zabrała głos i opublikowała wymowne zdjęcia na Instagramie. Jeden z hashtagów głosi: “#darodboga”.

Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna
05.05.2024 22:23 Komentarze po finale Tańca z Gwiazdami. Program ustawiony?

Za nami finał programu “Taniec z Gwiazdami”. Wiemy już, która finalistka dzierży w dłoni Kryształową Kulę. Nie każdy widz uważa jednak, że wyniki był uczciwe. W mediach społecznościowych rozpętała się burza.

Katarzyna Cichopek
28.03.2024 16:40 Kasia Cichopek zaapelowała do fanów o pomoc

Media społecznościowe mają niezwykłą moc docierania z informacjami do olbrzymiej liczby osób. Katarzyna Cichopek często z tego korzysta, aby przekazać swoim fanom wieści z jej życia prywatnego i działalności medialnej. Tym razem zdecydowała się jednak użyć Instagrama w innym celu i poprosiła o pomoc.

Jarosław Jakimowicz
21.03.2024 17:34 Twarz poprzedniego TVP stanie przed sądem

Jarosław Jakimowicz do niedawna był jedną z osób, z którą niemal każdego dnia mieliśmy kontakt, włączając kanały Telewizji Polskiej. Aktor i prezenter w wakacje ubiegłego roku musiał zakończyć tę współpracę i odnaleźć swoje miejsce gdzie indziej. Tymczasem czeka go proces. Wiemy, kiedy rozpocznie się pierwsza rozprawa.

księżna
19.03.2021 10:41 Księżna żegna się ze wszystkimi. W sieci pojawiło się nagranie z pożegnalną mową, nikt się nie spodziewał

Na Instagramie pojawiło się zaskakujące nagranie, w którym księżna Camilla pożegnała się z internautami. Małżonka księcia Karola ogłosiła, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych, co związane jest z chęcią nadrobienia zaległości czytelniczych. Informację przekazała za pośrednictwem prowadzonego przez nią profilu Reading Room. Tego samego dnia księżna Camilla poinformowała, że dołączyła do grona osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Niedługo po tym powiadomiła, że ma zamiar na jakiś czas zniknąć z mediów społecznościowych, jednak nie ma to związku z przyjętą przez nią szczepionką.

Babcia
07.09.2020 11:30 Najpiękniejsza babcia na świecie, mężczyźni szaleją na jej punkcie. Wygląda na swój wiek?

Kobiety chodzą do fryzjera, kosmetyczki i na siłownie, poddają się także licznym operacjom plastycznym. W mediach społecznościowych jest wiele intrygujących profili, gdzie użytkownik może zobaczyć zaskakujące metamorfozy. Jak bardzo zacierają się różnice między realnym wiekiem a ulepszonym wyglądem kobiet?Babcia o atrakcyjnej sylwetce, długich włosach i profilach na mediach społecznościowych to z pewnością rzadkość. Pewna kobieta obaliła od dawna przyjęte stereotypy i zaskakuje użytkowników Internetu. Jak dokładnie wygląda kobieta?

dziewczyna
24.10.2019 15:12 Tańczą do wiadomości głosowych od chłopaków, który je oszukali. Nagranie podbija sieć

Dziewczyna, która zapoczątkowała ten trend, poprawiła humor nam wszystkim. Cieszymy się, że młode kobiety są świadome tego, kiedy ich związki stają się toksyczne i potrafią się z nich jak najszybciej wycofać. W dodatku pokazują całemu światu jak niewiele myślą o wywodach i toksycznych, zdradzających byłych na temat tego, jak bardzo je kochają. Trend został zapoczątkowany przez Isabellę. Dziewczyna przeglądała pliki na swoim telefonie i natrafiła na ten, który zainspirował ją do nagrania tego TikToka. To wiadomość głosowa, na której słyszymy jej byłego błagającego, żeby do niego wróciła. Ten sam chłopak wcześniej zdradził ją. Bella w ten sposób chciała wyładować negatywne emocje.

Instagram
17.07.2018 14:32 Instagram pozwala na zadawanie pytań. Co zdradzają o sobie gwiazdy?

Instagram stał się najpopularniejszym serwisem społecznościowym, który umożliwia publikację zdjęć oraz filmików. Natychmiast zyskał ogromną popularność, a instagramowe konta stały się świetnym miejscem do reklamowania produktów, a także swojego wizerunku. Wiele osób właśnie za sprawą Instagrama zyskało popularność, a aplikacja daje coraz więcej możliwości. Fotograficzny serwis stał się miejscem, gdzie można porozmawiać ze swoimi idolami, a także sprawdzić, co obecnie robią. Gwiazdy chętnie wykorzystują Instagram do promowania swojej osoby i dzielą się większą częścią życia prywatnego. Instagram jest miejscem, które umożliwia swoim użytkownikom publikowanie zdjęć i filmików, a także ich edycję, którą można wykonać przy pomocy cyfrowych filtrów. Wykonane zdjęcia można także publikować w innych mediach społecznościowych, a Instagram stał się dla wielu osób miejscem, w którym można podzielić się pięknymi chwilami. Na początku aplikacja wyróżniała się tym, że dodawane zdjęcia miały charakterystyczny, kwadratowy kształt. W 2012 roku serwis został wykupiony przez Facebooka za około 1 mld USD. Od tego czasu serwis bardzo się rozwinął. Wprowadzone została wyszukiwarka, która umożliwia wyszukiwanie hasztagów, profili użytkowników, a także lokalizacji. Użytkownicy mogą przeglądać także najpopularniejsze posty. Największą popularnością cieszą się profile gwiazd oraz sportowców. Najwyższą ilością obserwatorów może pochwalić się: Selena Gomez, Ariana Grande, Beyonce, Taylor Swift oraz siostry Kardashian.