Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Roxie Węgiel o orientacji swojego partnera z TzG. "Jako religijna osoba"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 16.05.2024 16:00

Roxie Węgiel o orientacji swojego partnera z TzG. "Jako religijna osoba"

Roxie Węgiel, Michał Kassin
fot. KAPiF

Mimo że tegoroczna edycja “Tańca z Gwiazdami” zakończyła się na początku maja, jej echa nie milkną do tej pory. Taneczny parter Roxie Węgiel, która w show wywalczyła 2. miejsce, niedawno dokonał coming outu. Michał Kassin może liczyć na wsparcie Roksany? Gwiazda zabrała głos w najnowszym wywiadzie. 

Roxie Węgiel zajęła 2. miejsce w "Tańcu z Gwiazdami"

Tegoroczna edycja “Tańca z Gwiazdami” obfitowała w kontrowersje. Po finale, w którym Roxie zajęła 2. miejsce, pojawiły się spekulacje, że mogłoby to wynikać m.in. z faktu, iż była ulubienicą Dagmary Kaźmierskiej. Przypomnijmy, że “Królowa życia” także brała udział w show, jednak zdecydowała się zrezygnować tuż przed ćwierćfinałem. Później poznaliśmy szczegóły dotyczące jej kryminalnej przeszłości, przez co cała sytuacja nabrała nowego wymiaru. 

Polsat odciął się od Kaźmierskiej, a inni uczestnicy tanecznego show, w tym Kamil Baleja, nie dowierzali w najnowsze doniesienia na temat jednej ze swoich koleżanek z programu. Nie zmienia to faktu, że Anita Sokołowska wygrała zasłużenie, wspinając się na wyżyny tanecznych umiejętności. 

Roksana Węgiel, Michał Kassin
Roksana Węgiel, Michał Kassin fot. KAPiF
Z ostatniej chwili. Zosia Zborowska urodziła. Tak nazwała drugą córkę Ania z Rolnika w szpitalu po porodzie. A jej ukochany? Ale zabawa

Taneczny partner Roxie dokonał coming outu

W “Tańcu z Gwiazdami” Roksanie Węgiel towarzyszył Michał Kassin. Para szybko podbiła serca widzów i m.in. właśnie dzięki ich wsparciu i głosom dotarli aż do finału, gdzie zajęli 2. miejsce. 

Kilka dni po finale na instagramowym profilu tanecznego partnera Roxie pojawiło się nagranie, na którym mężczyzna dokonał coming outu. Pokazał się wraz ze swoim życiowym partnerem, który także jest tancerzem. Fani trzymają za nich kciuki. A czy Michał Kassin ma wsparcie Roksany Węgiel? Gwiazda zabrała głos w najnowszym wywiadzie. 

Roxie Wegiel o orientacji swojego tanecznego partnera

W wywiadzie dla portalu Pomponik.pl Roxie Węgiel zabrała głos w sprawie coming outu swojego tanecznego partnera. Jak się okazuje Michał Kassin ma jej pełne wsparcie. 

Ja wiedziałam o tym wcześniej. (…) Bardzo dobrze zrobił, że żyje w zgodzie z sobą. Pochwalił się swoją miłością. Uważam, że jest to piękne. Trzymam kciuki za jego związek z Kubą - przyznała. 

Powszechnie wiadomo, że w życiu Roksany dużą rolę odgrywa religia. Jak wokalistka odnosi się do orientacji Michała Kassina w kontekście swojej wiary?

Jestem osobą wierzącą. Uważam, że każdy ma swoje sumienie i każdy powinien kochać kogo tylko chce. Takie jest moje stanowisko - dodała Roxie. 

Roxie Węgiel
Roxie Węgiel fot. KAPiF