Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zrobili zbliżenie na Roxie Węgiel. Zdjęcia będą hitem sieci
Julia Bogucka
Julia Bogucka 15.05.2024 17:02

Zrobili zbliżenie na Roxie Węgiel. Zdjęcia będą hitem sieci

Roxie Węgiel
Fot. KAPiF

Roxie Węgiel pojawiła się na konferencji prasowej przed “Polsat Hit Festiwal 2024”. Uwagę fotoreporterów przykuła głównie jedna rzecz. Zdjęcia ze zbliżeniem pokazały to, czego wokalistka nie chce wypowiedzieć na głos. Czy to ostateczne potwierdzenie ślubu z Kevinem Mglejem?

Czy Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?

W maju ubiegłego roku dowiedzieliśmy się o zaręczynach wokalistki i osiem lat starszego producenta, a oboje od razu zapowiedzieli, że nie będą długo czekać ze ślubem. Choć niechętnie dzielili się szczegółami na temat uroczystości, uchylili rąbka tajemnicy w rozmowie z portalem “ShowNews”. Wiemy, że Roxie Węgiel zależy na ceremonii zorganizowanej w kościele ze względu na swoją głęboką wiarę.

KAPIF_oryginal_K1197379F.jpg
Fot. KAPiF

Na początku kwietnia media obiegła informacja o tym, że prawdopodobnie para już wzięła ślub, ale cywilny. Dowodem na to ma być zmiana nazwiska dokonana w rejestrze CEIDG. Edycja jest datowana na 29 marca. Do tej pory para nie potwierdziła jednak tych doniesień, a każdą próbę wyciągnięcia tej informacji przez media stara się zbywać. Według spekulacji Roxie Węgiel i Kevin Mglej staną przed ołtarzem, aby przysiąc sobie miłość przed Bogiem w sierpniu.

Gwiazdy na konferencji Polsat Hit Festiwal. Węgiel i Doda błysnęły ciałem Roxie Węgiel ponownie wystąpi na parkiecie w towarzystwie Kassina?

Taniec Roxie Węgiel z Kevinem Mglejem rozpalił emocje

Choć wokalistka w jednym z odcinków programu “Taniec z Gwiazdami” przyznała, że nie wie jeszcze, jak będzie wyglądał jej pierwszy taniec na weselu, miała okazję przećwiczyć umiejętności swoje i narzeczonego przed milionami odbiorców. W jednej z odsłon formatu, w którym Roxie Węgiel dotarła do finału, każdy uczestnik wykonał układ z bliską sobie osobą. Wokalistce towarzyszył Kevin Mglej.

Cała trójka, bo w towarzystwie Michała Kassina — scenicznego partnera artystki — zatańczyła przed widzami i jurorami tango. Historia opowiedziana poprzez układ traktowała o miłosnym trójkącie, w którym dwóch mężczyzn rywalizuje ze sobą o ukochaną. Kevin Mglej miał okazję pokazać, czy sam będzie godnym partnerem tanecznym swojej narzeczonej i okazało się, że stanął na wysokości zadania. Trio otrzymało za swoje tango pełną liczbę punktów — 40. Wszystko wskazuje na to, że weselny pierwszy taniec pary również będzie widowiskowy.

ZOBACZ TEŻ: Taneczny partner Roxie Węgiel zaskoczył wszystkich. W końcu pokazał ukochanego

To zdjęcie zdradza wiele na temat ślubu Roxie Węgiel i Kevina Mgleja

Choć ślub cywilny, o którym wspominamy wyżej, wciąż oficjalnie pozostaje w sferze plotek i spekulacji, fani wokalistki na każdym kroku dopatrują się dowodów na to, że ten dzień naprawdę nastąpił. W mediach pojawiają się kolejne doniesienia, a oko obiektywu fotoreporterów stara się uchwycić to, co dostarczy informacji. Niedawno zaistniała idealna okazja na to, aby uwiecznić symbol nieprzemijalnej miłości.

Roxie Węgiel pojawiła się na konferencji prasowej przed “Polsat Hit Festiwal 2024”. Do imprezy dojdzie za niewiele ponad tydzień, a wokalistka jest jedną z wielu występujących na scenie gwiazd. Podczas spotkania z mediami miała na sobie krótką białą sukienkę z wycięciami na biodrach i brzuchu oraz eleganckimi sandałkami pod kolor. Jednak to nie sama stylizacja przykuła uwagę odbiorców, a to, co znajdowało się na jej palcu. Obok pokaźnych rozmiarów pierścionka zaręczynowego mieni się elegancko zdobiona obrączka. Od efektownej biżuterii aż trudno oderwać wzrok. Czy to jednoznaczny dowód potwierdzający plotki o ślubie?

KAPIF_oryginal_K1205091F.jpg
Fot. KAPiF