Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 1 w nocy a Roksany Węgiel nie ma w domu. Towarzyszył jej przystojny tancerz
Julia Bogucka
Julia Bogucka 02.04.2024 17:08

1 w nocy a Roksany Węgiel nie ma w domu. Towarzyszył jej przystojny tancerz

Kevin Mglej, Roksana Węgiel, Michał Kassin
Fot. KAPiF, Pawel Wodzynski/East News

Roxie Węgiel jest jedną z obiecujących uczestniczek 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Niektórzy okrzyknęli ją już nawet faworytką. Nic dziwnego, bo w innym programie, poruszającym podobną tematykę, już pokazała, że wie, jak się ruszać. Wokalistka ambitnie podchodzi do udziału w formacie i trenuje nawet po nocach. Co na to Kevin?

Roxie Węgiel uczestniczy w 14. edycji programu "Taniec z Gwiazdami"

Kolejna odsłona najpopularniejszego programu tanecznego w polskiej telewizji wzbudza wiele emocji wśród oglądających. W ostatnią niedzielę już po raz piąty obejrzeliśmy zmagania znanych celebrytów w walce o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną. Wśród uczestników, którzy dobrze sobie radzą w ruchu scenicznym, jest między innymi Roxie Węgiel. Wokalistka występuje u boku Michała Kassina.

Choć w piątym odcinku programu “Taniec z Gwiazdami” zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji nie zrobiła najlepszego wrażenia, to wynika to przede wszystkim z wysoko postawionej poprzeczki. Od początku trwania 14. edycji formatu Roxie Węgiel utrzymuje się wysoko w tabeli rankingowej, a tydzień wcześniej mało brakowało, aby zdobyłaby od jurorów maksymalną liczbę punktów. Warto zaznaczyć, że wokalistka już kiedyś pokazała, że wie, o co chodzi w tańcu. Zwyciężyła bowiem w 3. edycji programu “Dance Dance Dance”.

Taniec z Gwiazdami: Tak ukochany Roksany Węgiel zareagował na jej występ Taniec z Gwiazdami: Roksana Węgiel płakała. Co było powodem?

Narzeczony Roxie Węgiel bacznie przygląda się ukochanej

Rozwojowi kariery wokalistki towarzyszy jej partner, Kevin Mglej. Para niedawno się zaręczyła i przygotowuje się do ślubu. Tymczasem wokół tej relacji pojawiło się wiele kontrowersji. Fani Roxie Węgiel od razu zwrócili uwagę na dużą różnicę wieku, jaka występuje pomiędzy zakochanymi. Mężczyźnie zarzuca się, że nadmiernie kontroluje swoją narzeczoną i wpływa na jej decyzje, co jednak było dementowane przez wokalistkę

Jeśli chodzi o udział Roxie Węgiel w programie “Taniec z Gwiazdami”, Kevin został zapytany przez portal “Party” o to, jak czuje się z bliskimi kontaktami ukochanej z innym mężczyzną.

Taniec jest bardzo sensualny, wymaga dotyku, a Michał dba w 100% o to, żebym przy tym dotyku ja się czuł komfortowo, jako partner życiowy Roksany. Mam do nich stuprocentowe zaufanie - skomentował Kevin Mglej.

ZOBACZ TEŻ: Roxie Węgiel jest wyjątkowo zazdrosna o Kevina! Robi dobrą minę do złej gry

Próby w środku nocy? Co na to Kevin?

Jak więc można zauważyć, narzeczony Roxie Węgiel zwraca uwagę na to, żeby pomiędzy wokalistką a tancerzem nie dochodziło do przekroczenia żadnych granic. Nie jest również tajemnicą, że przygotowania do programu “Taniec z Gwiazdami” są niezwykle intensywne. Próby do każdego układu trwają zaledwie tydzień. Czasem muszą się odbywać również w nietypowych porach. Ambicja Roxie Węgiel nie ma granic, dlatego dziś o pierwszej w nocy trenowała z Michałem Kassinem w garażach!

Czy o tej nocnej schadzce wiedział Kevin Mglej? Ktoś ewidentnie był w towarzystwie wokalistki i tancerza, bowiem niektóre filmy z próby umieszczone na Instagramie ewidentnie są nagrywane z czyjejś ręki. Może to właśnie narzeczony towarzyszył swojej ukochanej?

roxie relacja1.png
Fot. roxie_wegiel/Instagram
roxie relacja2.png
Fot. roxie_wegiel/Instagram