Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "To przyszło niespodziewanie"! To dlatego Roxie Węgiel tak szybko chce wziąć ślub
Sara Karmańska
Sara Karmańska 04.04.2024 08:37

"To przyszło niespodziewanie"! To dlatego Roxie Węgiel tak szybko chce wziąć ślub

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Fot. KAPiF, Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel od pewnego czasu jest szczęśliwa u boku Kevina Mgleja. Para ogłosiła swoje zaręczyny w 2023 roku, a ślub ma mieć miejsce jeszcze w tym roku. Wiemy już, dlaczego tak spieszno zakochanym, by powiedzieć sakramentalne “tak”.

Roksana Węgiel w 2023 roku ogłosiła swoje zaręczyny

W maju 2023 roku Roksana Węgiel podzieliła się ze swoimi fanami radosną wiadomością – młoda piosenkarka zaręczyła się ze swoim ukochanym. Choć na parę spadł grad gratulacji, nie obyło się także bez krytyki. Wszystko przez młody wiek wokalistki, która ledwo skończyła 18 lat. Dodatkowo jej przyszły mąż jest od niej znacznie starszy i ma dziecko z poprzedniego związku. 

Para po raz pierwszy spotkała się w studiu nagraniowym w 2022 roku i szybko pojawiło się między nimi uczucie

To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak rozpłynąłem się – zdradził jakiś czas temu Kevin Mglej “Światowi Gwiazd”. 

1 w nocy a Roksany Węgiel nie ma w domu. Towarzyszył jej przystojny tancerz Roxie Węgiel i tancerz nagrani z ukrycia! Kevin może tego nie wytrzymać. Będzie afera?

Roksana Węgiel już wkrótce zostanie żoną

Roksana Węgiel i jej ukochany niechętnie dzielą się szczegółami planowanej uroczystości. Parze zależy, by ślub był kameralnym wydarzeniem, w którym udział wezmą ich najbliżsi. Narzeczeni nie planują ujawniać konkretnej daty ślubu, ale wiadomo, że najpewniej odbędzie się on latem bieżącego roku. Jak zdradziła wokalistka w jednym z wywiadów, ceremonia na pewno odbędzie się w kościele, ponieważ zarówno ona, jak i Kevin Mglejbardzo wierzący i nie potrafią sobie wyobrazić innej opcji niż przysięga małżeńska przed Bogiem. 

Dla mnie to jest bez sensu brać ślub, kiedy jakby jesteś osobą wierzącą, to tylko kościelny, ponieważ, no o to chodzi w tym sakramencie, żeby w tym wszystkim jakby uczestniczyć przed ołtarzem i przed Bogiem sobie złożyć to „przysięgam” – zdradziła portalowi “Show News”.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPIF 3.jpg
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel w sukni jak do ślubu. Można się rozmarzyć

Dlaczego Roksana Węgiel tak śpieszy się do ołtarza?

Niektórych fanów Roksany Węgiel może dziwić bardzo krótki okres narzeczeństwa, na jaki zdecydowali się zakochani. Wiele osób woli zaczekać z zaślubinami nieco dłużej, także z tego powodu, że organizacja ślubu i wesela jest dość czasochłonna. Piosenkarka i jej wybranek nie chcą jednak dłużej czekać. W niedawnym wywiadzie dla “Radia Eska” Roksana Węgiel ujawniła, dlaczego zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu tak szybko po zaręczynach. Jak zdradziła, z jednej strony wynika to z jej spontaniczności w miłości, a z drugiej z niespodziewanego uczucia, które znalazło ją w tak młodym wieku.

W miłości przede wszystkim działam spontanicznie. To jest moment, nigdy tego nie przewidzisz. Ja nigdy nie myślałam, że poznam tak szybko miłość swojego życia i po prostu to się stało. Wiadomo, jako mała dziewczynka myślałam o tym, że kiedyś bym chciała mieć męża, rodzinę, piękną suknię ślubną, ale nie miałam w głowie jakichś deadlinów, kiedy ma się to wydarzyć, chociaż wiesz, jak to jest… jak masz 8 lat, to myślisz, że w wieku 18 to ty już jesteś stary. Być może wtedy myślałam "no, jak będę mieć 20 lat, to będę już miała właśnie męża, dom". Może to jest jakaś afirmacja? Nie wiem, ciężko stwierdzić, ale tak naprawdę ta miłość przyszła niespodziewanie.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPIF 1.jpg
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPIF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPIF 4.jpg
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPIF