Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kaźmierska bez ogródek wyznała komu kibicuje w TzG. "Mam do niej słabość"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 07.04.2024 13:25

Kaźmierska bez ogródek wyznała komu kibicuje w TzG. "Mam do niej słabość"

Dagmara Kaźmierska, uczestnicy "Tańca z Gwiazdami"
Fot. KAPiF

Dziś wieczorem ponownie będziemy mieli szanse porównać umiejętności celebrytów i profesjonalistów w zmaganiach na parkiecie. Tym razem rywalizacja odbędzie się w rytmie disco. Dagmara Kaźmierska jednak już wie, która uczestniczka skradła jej serce. Najmocniej trzyma kciuki za jedną z nich.

Dziś wieczorem parkiet będzie zajęty

Już po raz szósty w tym sezonie celebryci i profesjonaliści zawalczą o punkty od jurorów i przychylność widzów. “Taniec z Gwiazdami” doczekał się już 14. edycji, która jest emitowana na antenie Polsatu. Osoby z polskiego show-biznesu ponownie ubiegają się o zaszczyt dzierżenia w dłoni Kryształowej Kuli, a walka staje się coraz bardziej zacięta. Już pięć par bowiem pożegnało się z programem.

Wiele osób wybrało już swoich faworytów i wierzy, że to właśnie oni dotrą do samego finału i zdobędą główną nagrodę. Na szczycie listy rankingowej po ostatnim odcinku znaleźli się Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Maciej Musiał i Daria Syta oraz Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska. Dzisiejszy wieczór zdradzi, kto jest najlepszy w disco, a kto opuści parkiet na zawsze. To muzyka lat 70. i 80. będzie bowiem motywem przewodnim wieczornych zmagań.

To dla Maseraka najlepszy czas! Został jurorem, a teraz takie wieści Co z kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"?

Dagmara Kaźmierska wciąż w programie "Taniec z Gwiazdami"

Choć nie osiągnęła jeszcze większych sukcesów na parkiecie, to wciąż możemy oglądać na ekranach telewizorów słynną Królową życia. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel mogą liczyć na wielką sympatię ze strony widzów, którzy śmiało przesyłają głosy, aby para utrzymała się dłużej w programie “Taniec z Gwiazdami”. Celebrytka jest świadoma tego, że pląsy na parkiecie nigdy nie będą jej mocną stroną, a to z powodu wypadku samochodowego, któremu uległa kilka lat temu.

KAPIF_oryginal_K1185613F.jpg
Fot. KAPiF

Na skutek zdarzenia Dagmara Kaźmierska doznała poważnej kontuzji nóg i do teraz nie odzyskała stuprocentowej sprawności. Mimo to stara się z pozytywną energią bawić tańcem i zwyczajnie miło spędzać czas. Dziś wieczorem ponownie pojawi się na scenie wraz z Marcinem Hakielem. Nie zdradzono jeszcze, w jakim stylu zaprezentuje się dziś Królowa życia. Do tej pory mogliśmy zapoznać się z jej możliwościami w walcu wiedeńskim i angielskim, cha-chy, rumbie i tangu.

ZOBACZ TEŻ: Kaźmierska o Hakielu: ”To jest dramat”

To oni wygrają "Taniec z Gwiazdami"?

Dagmara Kaźmierska ma poczucie, że nie wygra Kryształowej Kuli. To ze względu na świadomość tego, na jakim poziomie są jej umiejętności. Jednak wszystkim innym uczestnikom życzy samych sukcesów i jak podkreśliła w wywiadzie udzielonym “VIVIE!”, chciałaby, aby wszyscy mogli otrzymać słynną statuetkę. Zdradziła jednak, że istnieje jedna osoba, która wyjątkowo skradła jej serce w programie “Taniec z Gwiazdami”.

Taką iskierką i naprawdę petardą w tańcu jest Roxie. Wszystkie pięknie tańczą dziewczyny, ja nie mówię, że nie, i faceci. Wszyscy super! Ale ja mam jakąś do niej słabość. Ona jest dla mnie taką iskierką, […] jakby Disney robił “Królewnę Śnieżkę” ja ją widzę… Główna rola, ona musiałaby być Śnieżką. Ja do niej mam serce. No a poza tym tańczy przepięknie. Paso doble w wykonaniu Roxie było na światowym poziomie - mówiła Dagmara Kaźmierska w wywiadzie z “VIVĄ!”.

Wszystko wskazuje na to, że Królowa życia ma już swoją faworytkę. Podzielacie jej zdanie?