Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jakub i Ania z Rolnika pokazali akt urodzenia. Niesłychane, co zrobili później
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 21.05.2024 18:18

Jakub i Ania z Rolnika pokazali akt urodzenia. Niesłychane, co zrobili później

Ania i Kuba z "Rolnika"
fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP

Jakub i Ania z programu “Rolnik szuka żony” niedawno powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. To niesamowite, co Ania zastała w domu, kiedy wraz z małym Dariuszem wróciła ze szpitala. Teraz dumni rodzice pokazali akt urodzenia syna. Niebywałe, co zrobili później. 

Ania i Jakub to jedna z par, które znalazły miłość w "Rolnik szuka żony"

Od pierwszej polskiej edycji program “Rolnik szuka żony” gromadzi przez telewizorami mnóstwo Polaków. Uczestnikom towarzyszą ogromne emocje, które udzielają się także widzom. Jedną z par, która znalazła w programie prawdziwą miłość są Ania i Jakub, którzy wzięli udział w 10. sezonie show. 

Ania Derbiszewska i Jakub Manikowski niedawno powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Jakub ma trójkę dzieci z poprzedniego związku, jednak Ania został matką po raz pierwszy. Dumna mama i synek wyszli już ze szpitala. W domu czekała na nich prawdziwa niespodzianka. 

"Serial zniknie z anteny TVN". Widzowie nie zobaczą "Na Wspólnej"? Postawisz to przed domem i dostaniesz nawet 6 tys. zł. Zostało mało czasu

Tak Jakub powitał w domu Anię i syna

Kiedy Ania i Dariusz wrócili do domu czekała na nich prawdziwa niespodzianka. Widać, że Jakub się postarał! To niesamowite, co przygotował. Oprócz prezentów od fanów, w ich domu było także mnóstwo dekoracji. Ania opublikowała na Instagramie relację, na której szczegółowo wszystko pokazała. 

Przy okazji zaznaczyła, że zarówno ona, jak i Dariusz czują się dobrze. Takie powitanie przez Kubę z pewnością ją wzruszyło. Nie pokazała jednak swojej reakcji, a jedynie pięknie przygotowany wystrój domu. 

Ania i Jakub pokazali akt urodzenia. Co zrobili później?

Jakub Manikowski opublikował na Instagramie relację, na której zaprezentował akt urodzenia Dariusza. Dziecko zostało zarejestrowane w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pleszewie. Dariusz jest więc pełnoprawnym obywatelem Polski. Uczestnik “Rolnika” zaznaczył, że teraz może już pobierać na syna świadczenie 800+. 

Jakub Manikowski, skrin.jpg
Instagram/jakub_manikowski