Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Danilczuk zrobił furorę za granicą. Przed Maff tańczył w innej edycji TzG
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 21.05.2024 22:12

Danilczuk zrobił furorę za granicą. Przed Maff tańczył w innej edycji TzG

Maffashion, Michał Danilczuk
fot. KAPiF

Michał Danilczuk po raz pierwszy pojawił się w polskim “Tańcu z Gwiazdami” w 13. edycji, kiedy tańczył z Jackiem Jelonkiem. Jak się okazuje, wówczas tak spodobał się nie tylko widzom, lecz także produkcji show, że dostał propozycję, aby wystąpić w jednej z zagranicznych odsłon. Jak to wspomina? On i jego partnerka zaszli bardzo wysoko. 

Michał Danilczuk wraz z Maffashion zajęli 3. miejsce w polskiej edycji TzG

Michał Danilczuk i Maffashion byli jedną z par 14. edycji polskiej odsłony “Tańca z Gwiazdami”. Szybko zdobyli wierne rzesze fanów, którzy z czasem zaczęli spekulować, że są parą nie tylko na parkiecie. Pomiędzy influencerką a tancerzem była silna chemia. Maffashion u boku Danilczuka zrobiła duże postępy w tańcu, co pozwoliło parze dotrzeć aż do wielkiego finału, w którym zajęli trzecie miejsce. 

Maffashion, Michał Danilczuk
Maffashion, Michał Danilczuk  fot. KAPiF
Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami "Serial zniknie z anteny TVN". Widzowie nie zobaczą "Na Wspólnej"?

Danilczuk mówił o swojej orientacji i wielkiej miłości

Wiele osób zastanawiało się, jakiej orientacji seksualnej jest Michał Danilczuk, biorąc pod uwagę, że kiedy po raz pierwszy pojawił się w TzG, tańczył z mężczyzną. Tancerz postanowił ukrócić spekulacje, mówiąc wprost. 

Ja jestem heteroseksualny - przyznał w jednym z odcinków show. 

Okazuje się, że taneczny partner Maffashion ma za sobą długoletni związek. Przez 10 lat związany był z inną tancerką, jednak w 2022 roku para podjęła decyzję o rozstaniu. 

Jacek Jelonek, Michał Danilczuk
Jacek Jelonek, Michał Danilczuk fot. KAPiF

Michał Danilczuk zrobił furorę za granicą

Michał Danilczuk spodobał się nie tylko polskiej publiczności. Jak przyznał w jednym z wywiadów, po tym jak wystąpił w rodzimym TzG z Jackiem Jelonkiem, dostał propozycję z zagranicy. Była to dokładnie irlandzka odsłona “Tańca z Gwiazdami”. Danilczuk i jego taneczna partnerka dotarli wówczas do wielkiego finału. 

Prze finałem polskiej edycji dostałem zaproszenie do udziału w irlandzkiej edycji ponieważ uważam, że producenci oglądają różnego rodzaju formaty na całym świecie i doszukują się tancerzy, którzy będą potrzebni w innych krajach. Chyba producentom spodobało się, jak tańczyłem z Jackiem i jakie układałem choreografie, i zostałem zaproszony do irlandzkiej edycji.  - wytłumaczył Michał Danilczuk w rozmowie z Portalem Parentingowym. 

W irlandzkiej edycji tanecznego show Michał Danilczuk tańczył z Suzanne Jackson.