Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Partnerka Hakiela odniosła się do słów o Cichopek. Odważnie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.04.2024 11:00

Partnerka Hakiela odniosła się do słów o Cichopek. Odważnie

Dominika, Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek
Fot. KAPiF

Związek Marcina Hakiela i Dominiki rozkwita. Para chętnie okazuje sobie uczucia, a kobieta do niedawna wspierała swojego partnera w udziale w programie Polsatu. Obserwatorzy wciąż jednak żyją ciekawością dotyczącą byłego małżeństwa tancerza z Katarzyną Cichopek. Sama Dominika przekonała się o tym na własnej skórze.

Partnerka Marcina Hakiela udzielała mu wsparcia w programie "Taniec z Gwiazdami"

O nowym związku tancerza, który do niedawna był związany z Katarzyną Cichopek, wiemy od jesieni ubiegłego roku. To wtedy Marcin Hakiel pojawił się na gali Business Power, a u jego boku stanęła Dominika. Od tamtej pory media społecznościowe obojga zaczęły obfitować we wspólne fotografie, niektóre z nich wzbudzały w odbiorcach duże emocje.

Gdy tancerz zdecydował się na udział w programie “Taniec z Gwiazdami”, gdzie występował z Dagmarą Kaźmierską, niemal pewne było, że nowa partnerka będzie go wspierała z widowni. Tak też się stało, a wspólne fotografie Dominiki i Marcina Hakiela ze studia Polsatu obiegły media. Kobieta udzieliła również kilku wywiadów, a w niektórych z nich poruszono delikatne tematy. W rozmowie z “Pudelkiem” wyjaśniła swój stosunek do byłej żony tancerza.

Nawet tego nie śledzę, już przestałam się tym interesować. Myślę, że to jest taka, jak to Marcin mówi "przeszłość zaprzeszła". Ja to też rozumiem, że media tak działają (...). Mam nadzieję, że temat się ukróci, bo nie ma już o czym mówić, temat został wyczerpany - mówiła Dominika.

KAPIF_oryginal_K1187680F.jpg
Fot. KAPiF
Kaźmierska w pożegnaniu z TzG zwróciła się do Pavlović: "Droga Alexis" Nie tylko żebro. Hakiel wyjawił przykre kulisy treningów z Kaźmierską

Dominika współprowadziła transmisję na żywo Marcina Hakiela

Jednak ciekawość fanów, którzy z dużym zainteresowaniem śledzą kroki stawiane przez tancerza w życiu prywatnym, bierze górę. Podczas niedawnej transmisji na żywo, którą Marcin Hakiel zorganizował ze względu na rezygnację Dagmary Kaźmierskiej z udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”, obserwatorzy zaczęli zadawać mężczyźnie liczne pytania. Ich odczytywaniem zajmowała się Dominika, a jedno z zagadnień poruszonych przez fana szczególnie zwróciło jej uwagę.

Którą partnerkę ocenia pan najlepiej ze wszystkich edycji? – przeczytała wyraźnie rozbawiona.

KAPIF_oryginal_K1192871F.jpg
Fot. KAPiF

Ze względu na to, że to właśnie na parkiecie formatu “Taniec z Gwiazdami” Marcin Hakiel poznał swoją byłą żonę Katarzynę Cichopek, to pytanie spotkało się z krótkim zmieszaniem. Aby z niego wybrnąć i nie zagłębiać się w prywatne sprawy, tancerz odpowiedział krótko i zupełnie nie na temat.

Kochana, "Taniec z Gwiazdami" to świetny program – zaśmiał się Marcin Hakiel.

ZOBACZ TEŻ: Hakiel nie chce mieć nic wspólnego z aferą Kaźmierskiej. Ma dosyć?

Takich odpowiedzi na pytania udzieliła partnerka Marcina Hakiela

Transmisja na żywo dodatkowo udowodniła, że temat rozstania tancerza i aktorki wciąż jest żywy w umysłach obserwatorów i fanów. Nie był to jednak jedyny przejaw ciekawości, a z kolejnym musiała się zmierzyć sama Dominika. Partnerka Marcina Hakiela zorganizowała na swoim profilu na Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Niektóre z nich ponownie dotyczyły byłej żony tancerza.

Jedna z osób zdecydowała się zapytać Dominikę, czy bywa zazdrosna o Katarzynę Cichopek. Ta odpowiedziała pytaniem na pytanie.

A jest o co? To stare dzieje - wypowiedź podsumował uśmiechnięty emotikon.

436886779_950188023417277_2162752801063732151_n.jpg
Fot. _de_bonbon_/Instagram

Inna osoba postanowiła wejść nieco głębiej w temat. Chciała dowiedzieć się, jaki kontakt mają ze sobą kobiety — Dominika i Katarzyna Cichopek. Choć rzeczywiście zdarza się, że byli i obecni partnerzy potrafią się dogadać, tak tutaj zdecydowanie nie ma to miejsca.

Nie mam żadnego - odpowiedziała zdecydowanie Dominika.

436788729_965990851821854_2631548410802176012_n.jpg
Fot. _de_bonbon_/Instagram