Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kaźmierska w pożegnaniu z TzG zwróciła się do Pavlović: "Droga Alexis"
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 21.04.2024 21:28

Kaźmierska w pożegnaniu z TzG zwróciła się do Pavlović: "Droga Alexis"

Dagmara Kaźmierska i Iwona Pavlović
Fot. KAPiF

To był niesamowity początek programu “Taniec z Gwiazdami”. Na parkiecie pojawił się Marcin Hakiel, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut Jeżyna, oraz wszystkie pary, które pozostały w show. A wszystko po to, aby pożegnać Dagmarę Kaźmierską, która musiała zrezygnować z programu.

Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska w czwartek, 18 kwietnia 2024 roku postanowiła przekazać swoim fanom niepokojące wieści. Celebrytka za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że musi opuścić program “Taniec z Gwiazdami”.

Pod filmem, który zamieściła “Królowa życia” pojawiły się komentarze wsparcia dla kontuzjowanej gwiazdy. Internauci życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Kochana pokazałaś, że w życiu nie ma marzeń nie do spełnienia.

Najlepsi!

Tyle Kaźmierska dostała za odcinek TzG? Ta kwota zwala z nóg Tajemnicze wyznanie Pavlović po odejściu Kaźmierskiej. "Tak jakoś"

Gwiazdy będą tańczyć ze swoimi bliskimi

W niedzielę, 21 kwietnia 2024 roku gwiazdy, które występują w programie “Taniec z Gwiazdami” będą musieli zmierzyć się na parkiecie wraz ze swoimi bliskimi. Na scenie zobaczymy między innymi Macieja Musiała z mamą Anną czy Roksanę Węgiel z ukochanym Kevinem Mglejem.

Co ciekawe, pierwszą dziesiątkę od Ewy Kasprzyk w najnowszym odcinku tanecznego show Polsatu otrzymał aktor Maciej Musiał.

KAPIF_1000pix_K1196549F.jpeg
Fot. KAPIF, Maciej Musiał

Dagmara Kaźmierska wysłała czułe słowa do Iwony Pavlović

To był niesamowity początek programu “Taniec z Gwiazdami”. Producenci postanowili uhonorować Dagmarę Kaźmierską i połączyli się z nią przez internet. Celebrytka podziękowała za udział, a także zwróciła się do widzów:

Moi fani. Wybierzcie sobie nowego faworyta i głosujcie na niego. To najpiękniejszy program w Polsce - powiedziała Kaźmierska.

Jednak to nie koniec, ponieważ Ibisz zwrócił się do Dagmary:

Dagmara, czy masz jakieś słowo dla Iwonki? - spytał Krzysztof

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź:

Droga Alexis. Pozdrawiam! Teraz odetniesz z uglą - powiedziała Kaźmierska.

KAPIF_1000pix_K1196395F.jpeg
Fot. KAPIF, Studio "Tańca z Gwiazdami"