Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co oni wyprawiali w tej windzie? Rozmazane zdjęcie Marcina Hakiela już krąży po sieci
Julia Bogucka
Julia Bogucka 07.01.2024 19:08

Co oni wyprawiali w tej windzie? Rozmazane zdjęcie Marcina Hakiela już krąży po sieci

Marcin Hakiel z partnerką
Instagram

Dopiero niedawno ucichła medialna burza wywołana rozwodem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Mężczyzna jednak wciąż powoduje wokół siebie kontrowersje. Niedawno był w krótkim związku zakończonym niepowodzeniem, następnie jego serce skradła niejaka Dominika. Para chętnie dzieli się swoim związkiem z odbiorcami w mediach społecznościowych. Pokazują się również razem na popularnych wydarzeniach. Ostatnio ich publikacje stają się coraz pikantniejsze. Czy aby na pewno nie przesadzają?

Marcin Hakiel i związek z Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel jest popularnym tancerzem i choreografem, który rozwija swoją pasję do tańca już od 7. roku życia. Był uczestnikiem dwóch pierwszych edycji “Tańca z gwiazdami”, gdzie zdobył popularność szczególnie po tym, jak wygrał, będąc w parze z Katarzyną Cichopek. Wielokrotnie udzielał się w mediach, zarówno biorąc udział w programach rozrywkowych poświęconych tańcu, jak i w kampaniach społecznych, jak na przykład tej realizowanej przez Radio Zet pod hasłem #RazemZawszeLepiej.

Poznaną w “Tańcu z Gwiazdami” Katarzynę Cichopek postanowił poślubić w 2008 roku w Zakopanem. Para doczekała się dwójki dzieci, niestety w 2022 roku poinformowali o swoim rozstaniu. Pod koniec sierpnia wzięli rozwód. Mężczyzna nie był długo singlem, ponieważ krótko po rozejściu z Cichopek związał się na krótko z Dominiką z Wielkopolski. Po nieudanej relacji poznał imienniczkę swojej byłej, która zdecydowanie chętniej dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych.

Ludzie myśleli, że do tego już się nie posunie. Marcin Hakiel właśnie się wygadał ws. ich małżeństwa. Cichopek będzie wściekła? Kasia Cichopek będzie wściekła? Poszło o przyprawianie rogów. Wymowny przytyk nowej ukochanej Marcina Hakiela

Marcin Hakiel pielęgnuje nowy związek

Tancerz opowiedział o swoim nowym związku w wywiadzie dla Żurnalisty. W programie zdradził, że po rozstaniu z Katarzyną Cichopek szukał poważnej i długotrwałej relacji. Nie interesowały go jednorazowe spotkania, a więzi budowane na uczuciu. Jak tłumaczy, z nową ukochaną połączył go podobny gust muzyczny. Choć na początku ukrywał wizerunek partnerki, szybko wyszedł on na jaw.

Marcin Hakiel po raz pierwszy pojawił się publicznie z Dominiką pod koniec października ubiegłego roku, na gali Business Power. To wydarzenie zdawało się przypieczętować ich związek. Na profilach pary w mediach społecznościowych bardzo często pojawiają się ich wspólne zdjęcia, co sprawia, że sprawa wydaje się być naprawdę poważna.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Hakiel załatwił Cichopek. Jedną decyzją odebrał jej spokój w przedświątecznym czasie

Marcin Hakiel i zaskakujące zdjęcie z windy

Sielanka zdaje się trwać w najlepsze, bo publikacje w mediach społecznościowych stają się coraz bardziej pikantne. Pewnego dnia tancerz postanowił udostępnić na Instagramie post z fragmentem piosenki amerykańskiego muzyka Your X Lover. Cytat z utworu brzmi: “Good sex. No Stress. One Boo. No Ex. Small Circle. Big Checks”. Niektórzy doszukują się w tej publikacji również uderzenia w byłą partnerkę, Katarzynę Cichopek.

Ostatnio media obiegło również wymowne zdjęcie pary z windy. Rozmazana fotografia przedstawia Marcina Hakiela z Dominiką w gorącym uścisku. Wydaje się być dość sugestywne i tak też odebrali je obserwujący Marcina. Czy rzeczywiście przesadził?

Źródła: pudelek.pl, plotek.pl