Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Hakiel nie chce mieć nic wspólnego z aferą Kaźmierskiej. Ma dosyć?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.04.2024 18:40

Hakiel nie chce mieć nic wspólnego z aferą Kaźmierskiej. Ma dosyć?

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Program “Taniec z Gwiazdami” znalazł się w ogniu krytyki internautów. Wszystko z powodu występów Dagmary Kaźmierskiej, które zdaniem fanów show nie powinny zapewnić jej awansu do kolejnych odcinków. Teraz głos w sprawie zabrał jej taneczny partner — Marcin Hakiel.

Dagmara Kaźmierska krytykowana przez internautów i jurorów

Od jakiegoś czasu nie milkną głosy na temat afery, jaka ma miejsce za kulisami programu “Taniec z Gwiazdami”. Chodzi o jedną z uczestniczek i to, w jaki sposób prezentuje się ona na scenie. Zdaniem internautów występy Dagmary Kaźmierskiej są na bardzo niskim poziomie i dlatego nie powinna ona awansować do kolejnych etapów show.

Pomimo tego, królowa życia pojawi się w niedzielnym wydaniu formatu. Zamiast niej z programem pożegnała się już dwójka aktorów — Aleks Mackiewicz i Krzysztof Szczepaniak. Fani show są zgodni, że panowie radzili sobie o wiele lepiej i to właśnie któryś z nich powinien pozostać w walce o Kryształową Kulę.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska krytykowana przez internautów, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska krytykowana przez internautów, fot. KAPIF
Tak przed programem wyglądał Dan z "Love Island". Uwagę zwraca jeden szczegół Tak ekipa TTBZ zareagowała na powrót Piotra Gąsowskiego. Marzenie każdego

Dagmara Kaźmierska komentuje swoją sytuację w "Tańcu z Gwiazdami"

Głos w sprawie swoich awansów do kolejnych etapów show zabrała nawet sama królowa życia. Dagmara Kaźmierska wyznała, że również jest zaskoczona wynikami głosowania widzów i niezwykle cieszy się z szansy, jaką od nich otrzymała. Nie ukrywa jednak, że jej rywale radzą sobie o wiele lepiej od niej, a ona sama jest świadoma swoich słabszych stron.

Oczywiście to jest bardzo przyjemne, że przeszłam głosami widzów. Drodzy państwo, bardzo dziękuję całym sercem. To nie jest przyjemne, jeżeli stoisz z inną parą, decydują się losy, kto odejdzie i ty masz tę świadomość, że ta para tańczyła o wiele lepiej - powiedziała uczestniczka podczas rozmowy z Pomponikiem.

Już po odpadnięciu Aleksa Mackiewicza Dagmara Kaźmierska przyznała, że nie było to dla niej komfortowe doświadczenie. Wyznała, że chętnie pożegnałaby się z programem, lecz głosy widzów zadecydowały inaczej.

Dla mnie to jest zawsze smutne. Ja bym od razu chciała odejść, a żeby został Aleks. Tak mam. Bardzo chciałam jechać do domu, do mamy, było mi smutno w tej Warszawie, ale Conan przyjechał, został ze mną kilka dni i jakoś mi to przeszło. Mogę tu zostać, jeżeli państwo będą tego sobie życzyć, aczkolwiek powtarzam - nie jest fajnie stać na końcu i mieć świadomość, że ten ktoś obok tańczył lepiej, ale on odpada - odparła smutna gwiazda podczas tego samego wywiadu.

ZOBACZ TEŻ: Daria z "Love Island" jeszcze kilka lat temu tak nie wyglądała. Ale zmiana.

Marcin Hakiel komentuje aferę z Dagmarą Kaźmierską

Teraz o zdanie w sprawie awansu królowej życia został zapytany również jej programowy partner. Marcin Hakiel podczas najnowszego wywiadu przyznał, że nie zamierza komentować całej afery z przechodzeniem Dagmary Kaźmierskiej do kolejnych odcinków show

Nie odnoszę się do opinii jurorów. Moim zadaniem jest trenować gwiazdę, z którą tańczę w programie. Według mnie Dagmara robi postępy i świadczy o tym sam fakt, że zatańczyła teraz dwa tańce - przyznał tancerz.

Choreograf wyznał również, że jest świadomy tego, jak wyglądają jego występy u boku królowej życia. Zdradził również, jak stara się reagować na negatywne komentarze i niskie oceny jurorów.

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że nasze choreografie nie są najbardziej skomplikowane, ale jednak przygotowujemy je i przyjmujemy z uśmiechem każdą ocenę, którą dostajemy od jurorów.

Widać, że stara się zachować dystans i nie podpaść żadnej ze stron.

Taniec z gwiazdami: ćwierćfinały, kto dotarł, kto wystąpi, nowe pary
Marcin Hakiel komentuje aferę z Dagmarą Kaźmierską, fot. KAPIF
Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Marcin Hakiel komentuje aferę z Dagmarą Kaźmierską, fot. KAPIF