Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Roksana Węgiel przerosła legendę Cichopek i Hakiela? Zachwycające
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.04.2024 08:34

Roksana Węgiel przerosła legendę Cichopek i Hakiela? Zachwycające

Roksana Węgiel
fot. KAPIF

Wczorajszy odcinek “Tańca z Gwiazdami” obfitował w masę wrażeń i emocji. Do najbardziej spektakularnych występów należała między innymi ognista rumba w wykonaniu Roksany Węgiel i Michała Kassina. Fani nie ukrywają, że trudno było rozpoznać, kto w tym duecie zawodowo zajmuje się tańcem!

Niezapomniane emocje we wczorajszym odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Finał kultowego tanecznego show Polsatu zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że emocje sięgają zenitu, a każda z par chce jak najlepiej zaprezentować się na parkiecie. We wczorajszym wydaniu “Tańca z Gwiazdami” uczestnicy mieli przed sobą nie lada wyzwanie — czekały na nich dwie skomplikowane choreografie.

Oprócz tradycyjnego występu każdy z duetów zaprosił do siebie gościa specjalnego, który miał okazję zatańczyć z nimi na parkiecie. Dodatkowo wszyscy uczestnicy połączyli się z Dagmarą Kaźmierską, która z powodu kontuzji zrezygnowała z udziału w tanecznym formacie. Królowa życia skierowała w ich stronę kilka poruszających słów, a po chwili zwróciła się również do jurorów. 

Mimo że każda z par dała z siebie wszystko, z programem po raz kolejny pożegnał się Krzysztof Szczepaniak, który zastąpił kontuzjowaną Dagmarę Kaźmierską. Warto podkreślić, że aktor teatralny miał zaledwie dwa dni na przygotowania do odcinka.

Taniec z Gwiazdami.png
Niezapomniane emocje we wczorajszym odcinku "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Taniec z Gwiazdami
Niezapomniane emocje we wczorajszym odcinku "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Na widowni TzG pojawił się Stramowski. Nie uwierzycie, kogo ze sobą zabrał Taniec z Gwiazdami: ta para mogła zawalczyć o zwycięstwo. Już nie zatańczy

Roksana Węgiel zaskoczyła fanów "Tańca z Gwiazdami"

Wczorajszy odcinek tanecznego formatu był na naprawdę wysokim poziomie, a każda para dołożyła starań, aby zaprezentować się jak najlepiej. Nie da się ukryć, że najwięcej emocji wywołał występ Roksany Węgiel, która przez wielu określana jest mianem faworytki do zdobycia Kryształowej Kuli.

Młoda wokalistka zaprosiła na parkiet swojego narzeczonego Kevina Mgleja, który miał okazję zatańczyć u jej boku płomienne tango. Ukochany artystki zaprezentował razem z nią i Michałem Kassinem historię o burzliwym miłosnym romansie, a swoje popisy zakończył namiętnym pocałunkiem z piosenkarką. Jurorzy nie kryli zachwytu, a nawet nagrodzili trio okrągłymi 40 punktami.

ZOBACZ TEŻ: Ile kosztuje kebab od Chajzera? Tester potraw nie krył zdziwienia.

Rumba Roksany Węgiel rozgrzała publiczność do czerwności

Zanim jednak doszło do spektakularnego występu Roksany Węgiel, Michała Kassina i Kevina Mgleja, uczestnicy “Tańca z Gwiazdami” zaprezentowali nam na parkiecie namiętną rumbę. Piosenkarka po raz kolejny dała z siebie wszystko, a zgromadzona w studiu publiczność nie kryła zachwytu na widok jej zaangażowania i skomplikowanych figur choreograficznych, jakich podjęła się z tanecznym partnerem.

Podobnego zdania byli również jurorzy, którzy nagrodzili parę maksymalną liczbą 40 punktów. Krótko po występie Roxie Węgiel w sieci pojawiły się komentarze na temat tego, że młoda wokalistka tak bardzo wyszkoliła się pod okiem Michała Kassina, że w tym momencie trudno jest rozpoznać, kto z tańczących na parkiecie zajmuje się tym zawodowo, a kto jest zaproszoną do udziału w show gwiazdą!

Widzowie uważają nawet, że występ gwiazdy był najlepszą rumbą w historii “Tańca z Gwiazdami”! Czy to oznacza, że przerósł legendarny występ Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, czy zwycięzców drugiej edycji formatu?

Oni tak świetnie tańczą, że już nie wiadomo, kto jest gwiazdą a kto tancerzem!

Za każdym razem czekam na ten występ ♥️ Nie mam słów żeby to opisać… cudo!

Najlepsza rumba w tej edycji

Dzieło sztuki, nic dodać nic ująć