Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kevin Mglej wystąpił w hicie TVN. Ale dostał rolę
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 25.04.2024 11:18

Kevin Mglej wystąpił w hicie TVN. Ale dostał rolę

Kevin Mglej
Fot. KAPiF

Choć Kevin Mglej był doskonale znany w środowisku muzycznym jeszcze przed związkiem z Roksaną Węgiel, to po tym, jak para ujawniła, że spotyka się ze sobą, producent muzyczny stał się rozpoznawalny w całej Polsce. W ostatnim czasie wystąpił u boku swojej ukochanej w “Tańcu z Gwiazdami”, jednak, jak się okazuje, nie był to jego pierwszy występ przed kamerą. Fani wypatrzyli go na łamach popularnego serialu!

Kevin i Roxie są już małżeństwem?

Po tym, jak Roksana Węgiel oficjalnie potwierdziła swój związek z Kevinem, publikując w mediach społecznościowych kadr zaraz po przyjęciu zaręczyn, ślub pary stał się jednym z najgłośniejszych tematów show-biznesie. Zakochani już od roku przygotowywali się do sformalizowania swojej relacji. W jednym z wywiadów Roxie zdradziła, że jej marzeniem jest wziąć ślub kościelny, choć nie zdradziła jeszcze daty ani miejsca uroczystości. Wiele wskazuje na to, że te informacje para pragnie zachować wyłącznie dla siebie i swoich najbliższych.

Tymczasem już kilka dni temu w mediach pojawiły się doniesienia, jakby piosenkarka i producent mieli już być po ślubie cywilnym! Wpływ na decyzję o przyśpieszonym ożenku Kevina miała mieć zły stan zdrowia jego babci, która zmarła krótko przed emisją ubiegłego odcinka “Tańca z Gwiazdami”. I choć para nie potwierdziła tych plotek, fani dopatrzyli się na ich dłoniach pierścionków, które wyglądały jak obrączki. Co więcej, w rejestrze CEIDG, gdzie figuruje firma wokalistki, można zauważyć, że 29 marca 2024 roku dokonano edycji jej danych, zmieniając nazwisko gwiazdy na Węgiel-Mglej. 

Partnerka Hakiela odniosła się do słów o Cichopek. Odważnie Kaźmierska już czuje się lepiej? Nagrał ją syn

Ukochany Roxie zatańczył z nią w "Tańcu z Gwiazdami"

Ten występ jeszcze na długo pozostanie w pamięci widzów tanecznego show. W ćwierćfinale “Tańca z Gwiazdami” każdy z uczestników przygotował nie tylko dopracowaną choreografię w duecie z profesjonalnym tancerzem, ale również układ wraz z bliską sobie osobą. Roksana Węgiel naturalnie wybrała na partnera Kevina, choć oboje przeżywali prywatną tragedię. Jednak gdyby te informacje nie ujrzały światła dziennego, publiczności z pewnością trudno byłoby dostrzec, że coś jest nie tak, ponieważ para brawurowo zaprezentowała się na parkiecie.

Roxie razem z Michałem Kassinem zaprezentowała ognistą rumbę, jednak ten występ, choć oceniony przez na 40 punktów, całkowicie przyćmił taniec z Mglejem. Piosenkarka wystąpiła w choreografii przedstawiającej skomplikowany “trójkąt miłosny”. I choć to ona bez dwóch zdań grała w tym tanecznym przedstawieniu pierwsze skrzypce, tak jej ukochany zrobił niemałe wrażenie na widzach. Po tym występie ci z pewnością chętniej gościliby go na swoich ekranach. Co ciekawe, nie wszyscy wiedzą, że być może przepuścili już taką okazję! W sieci właśnie pojawił się filmik, który ujawnił zaskakującą prawdę o Kevinie. 

Kevin Mglej (1).png
Fot. KAPiF
Kevin Mglej (4).png
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel przerosła legendę Cichopek i Hakiela? Zachwycające

Kevin Mglej wystąpił w popularnym programie telewizyjnym

Platforma TikTok jest nie lada gratką dla internautów. Można znaleźć tam bardzo wiele nieznanych informacji dotyczących m.in. gwiazd i popularnych osób ze świata show-biznesu. Gdy teoria dotycząca ślubu Roxie i Kevina nabierała na popularności, to właśnie na TikToku można było znaleźć mnóstwo filmików przedstawiających “dowody” fanów w tej sprawie. Teraz internetowi detektywi wzięli na tapetę samego Mgleja. Co odkryli na jego temat?

Użytkownik “h00tt11” zamieścił na platformie krótkie wideo, na którym uwiecznił występ Kevina Mgleja w popularnym telewizyjnym show - “Trudnych Sprawach”. Fani byli pod ogromnym wrażeniem tego znaleziska. Wiele osób nie spodziewało się, że producent muzyczny ma za sobą profesjonalne występy przed kamerą!

  • Wiedziałam, że gdzieś go widziałam.
  • A dopiero co się zarzekał, że nie lubi sławy itd., a tu proszę coś takiego, czyżby coś ukrywał.
  • w Szkole też występował kiedyś - pisali zaskoczeni internauci w komentarzach.
Projekt bez nazwy (11).png
Fot. Tktok.com/@h00tt11
Kevin Mglej (2).png
Fot. KAPiF
Kevin Mglej (3).png
Fot. KAPiF